Imperia Online България  
Април 18, 2024, 21:06:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко време за пътуване на армията!!!!  (Прочетена 1551 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
adrianbg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Декември 08, 2012, 23:24:55 »

Здравеите имам един въпрос?Huh??Играя във две ери и едно от нещата което наи много ме дразни времето за така наречения Safe просто не мога да намеря играч на повече от 6 часа път отиване и връщане!!!Играл съм я тая игра още отпреди стария вариант и тогава нямаше такива неща можеше да пратиш армията си и на 30 часа отиване и връщане!!много съм разочарован така са направили играта че да висиш постоянно пред нея!!!
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #1 -: Декември 08, 2012, 23:35:37 »

Здравеите имам един въпрос?Huh??Играя във две ери и едно от нещата което наи много ме дразни времето за така наречения Safe просто не мога да намеря играч на повече от 6 часа път отиване и връщане!!!Играл съм я тая игра още отпреди стария вариант и тогава нямаше такива неща можеше да пратиш армията си и на 30 часа отиване и връщане!!много съм разочарован така са направили играта че да висиш постоянно пред нея!!!
Просто не играй блиц  *gamer* Няма да променят картата като големина  *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #2 -: Декември 08, 2012, 23:46:46 »

то това не е вече само в блицовете.бг8 примерно вс са събрани до 100 раз.ама и там има хора дето цъкат.за какво,надали и те знаят.реалма беше решен на втората седмица
Активен
adrianbg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #3 -: Декември 09, 2012, 00:22:44 »

Играя във свят 64 тои блиц ли е???Ега ти сървърите преди нямаше такова нещо!!
Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #4 -: Декември 09, 2012, 00:32:26 »

Продължаваш на старата версия и не се кахари за новата хахах
Активен
_neith_
Гост
« Отговор #5 -: Декември 09, 2012, 00:41:55 »

Новата версия е направена така за да има малко интрига отначалото особенно в блицовете. След 2та седмица излизат сефове така че моля ви престанете да мрънкате нагоре и надоло. АКо не ви харесва играите старата версия.  *gamer* *gamer* *gamer*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #6 -: Декември 09, 2012, 00:46:40 »

Новата версия е направена така за да има малко интрига отначалото особенно в блицовете. След 2та седмица излизат сефове така че моля ви престанете да мрънкате нагоре и надоло. АКо не ви харесва играите старата версия.  *gamer* *gamer* *gamer*
Добре казано  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #7 -: Декември 09, 2012, 01:25:27 »

то проблема със сейфовете не зависи нито от екипа нито от как е направена играта...просто играчите намаляват и колкото по малко....толкова са наблъскани в 100-300 един от друг:Д
Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #8 -: Декември 09, 2012, 02:05:03 »

И още ще намалеят играчи те първа ще има отлив Wink дано съм лош пророк но на там отиват нещата преди време имаше много хора сега няма почти всяка ера е макс 500 разстояние това за х4 скорост в х2 стоят друго яче нещата Wink и за мен е радващо че се насочват към по дълги ери където има повече време за игра !!!
Амо кой както си иска и където си иска да играе и това е играеш като ти омръзне вадиш работници и зарязваш или мод и следваща ера !!!
Активен
Hoho_Boho
Редник
*

Karma: +17/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #9 -: Декември 09, 2012, 02:12:09 »

Новата версия е направена така за да има малко интрига отначалото особенно в блицовете.
След 2та седмица излизат сейфове така че моля ви престанете да мрънкате нагоре и надоло. АКо не ви харесва играите старата версия.
Добре казано. ТОЧНО така!
« Последна редакция: Декември 09, 2012, 02:14:03 от Hoho_Boho » Активен

Количеството интелект на планетата е константа, а населението расте.
nec4e
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #10 -: Декември 09, 2012, 11:03:37 »

Здравеите имам един въпрос?Huh??Играя във две ери и едно от нещата което наи много ме дразни времето за така наречения Safe просто не мога да намеря играч на повече от 6 часа път отиване и връщане!!!Играл съм я тая игра още отпреди стария вариант и тогава нямаше такива неща можеше да пратиш армията си и на 30 часа отиване и връщане!!много съм разочарован така са направили играта че да висиш постоянно пред нея!!!
Ами просто не си дигай картата Wink аз така си реших проблема , вярно при една война не си сред най нападателните единици на съюза , но пък си спиш спокойно защото имаш сейф на 5 часа в посока:) а да и ако искаш да не висиш постоянно просто заложи на класиката.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!