Imperia Online България  
Април 26, 2024, 09:24:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЗАБРАВЕНИЯТ СВЯТ  (Прочетена 21461 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #45 -: Декември 09, 2012, 19:57:55 »

Този ми прилича на "великия" Jadai който го беше срам да си каже ника, не защото много бой е раздавал, а защото просто ако го кажеше немаше да има армия с която да го раздава  *hahaha*
   Grin  Що да ме е страх бре,това си е стратегия - аз съм сам,вие сте много стари велики играчи,които само се надувате. Па и къв ти е зора да знаеш  Grin аз заявявам,че ще тупам наред който ми падне - а ти какво искаш да направиш? да ми се отдадеш ли  *hahaha*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #46 -: Декември 09, 2012, 20:33:34 »

  Grin  Що да ме е страх бре,това си е стратегия - аз съм сам,вие сте много стари велики играчи,които само се надувате. Па и къв ти е зора да знаеш  Grin аз заявявам,че ще тупам наред който ми падне - а ти какво искаш да направиш? да ми се отдадеш ли  *hahaha*
Стратегия казваш, а после не си бил мишле  *hahaha* Аз си джиткам за кеф, а ти като те гледам мечтаеш на аванта  Cool Дерзай време ти е малко да преминеш в реалния живот, че тук ти е тегаво нещо  *hahaha*
« Последна редакция: Декември 09, 2012, 20:46:10 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #47 -: Декември 09, 2012, 22:26:47 »

Стратегия казваш, а после не си бил мишле  *hahaha* Аз си джиткам за кеф, а ти като те гледам мечтаеш на аванта  Cool Дерзай време ти е малко да преминеш в реалния живот, че тук ти е тегаво нещо  *hahaha*
  Tongue фантазьорче малко,ако му паднеш на батко ще ти каже някой неща за реалния живот и за мишлетата. Па за кефа - ти за кво си мислиш,че джиткам аз бре  Grin да изкарам пара ли  Grin
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #48 -: Декември 09, 2012, 23:04:28 »

  Tongue фантазьорче малко,ако му паднеш на батко ще ти каже някой неща за реалния живот и за мишлетата. Па за кефа - ти за кво си мислиш,че джиткам аз бре  Grin да изкарам пара ли  Grin
Кога пренави резбата на болта не разбрах за да си мислиш, че ще падам някъде  *hahaha* Спри шоколада ти казах, че филмите за мишлета като теб съм ги гледал, гледал и гледал... Аааа интересен си но не си в категория спамър с класа, затова те оставям да сипеш отрова на воля! Все пак по-добрия първи отстъпва такаче Дерзай и внимавай някой котак да не ти ръфне опашката  Wink *KING*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #49 -: Декември 09, 2012, 23:07:27 »

Какава опашка ще ръфнеш пък ти бе  Grin котарак ли си какъв си  Grin предполагам че няма и да си ни в обхват даже та едва ли ще имаме възможност да ти покажеме туй онуй ,но поне можеме в промеждутъка да се посмеем тука  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #50 -: Декември 09, 2012, 23:36:32 »

Какава опашка ще ръфнеш пък ти бе  Grin котарак ли си какъв си  Grin предполагам че няма и да си ни в обхват даже та едва ли ще имаме възможност да ти покажеме туй онуй ,но поне можеме в промеждутъка да се посмеем тука  Grin
остай го да се развива хлапето  Grin макар в доста неправилна посока
Активен
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #51 -: Декември 11, 2012, 23:11:46 »

 Бе да ти кажа не останах с впечатление да е позабравена - който докладвах все е наказан  Grin Ма на лисицата гроздето е кисело. И да не ти е последна ера - друга на дали ще можеш да направиш... или поне не свестна  Grin
Иначе май паметта те лъже и не си палил само румънците  Shocked да не би да си палил и българи?
 Браво на marzanna - поздравявам го за прекрасната ера - последните 10 дена реши да вземе класацията по ранг и доблест и успя - без нито една нагласена битка,без нито един страничен акаунт,точене,програми за ловене на шпиони и дрън дрън  *rose* Да живее честната игра и играчи като него.Да живее блица и дано да придобие нов облик и всички заслужили да бъдат наказвани
Хааа ако имах нагласени битки evil_dead щеше да е изтрит Smiley,а ако исках да взема класациите щях да играя 5-те дни в които продължи света Wink.И не ми говори на изуст ако обичаш,всяка ера са ме плашили как щели да ме бият хаа.И какво ми се пъните в това подобие на стр.игра хихи Wink.Играя стар крафт,лед алерт и т.н.т. от както се помня,там можеш да покажеш дали ти сече акъла.Тук добрия играч е този който стои 24ч. пред компа,и има помощни програмки като скелета Wink.Но разбира се за него това е,ако си спомням добре думите му"познавам играта повече от вас"Човека си е загубил разсъдъка от толкова игра.Екипа на ио предупреди че не носи отговорност ако някой откачи  Grin.Но както и да е,който знае как да си направи весело,ще се забавлява и на 10к нетни.А хората вманиачени по играта,ще си останат все същите неудачници.
Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #52 -: Декември 12, 2012, 00:08:54 »

