Imperia Online България  
Април 28, 2024, 03:11:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЗАБРАВЕНИЯТ СВЯТ  (Прочетена 21466 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
yavor26
Лейтенант
***

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #75 -: Януари 06, 2013, 01:52:37 »

То , е краино време да пуснат и свят без правила и да не го спират  Grin Wink *hihi*
Активен

ПИТАМ АЗ КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТ ОТ ИО ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И БЕЗДЕИСТВИЕТО СИ ?
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #76 -: Януари 06, 2013, 08:32:54 »

2Bastards(Bastards)   delil350(Turkiyee)   4856   1231399      16998

И тоя балама не пуснал защитата  Grin  Grin Grin ентусиаст ,решил е медал от некоя каса да изкара ,но сега ще даде  *pardon*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #77 -: Януари 06, 2013, 11:51:43 »

То , е краино време да пуснат и свят без правила и да не го спират  Grin Wink *hihi*
  че те малко ли са такива  Grin
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #78 -: Януари 06, 2013, 21:59:37 »

 Е то не му е смешно на човека  Grin Grin Grin ревал е със сълзи,оскуба си косите и после не спа 24 часа  *hahaha*

Така беше!  Grin

Първата цитирана битка е в моя полза. Ясно е, че в блока щях да съм запален навсякъде. Е, тук ме запалихте, но на 12% вместо на 20% и то при положение, че аз губя по-малко точки. Честито!  Tongue

Втората цитирана битка е спечелена с измама. И то само защото бях на работа и не следих атаката. Сори!  Tongue

Третата битка е заради бавен нет. Войничетата бяха на третата секунда в провинцията, но служебния нет не може да визуализира шпионски доклад и да изпрати заявка към сървъра за връщане на армията толкова бързо. Но да кажем, че си ме хванал, щото си играчор.  Grin От този акаунт някой ми писа, че ми се бил заканил преди три години! Радвам се, че осмислям живота ти.  Tongue



Но да се върнем на въпроса. А той е, че сте просто поредните мошенници. Трябваха ми 48 часа с армия, за да видя, че мамите. И още 3 часа, за да разбера как, и то докато си пиша с приятел. Вие сте просто поредните смешници, открили някакво бъгче и тръгнали да се мислят за играчори!  Grin Не знам в кои светове сте играли, но ето голямата грешка - дойдохте в моя и аз ви барнах. Сори, сега ще вземат да го оправят, ако въобще има поддържа в тази игра. Развалих ви седянката!!  *pardon* *freak*

Бих споделил с всички, но политиката на този форум е да не позволява тези неща да стават обществено достояние. Нещо, което е правилно в едни случаи, но погрешно в други. Например в този е погрешно, защото няма да доведе до изкривяване на играта, а до това, че всички ще могат евентуално да се възползват от този бъг и тази групичка няма да има нечестно предимство. Но тъй като сега е период на празнична защита, екипът има време да си свърши работата до започването на атаките. В противен случай ще опиша нещата в "другия" форум и ще пратя лично на всеки акаунт от топ 50 линк към темата, за да се запознае.
 Grin

Вие сте едни нагли малки човечета. Не само, че мамите, ами идвате да парадирате с това. Виждам, че имате комплекс "Скелетан". Пишете ми в играта, че съм се мислил за велик. Аз никога никъде не съм казал или написал това. Но факт е, че съм добър играч и че съм част от историята на тази игра. Факт е, че се ползвам с авторитет и че съм някой, докато вие сте просто банда анонимници, мишкуващи по световете. Сигурно затова се опитвате да се обозначите чрез мен, а и не само чрез мен, като нещо значимо. За щастие не се получава така. А сега, освен анонимници, сте и мошенници. Честито!  Tongue

Понякога, ама само понякога, изпитвам съжаление към вас. После обаче се сещам, че вие сте нагли, и това чувство бързо отминава. Събрали сте се група човечета да играете с група акаунти. Циклите нон стоп пред компютрите, наемате селяни в блока, мобилизирате войничета в блока, следите за атаки в блока, играете на смени, играете отборно с акаунти, с които е предназначено да се играе индивидуално. Отборната игра в класическата ИО се демонстрира като съюз от индивидуални акаунти, а не чрез постоянно наглеждане от шайка измекяри. Там е разликата между вас и мен - аз всичко постигам сам. Ако някой ми нагледа акаунта, ще е когато съм в командировка и то само да събере ресурса. Всяка една атака от моя акаунт съм направил аз, всяка една защита - аз. И при това съм нормален човек, с нормална работа, който работи през деня и спи през нощта. Елате и ме бутнете с камикадзе. Ако не стигне едно, пуснете второ. Заповядайте. Е, и? Аз не пиша много в този форум вече, но сега ще се повторя - аз съм по-добър играч от вас, точно от вас, просто защото съм по-умен. Това ме прави по-добър играч. Ние сме просто на различни интелектуални равнища, на много различни! Колкото и да горях тази ера, пак имам по-добра икономика в момента от всеки един ваш акаунт. Това, което е добре за вас, е че тази игра не изисква кой знае какъв умствен капацитет, иначе и с всичкото циклене на света пак нямаше да можете да компенсирате! Вие, освен всичко, сте и тотални неграмотници. Не знам кой от всички вас се опитва да се изкара интелектуалец, но не му се получава, освен ако целта му не е била да ме разсмива, тогава да - пиша отличен!

