Imperia Online България  
Април 28, 2024, 11:20:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЗАБРАВЕНИЯТ СВЯТ  (Прочетена 21471 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #90 -: Януари 06, 2013, 23:21:39 »

   Grin Grin Grin
   вярвам си вярвам си щото не ми го е казал случаен човек,но това не му пречи с префърцунените си изказвания да се прави на светец позволява си от всичко.
Неслучайният човек,много мъка трябва да е видял от срещата със Скелета ,за да твърди подобни нелепици.Но няма да му ставам защитник.Всеки ,играл дълго време ИО ,знае много добре кой е Скелета.Нито има нужда от реклама,нито от коментари. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #91 -: Януари 06, 2013, 23:22:42 »

Нито има нужда от реклама,нито от коментари. Grin
  така е няма нужда,сам си противоречи даже


Третата битка е заради бавен нет. Войничетата бяха на третата секунда в провинцията, но служебния нет не може да визуализира шпионски доклад и да изпрати заявка към сървъра за връщане на армията толкова бързо.

  Grin а ти не знаеш ли,че връщането на армия под 4 секунди е бъг не знам как си позволяваш да го използваш  *freak*
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #92 -: Януари 06, 2013, 23:22:59 »

  ма дреме ми на пистолета - не съм се изявявал като форумен герой че да разказват  Grin
Разказват за тия в играта.Явно и там не си се изявявал.Дреме ти- то си е до възможности. *pardon*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #93 -: Януари 06, 2013, 23:24:09 »

  Grin а ти не знаеш ли,че връщането на армия под 4 секунди е бъг не знам как си позволяваш да го използваш  *freak*
Брех , и откога е бъг връщането на армиите под 4 секунди.Я покажи де го има това правило. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #94 -: Януари 06, 2013, 23:24:39 »

Разказват за тия в играта.Явно и там не си се изявявал.Дреме ти- то си е до възможности. *pardon*
така е   *rose* мога да те ступам по всяко време във версия 4
Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #95 -: Януари 06, 2013, 23:25:02 »

Брех , и откога е бъг връщането на армиите под 4 секунди.Я покажи де го има това правило. Grin
  ето типичен пример как се вика на черното бяло  Grin
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #96 -: Януари 06, 2013, 23:29:34 »

  ето типичен пример как се вика на черното бяло  Grin
Ма именно.Я ми покажи като как е бъг връщането на армия под 4 секунди.Бъг е , че заради лага не може да се връща и изчезва опцията ако не рефрешваш.А не обратното. Grin Проблема ви е , че се учите да мамите,преди да се научите да играете.И оттам ви се губят границите и понятията. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #97 -: Януари 06, 2013, 23:30:39 »

 Grin Голямо писане си му ударил за незасегнат плачко г-н скелет   *hihi* май ти беше казал че знаеш повече от всички за възможностите на играта , е сега видя ли се " много умно човече" че всъщност капацитета ти на държавен служител  в далечна провинция на държавата стига само да плачкаш след като дойде батко да ти покаже че всъшност нищо не знаеш за възможностите на играта и че си елементарен  Tongue разбирам че се опитваш да ни засегнеш  Grin с тъпи определения като измикяри и т.н. и ме радва много безсилието ти и колко сме ти бръкнали в здравенцето  *hahaha* дойдохме в твоя свят викаш а?   *pardon* е извинявай ,но никой от нас -никога - и по никакъв повод не развява прането ,а ти не свали тия бели гащи от простора ,струва ми се вече, че са и с едно красиво кафяво петно , леко си ги омазал  Grin копай си колкото си искаш ,ние обичаме да се биеме затова и сме наредили медалчетата и си се забавляваме истински и никой от нас не виси като тебе по цели денонощия като ненормален пред компа и пак биеме всичко живо включително и теб защото ти си просто един от многото жертви по картата  *HUNTER*  и е нормално да плачеш на всеослушание и да се опитваш да се оправдаваш с ангажименти , бавен нет и дрън дрън  Grin но на всеки му е ясно ,бития си е бит ,еб... си е еб..... Grin ще те сготвя пак само да падне защитата ,с камикадзе или без няма значение ,не можеш да оцелееш срещу Bastars защото няма честно в тоя живот момченце малко след като ползваш бъгове да ревеш че някой друг ползва нещо си което даже и не знаеш какво е  Grin е меко казано лицемерна палячовщина ,но какво да очакваш от селски  данъчен  *SARCASTIC*
« Последна редакция: Януари 06, 2013, 23:53:53 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #98 -: Януари 06, 2013, 23:32:32 »

