Imperia Online България  
Април 25, 2024, 21:01:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: предлопжение  (Прочетена 1599 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« -: Декември 06, 2012, 19:14:22 »

всъщност предложенията са две :
1) во ограничаване на най- ниска оферта на пазара....
2) ро -не виждам логика да ми пеят птички и весели и жизнерадостни песнички на фон при положение че съм запален и разграбен навсякъде....та предложението ми е музиката да се сменя според щастието в империята и по точно във всяка провка поотделно  Grin *freak*
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Декември 06, 2012, 22:26:03 »

На мен ми харесват 2-те предложения.
1) во ограничаване на най- ниска оферта на пазара....

Тук ще е добре следното - цените да са фиксирани според златния еквивалент , като за всяко ниво на проучване Търговия да имаш право да вдигаш или сваляш цената на продавания от теб ресурс с 1-2 %. За криенето на ресурс - в Imperial Hero имаше нещо подобно - сграда Банка - от нейното ниво и нивото на Банкерството да зависи колко заем можеш да теглиш , както и колко злато да можеш да скриеш там.

2) ....та предложението ми е музиката да се сменя според щастието в империята и по точно във всяка провка поотделно

Ако не да се сменя , то поне докато я има картинката , показваща че си опожарен и/или докато ти е разрушена крепостта да няма изобщо песнички  *ok*
Активен

shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #2 -: Декември 07, 2012, 23:03:30 »

Първото предложение не върви...тва да не ти е комунизъма....Живеем в демократична и пазарно ориентирана държава...държавният регулатор не играе роля...само споразуменията между страните в сделката играят роля....държавата може само да определя дали да взема акциз на стоките внесени от чужбина...и като този акциз...главната му цел е да насърчава месното производство на тези стоки/или по принцип би трябвало това да прави/Ако искате да връщате бай Тошевото време и в играта...не гледате в правилната насока.
Като собственика на играта е политик...никога няма да си вкара автогол със държавна/от страна на екипа/ намеса на пазара....или не би трябвало да го прави.
Колкото до музичките..колкото и в началото да ме кефеха...в един момент ми станаха супер анти...но все пак има резон в предложението когато ти е опожарена профката да има тъжна музика и тем подобни...обаче си мисля, че само ще затормози хрома излишно...
Активен
nec4e
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #3 -: Декември 08, 2012, 03:11:53 »

Така понеже другата тема е заключена , аз имам предложение относно новия калкулатор:
 Да се премахне автоматичното зареждане на проучвания взависимост от армията, нека играча си въвежда сам нещата за да няма грешки в бързината, иначе като си поиграх май си е ОК калкулатора.
Активен
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #4 -: Декември 08, 2012, 03:23:52 »

shikoznia.... *crazy*..предложението за ограничаване на пазарните оферти няма нищо общо с нещата казани от теб а свързани с геймплея и начина за манипулиране и източване на акаунти.....ти ако искаш лично може да предложиш да върнат опцията да нападаш съюзник......така ще е по-сигурно че ресурсите ще дойдат при теб, *pardon*
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #5 -: Декември 08, 2012, 12:09:29 »

Казаното от мен няма нищо общо с източването на акаунти...има много начини за правене на това...и може би и това е един от тях...обаче забравяш едно друго нещо...да речем, че съюзник иска да си построи крепост 9....и му трябват още 10 М камък....обаче на пазара цените са над 1.9 да речем...а другите съюзници имат достатъчно камък да му пратят...обаче видиш ли не може да се праща ресурс различен от злато....и се пускат 10 М камък на под 0.5...и с малко подкрепа и късмет/никой друг да не гепи пазара/ камъка се препродава на ниски цени и съюзника си пуска крепостта....
И това е само един от примерите...в които това е за добро да няма фиксирани цени....
Активен
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #6 -: Декември 08, 2012, 12:38:10 »

 Grin  :oнямам думи то като ще е на 0.5 по добре да е на 0,1.......не чакай дай да върнем атаките към съюзниците така приятелите от съюза заделят камъка в стр.провка ти минаваш и си строиш крепостта..дори е най-добре: шанса някой да ти вземе камъка е минимален ..докато на пазара шанса е по-голям....шикозем като няма камък и злато а баланса е отрицателен цената на камъка висока строенето на 9ката се отлага..и за да няма повече идиотски разсъждения на тема режим или видове пазар удрям ключа  Grin
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!