Imperia Online България  
Април 19, 2024, 19:43:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят само за властелини на реалма  (Прочетена 4470 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« -: Декември 10, 2012, 10:56:44 »

Защо не се направи един свят само за съюзите станали властелини на реалма. Така ще паднат всички подозрения, че в даден свят реалма се печели от хора свързани с админите. А и ще се види властелините от кой свят са най-добри. Защото е лесно да започнеш новата ера като властелин и да си със 100 диаманта пред останалите.
Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #1 -: Декември 10, 2012, 15:46:20 »

Няма да направят много връзкари ще се навадят и админите ще луднат  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Няма такива положения за победите единственото което е истина че тези който печелят Реалм са с правилна стратегия с подходящи съюзници и с добри играчи забравете админите да се занимават с някой само защото му е съсед  *hahaha*
Активен
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #2 -: Декември 10, 2012, 23:48:34 »

Голяма част от казаното е истина, но пък и админите не правят нищо когато властелините нарушават правилата, прилага се двоен стандарт. Докато ако всички властелини са в един свят, няма да има двоен стандарт (на теория де), какъвто има сега. А доказателства за това има много.
Активен
nec4e
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #3 -: Декември 10, 2012, 23:57:42 »

Абе не искам да се заяждам но я ми посочете админ дето играе ИО? те ако играеха щяха да знаят като се издънят с  промените, аз админ да играе не съм виждал, най-вече във версия5 . Може да са всякакви ама не са мазохисти Grin
П.С. и недейте бърка Админите с разни приближени, ако се залъгвате по табелките тука значи сте в грешка:)
намерете ми админ да играе и аз лично ще отида да го пробвам с риск да се разбия ей така на сляпо:)
Активен
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #4 -: Декември 11, 2012, 10:07:12 »

Кой е казал че играят. По скоро техни близки се възползват от връзките си. Научават първи за бъговете и се възползват, после им се разминава наказанието поради горната причина.
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #5 -: Декември 11, 2012, 11:32:23 »

Последно - играем ли или не играем?
Половината форум казва, че не играем и нищо не разбираме, другата половина непрекъснато ни обвинява, че играем и печелим светове...
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Zinovi
Сержант
**

Karma: +20/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


Профил
« Отговор #6 -: Декември 11, 2012, 12:35:48 »

Предложението е интересно, моля не се концентрирайте върху спора.  *stop*

П.П.

Проблема е в това, че всеки става властелин по различно време на годината. Ще е хубаво да се направи нещо организирано, например от типа на национално състезание (мисля, че знаем, че ще е далеч по интересно от световното, а може и да се вмъкнат някакви награди, за да се съберат повече хора  Grin). Да се обяви, че на еди коя си дата ще се отвори въпросния свят и ще се види колко хора ще се съберат (Винаги може да се пусне и анкета, но мисля, че като цяло ще има много желаещи) Smiley Нека света да е отворен само за властелини на реалма и играчи в топ15 например ( ограничението нарочно е голямо, поради причината, че в елитния блиц свят например, няма нищо елитно, защото в топ200 може да е всеки дори без диаманти). Пари със сигурност ще се спечелят от такъв свят. Какво мислите?
« Последна редакция: Декември 11, 2012, 12:50:55 от Zinovi » Активен

gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #7 -: Декември 11, 2012, 12:43:41 »

Последно - играем ли или не играем?
Половината форум казва, че не играем и нищо не разбираме, другата половина непрекъснато ни обвинява, че играем и печелим светове...

Не,ама трябва да поиграете.......наистина има някой дразнещи неща по промените,които затрудняват играта вместо да я правят удобна........Иначе съм ЗА такъв свят да се направи,ще е интересно и ще има много играчи и съюзи,а не както досега да се чудиш къде да я завреш тая армия да не ти я избият  Smiley
Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #8 -: Декември 11, 2012, 21:57:26 »

Идеята е добра...
Преди време имаше елитен свят за играчи в топ 200 от всички светове...и там ставаше многоооо интересна игра в рамките на няколко ери...имаше много силни играчи и ставаха изключителни битки и неща.
Аз лични не обичам играта за властелин на реалма и когато се стигне до там изобщо страня от надпреварата защото самата идея не ми допада със замъците и тем подобни, но имс и хора които им харесват...може да се получи добра игра
Активен
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #9 -: Декември 12, 2012, 23:01:53 »

Тук не говорим за свят в който да влязат само хората грали с диаманти (предложението за топ15) а за свят в който да играят само играчите, претендиращи че са велики. Защото тогава ще се разбере кои от тях са наистина добри, а не просто са използвали бъговете на играта.
Активен
Zinovi
Сержант
**

Karma: +20/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


Профил
« Отговор #10 -: Декември 13, 2012, 02:09:48 »

Тук не говорим за свят в който да влязат само хората грали с диаманти (предложението за топ15) а за свят в който да играят само играчите, претендиращи че са велики. Защото тогава ще се разбере кои от тях са наистина добри, а не просто са използвали бъговете на играта.

Вече няма как да отсееш играчите, всеки може да спечели ера с повечко пари. На практика можеш да си купуваш безкрайно ресурс :Д каква по-голяма пародия от това, в една игра с уж състезателен характер. Все едно да отидеш на маратон и някой да се появи с БМВ  Grin Grin Grin тичай колкото искаш  Grin
Активен

DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #11 -: Декември 13, 2012, 12:04:37 »

Виж, все пак и фирмата трябва да има приходи. Този вариант е по-добър от това да набълат реклами. Но не бива да става единствения вариант за игра. На мен не ми пречи да ме ступа някой купил 5000 диаманта, пречи ми когато ме обижда, а ръководството на играта го толерира, само защото е купил диамантите. Пречи ми и перченето после "аз съм велик щото ви бих всичките" , но не си признава, че е станало не защото е умен и е играл правилно, а защото е купил нещо. Примера с маратона е супер.
Активен
nec4e
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #12 -: Декември 14, 2012, 02:45:36 »

Последно - играем ли или не играем?
Половината форум казва, че не играем и нищо не разбираме, другата половина непрекъснато ни обвинява, че играем и печелим светове...
вие лично едва ли печелите светове реалми и тн. но и не играете( убеди ме в противното?) , аз подкрепям тезата си че хората от екипа не играят и затова не разбират някой от проблемите които "потребителите" споделят относно промените въведени ей така.
Иначе и аз съм За да се направи свят Властелини на Реалма  , ще е интересно да се види такова животно:) Успех пожелавам на тези които мислят да се пробват и дано Екипа успее да го осъществи.
тва ще си е едно мини световно
 Grin Grin
Активен
nec4e
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #13 -: Декември 14, 2012, 03:05:09 »

Кой е казал че играят. По скоро техни близки се възползват от връзките си. Научават първи за бъговете и се възползват, после им се разминава наказанието поради горната причина.
пич аз лично съм им открил бъг и си трая да видя кога ще го открият:) недей да обвиняваш на общо основание , аз съм го открил и си го ползвам Grin
сега кажи ,че и аз съм близък на екипа и ще ми направиш празниците много весели
Активен
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #14 -: Декември 14, 2012, 15:30:08 »

Ами ако не си им близък, значи са незаинтересовани. Което  е още по-лошо. Предпочитам да са ти близки и да си затварят очите, пред това да са незаинтересовани от това което предлагат като услуга.
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!