Ма именно.Я ми покажи като как е бъг връщането на армия под 4 секунди.Бъг е , че заради лага не може да се връща и изчезва опцията ако не рефрешваш.А не обратното. Grin Проблема ви е , че се учите да мамите,преди да се научите да играете.И оттам ви се губят границите и понятията. Grin
  Huh? какво  Shocked ти не си у ред - точно ако рефрешваш ИЗЧЕЗВА бутона за връщане!!! а ако не рефрешваш - седи и връща армията което е бъг точно какъвто е и този,че скелетан лови шпиони по време на задължителен блок - нищо че в правилата не пише "не можеш да ловиш шпиони тогава"
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #99 -: Януари 06, 2013, 23:32:59 »

така е   *rose* мога да те ступам по всяко време във версия 4
Ти да видиш Grin Дълга ми е 4 ката , а и много измами там.С пазари,със съюзни,с каси.С какво ли не.Избери си класика с фиксиран пазар ,без каси и бонуси съюзни проучвания и си готов. Grin И кратичко.Щото като гледам какво пишеш ,ще е загубено време.Нема нужда да е и дълго. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #100 -: Януари 06, 2013, 23:36:54 »

  Huh? какво  Shocked ти не си у ред - точно ако рефрешваш ИЗЧЕЗВА бутона за връщане!!! а ако не рефрешваш - седи и връща армията което е бъг точно какъвто е и този,че скелетан лови шпиони по време на задължителен блок - нищо че в правилата не пише "не можеш да ловиш шпиони тогава"
Според теб ,за какво се отчитат тия секунди.Къде е логиката последните 5 секунди да не може да се върне.Е тва е бъг.Не обратното - че може. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #101 -: Януари 06, 2013, 23:37:39 »

Ти да видиш Grin Дълга ми е 4 ката , а и много измами там.С пазари,със съюзни,с каси.С какво ли не.Избери си класика с фиксиран пазар ,без каси и бонуси съюзни проучвания и си готов. Grin И кратичко.Щото като гледам какво пишеш ,ще е загубено време.Нема нужда да е и дълго. Grin
 Grin Grin Grin Grin ми ела в блица тогава - там съм все още нов,но това не пречи да смачкам поредния ветеран лежащ на стара слава и молещ се за признание  Grin  

Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #102 -: Януари 06, 2013, 23:38:33 »

Според теб ,за какво се отчитат тия секунди.Къде е логиката последните 5 секунди да не може да се върне.Е тва е бъг.Не обратното - че може. Grin
  а каква е логиката заради рефреша и лага да изчезва бутона бре  Grin  страшен мозък си нямам думи
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #103 -: Януари 06, 2013, 23:42:42 »

Asguard затова и сега си джиткаме в блица бе пич , заповядай да ти сипя  *cooking* аз лично никога не съм играл блица и сега ми е изключително забавно  Grin във версия 4 нямаме конкуренция ( http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64774.0 ) показвам само какво може нашия саюз и тука забелязах че е много весело ,останали са някакви форумни герои които нямат конкуренция и сега се почва реването срещу нас  Grin ей скелетче ,аз знам че цялата карта ни мрази ,но ние така обичаме ,има повече жертви за батко  Kiss душичко мамина златна ,ядосал си се май малко в повече заради ежедневното ти висене пред мониторчето без резултат а  *hahaha*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #104 -: Януари 06, 2013, 23:44:04 »

  а каква е логиката заради рефреша и лага да изчезва бутона бре  Grin  страшен мозък си нямам думи
Ма ти май не се чуваш какви ги дрънкаш.Я си прочети тезата в началото.Че е бъг да може да се връща армията.Сега пък био бъг че бутона изчезва и не можеш да я върнеш/това ,дето аз ти го написах/.Я се освести малко.Последно-кое от двете е бъг-че може да се връща армията,или че заради лага и рефреша не може Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!