Има и една друга фундаментална разлика между мен и вас. Докато аз научих как да уловя шпинин в блока си и никога повече не си позволих да го направя, вие продължавате и продължавате и продължавате да експлоатирате този бъг. А и освен всичко си позволявате да се оптивате да се подигравате на своите противници, оставете ме мен, на всички останали. Смешни, жалки и дребни душички сте вие, пълни с елементарна злобица! Това все пак е една игра. Силно се надявам, че в живота не сте такива подлеци и толкова низки човечета, каквито сте в играта. Ето за това не ми е жал за вас. Ето затова не трябва да се подбират средства в борбата срещу подобни измекяри. Онези бяха мултаци, точеха, нагласяха битки и какво ли още не. Вие сте бъгясници. Общото между вас е, че сте измекяри и наглеци. Не ми е жал за такива като вас. Като гледам и настроенията на другите в свят 10, май накрая пак вие ще сте без армии.
 Grin
« Последна редакция: Януари 06, 2013, 22:02:17 от Rider_M » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #79 -: Януари 06, 2013, 22:09:19 »

Скеле ..... аз бих го описал тук и то веднага  .... немисля че някой ще седне да го оправя този бъг...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #80 -: Януари 06, 2013, 22:13:42 »

Той беше описан, но беше изтрит.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #81 -: Януари 06, 2013, 22:20:12 »

Скелетан е в топ 3 на най-големите играчи за всички времена в ИО,според мен.Факт е,че е разкрит пореден бъг.А тези ,дето се хвалят с победи над него,макар и частични има за какво да го правят.Не се отдава на всеки,всеки ден.Но пък да се изръсите 5 човека срещу 1 точно в блица и да ползвате бъгове ,при които атаките се виждат дори в офф времето прави победата не много сладка.Затова предлагам следното- изберете си класически свят,май най-добре блица ,че бързо минава времето,съберете си отбор , и ако г-н Скелетан е навит ,ще се метнем 4-5 човека за една ера.Да видим  при равни други условия кой кой е.За да са по честни нещата най добре е да сте поне петдесет процента повече от нас.Е така , за честта една и за доброто старо време, играем без да мамим на един дуел. Smiley
« Последна редакция: Януари 06, 2013, 22:22:35 от Asguard » Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #82 -: Януари 06, 2013, 22:22:48 »

То това никога няма да стане  .....що опити имахме преди ...при това с толкоз по силни играчи Smiley  .... па много бързо се трие бре ...а един мод не видях на линия Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #83 -: Януари 06, 2013, 22:39:09 »

Скеле ..... аз бих го описал тук и то веднага  .... немисля че някой ще седне да го оправя този бъг...

Той беше описан, но беше изтрит.

Не е изтрит , а преместен и предаден на CM. Получил съм обещание , че до 1-2 дни ще бъде прегледан и ако е възможно ще се оправи още през идната седмица.  *beer*
Активен

Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #84 -: Януари 06, 2013, 22:40:35 »

Не е изтрит , а преместен и предаден на CM. Получил съм обещание , че до 1-2 дни ще бъде прегледан и ако е възможно ще се оправи още през идната седмица.  *beer*
Браво , Док. *beer*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #85 -: Януари 06, 2013, 23:14:00 »

Дайте го насам този бъг. И точно в блица пък не е толкова неравностойно - пазиш ли се не си ли трепеш армията тъй или иначе няма кой да те бие освен с камикадзе.палежи имаш неограничен брой не знам кво ревете колко души срещу колко играели  Grin всеки играе срещу цялата карта с изкл. на приятелите си. Г-н скелетан като си сам в съюз да не би да нямаш хора дето не биеш и си партнирате.  Grin а,че си измамник е ясно,не един път са ми разказвали за теб
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #86 -: Януари 06, 2013, 23:15:57 »

много глупости се написаха  ...щом и скелета е от измамниците Smiley  .....поне да си вярвате
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #87 -: Януари 06, 2013, 23:18:20 »

Дайте го насам този бъг. И точно в блица пък не е толкова неравностойно - пазиш ли се не си ли трепеш армията тъй или иначе няма кой да те бие освен с камикадзе.палежи имаш неограничен брой не знам кво ревете колко души срещу колко играели  Grin всеки играе срещу цялата карта с изкл. на приятелите си. Г-н скелетан като си сам в съюз да не би да нямаш хора дето не биеш и си партнирате.  Grin а,че си измамник е ясно,не един път са ми разказвали за теб
Верно много е спаднало нивото,значи. Grin Пък иначе това е разликата между Скелета и теб - на теб са ти разказвали за него,а за теб никой нищо не е разказвал Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #88 -: Януари 06, 2013, 23:18:27 »

Като гледам и настроенията на другите в свят 10, май накрая пак вие ще сте без армии.
 Grin
   Grin Grin Grin

много глупости се написаха  ...щом и скелета е от измамниците Smiley  .....поне да си вярвате
  вярвам си вярвам си щото не ми го е казал случаен човек,но това не му пречи с префърцунените си изказвания да се прави на светец позволява си от всичко.
Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #89 -: Януари 06, 2013, 23:19:22 »

Верно много е спаднало нивото,значи. Grin Пък иначе това е разликата между Скелета и теб - на теб са ти разказвали за него,а за теб никой нищо не е разказвал Grin
  ма дреме ми на пистолета - не съм се изявявал като форумен герой че да разказват  Grin
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!