Знам, че така се чувстваш по-добре, но все пак да ти напомня, че не ползвам помощни програми. Но с твоя акъл, дето сече, сече, сече, сече... не знам дали можеш да го проумееш някога.
 *hahaha*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #53 -: Декември 22, 2012, 18:52:18 »

Знам, че така се чувстваш по-добре, но все пак да ти напомня, че не ползвам помощни програми. Но с твоя акъл, дето сече, сече, сече, сече... не знам дали можеш да го проумееш някога.
 *hahaha*
Нека си говорят  *hahaha* Тооо всеки може да каже, че се ползват програмки и всякакви щуротии които дори немогат да си обеснят как работят, но никой не отбелязва, че не му стиска да напада нищо че си в блок  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Интересното е че само за програми се говори, а един не обясни каква точно "програмка" се предполага, че ползваш  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Когато се намери компетентен човек да ми обясни основните и функции от наблюдението което е упражнявал над акаунта докато се е смятало, че я ползваш моля да ми отговори културно ! Спрете да говорите за такива глупости без да имате компетентно мнение  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #54 -: Декември 23, 2012, 21:11:11 »

Нека си говорят  *hahaha* Тооо всеки може да каже, че се ползват програмки и всякакви щуротии които дори немогат да си обеснят как работят, но никой не отбелязва, че не му стиска да напада нищо че си в блок  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Интересното е че само за програми се говори, а един не обясни каква точно "програмка" се предполага, че ползваш  *hahaha* *hahaha* *hahaha* Когато се намери компетентен човек да ми обясни основните и функции от наблюдението което е упражнявал над акаунта докато се е смятало, че я ползваш моля да ми отговори културно ! Спрете да говорите за такива глупости без да имате компетентно мнение  Wink
   То,на такъв умопомрачителен пост,вонящ от километри на интелект,може ли да се отговори компетентно?  Shocked  Grin Grin Grin
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #55 -: Декември 23, 2012, 21:27:48 »

   То,на такъв умопомрачителен пост,вонящ от километри на интелект,може ли да се отговори компетентно?  Shocked  Grin Grin Grin
Хахахах нали сте все разбирачи давайте ми обяснения де  *hahaha* По-старите играчи знаят от край време, че съм колекционер и един от първите докладвали ImperialChecker, както и други подобни програмки които не си и чувал, че съществуват *pardon* Въпроса е че и ти явно си от "разбиращите програмисти" които постоянно обвиняват, че се ползват разни програмки, а дори неможеш да ми съставиш една проста блокова схема как една от тези програми процедира. Говориш ми за интелект, а дори незнаеш какви щуротии мога да драсна за 1 час на Notepad++ *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #56 -: Декември 23, 2012, 22:08:33 »

Хахахах нали сте все разбирачи давайте ми обяснения де  *hahaha* По-старите играчи знаят от край време, че съм колекционер и един от първите докладвали ImperialChecker, както и други подобни програмки които не си и чувал, че съществуват *pardon* Въпроса е че и ти явно си от "разбиращите програмисти" които постоянно обвиняват, че се ползват разни програмки, а дори неможеш да ми съставиш една проста блокова схема как една от тези програми процедира. Говориш ми за интелект, а дори незнаеш какви щуротии мога да драсна за 1 час на Notepad++ *hahaha*
  Написал съм те като пожелание в писмото си до Дядо Коледа  Grin Grin Grin Дано съм слушал,ще те сложа в клетка и ще ти се радвам цял живот  *hahaha*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #57 -: Декември 23, 2012, 22:15:29 »

  Написал съм те като пожелание в писмото си до Дядо Коледа  Grin Grin Grin Дано съм слушал,ще те сложа в клетка и ще ти се радвам цял живот  *hahaha*
Заповядай! Дядо Коледа дано ти прочете писанцето, но малко вероятно да го удовлетвори! *hahaha*  *freak*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #58 -: Декември 30, 2012, 14:47:57 »

Май всичко копа с кирки и лопати сега ! Бива, бива  *hihi*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #59 -: Януари 02, 2013, 21:42:31 »

гледам си покопал и ти,че те мернах в обхват преди малко ...за малко  Grin
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!