Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:59:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Щастие при поправяне и събаряне на крепост  (Прочетена 1150 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« -: Декември 14, 2012, 22:08:57 »

Днес се случи така, че 2 пъти ми събарят крепостта в столицата и аз съответно два пъти я поправям, странното е, че според модификатора на щастието, днес имам загуба на щастие от загубена битка -5 - веднъж, загуба от изгубена крепостна обсада -5 - веднъж и щастие от поправена крепост +5 - веднъж. След първото поправяне на крепостта обаче аз почти вдигнах щастието на максимум. Обаче след второто и събаряне, отново имам -5 щастие (което не е отчетено от модификатора, но щастието от 120 стана 115), но не и +5 при повторното възстановяване. Каква е причината за това?
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Декември 14, 2012, 22:38:26 »

Еднократни модификатори на Щастието:
Положителни:
Поправка на Крепост (само при първата поправка в рамките на 24 часа) - +5 Щастие.
Активен
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #2 -: Декември 14, 2012, 22:42:32 »

еее не е честно така, отрицателните при всяко събаряне положителните само при първо поправяне
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #3 -: Декември 14, 2012, 22:51:55 »

Отрицателни:
Наемане на военни единици – процентът новобранци във випуска на обучение в казармитe от населението в провинцията се равнява на процента Щастие, който се приспада.
Опожарена провинция – процентът опожарено население се равнява на отнетите точки Щастие, като максималното отнето Щастие е 30.
Изгубена битка – глобален минус 5 Щастие, но само за първата изгубена битка за периода от 24 часа.
Загубена война – минус 10 Щастие (с ефект върху цялата империя).
Обявяване на война – минус 10 Щастие.
Загубена Крепостна обсада (само при първата такава в рамките на 24 часа) – минус 5 Щастие.
Загуба на колония - минус 10 Щастие с ефект върху всички имперски владения.
Активен
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #4 -: Декември 14, 2012, 22:55:05 »

да, ама с очите си видях спад с 5 пункта след загубената втора крепостна обсада ....
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #5 -: Декември 14, 2012, 22:58:21 »

в този случай пиши на съпорта като дадеш акаунт, свят и снимки на щастието, както и битките и в какъв час са били, за да се направи проверка
Активен
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #6 -: Декември 14, 2012, 23:13:12 »

е аз ако знам кога ще ми направи тоя номер та да снимам преди и след втората битка ......
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!