Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:49:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЗАБРАВЕНИЯТ СВЯТ  (Прочетена 21386 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Cekupa
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« -: Декември 04, 2012, 14:03:50 »

Ерата трябваше да свърши преди доста време , пак сме забравени  *crazy*. По този начин слаби играчи големеят , възползват се от отслабването на останалите и трупат точки . Все едно футболен мач между Барселона и Долно Камарци, ама Барса са излезли в почивка и Камарци сами си играят , вкарват си голове и се радват  :Smiley.
Evil_Dead ако беше играл до сега да беше минал 1000 доблест , сега има опасност да го минат . Някой ще каже, играе се  до последният съдийски сигнал , да ама се казва колко е продължението . Сега някои са излъгани  Sad
Моля коментирайте и бъдете обективни !
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #1 -: Декември 04, 2012, 14:21:57 »

View Screen Capture

Така стоят нещата в момента и това се случва не за първи път ,няма какво да се мрънка по повод на това че не е спрян сървара и както каза, мача се играе до последния съдийски сигнал , не знам кой визираш като "барселона" и кой като "долно камарци" но определено ако го подмине някой евил то вината ще си е само негова ,както и заслугата на този който го е подминал  *beer*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #2 -: Декември 04, 2012, 15:38:14 »

Ерата трябваше да свърши преди доста време , пак сме забравени  *crazy*. По този начин слаби играчи големеят , възползват се от отслабването на останалите и трупат точки . Все едно футболен мач между Барселона и Долно Камарци, ама Барса са излезли в почивка и Камарци сами си играят , вкарват си голове и се радват  :Smiley.
Evil_Dead ако беше играл до сега да беше минал 1000 доблест , сега има опасност да го минат . Някой ще каже, играе се  до последният съдийски сигнал , да ама се казва колко е продължението . Сега някои са излъгани  Sad
Моля коментирайте и бъдете обективни !
  Абе до тук добре,ама що за силни играчи са тия с по 2 акаунта. Evil_Dead ако беше палил тези,които искаше да пали със неговия акаунт,вместо с помощния си акаунт PURE_GAME нямаше да е минал и 700 доблест  *hahaha*
Активен
Cekupa
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #3 -: Декември 04, 2012, 18:53:26 »

За два акаунта ако има са виновни админите. Това се следи пряко от тях . Ако се съмнявате има начини за докладване. Сега вече е късно !
Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #4 -: Декември 04, 2012, 19:37:58 »

За два акаунта ако има са виновни админите. Това се следи пряко от тях . Ако се съмнявате има начини за докладване. Сега вече е късно !
E що да са виновни админите.Виновен е тоя който играе с тях  Grin  Та... мисълта ми беше да не ревете.Сега вече е късно!  Grin Grin Grin Grin  Па и тъй или иначе няма да ви се отдаде възможност скоро да спечелите някоя класация.
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #5 -: Декември 04, 2012, 19:51:43 »

То па големите класации ,щом за два дена им взехме военните и доблеста ,те са се предали ,а и да не са ,са обречени  Grin девила се прави на игралец да пали с другото си акаунтче ,после се скъса да развява белите гащи  Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #6 -: Декември 04, 2012, 20:23:16 »

Изтрили са PURE_GAME ... Devila да се радва,че му изтриха тоя акаунт,а не другия. Мен ако питаш трябваше да тривнат Evil_Dead - все пак той е облагодетелствания акаунт. Cry
Активен
nana3a
Лейтенант
***

Karma: +36/-86
Неактивен Неактивен

Публикации: 137


Πάπαςα


Профил
« Отговор #7 -: Декември 04, 2012, 21:53:08 »

Пак на време са го изтрили.След 50-тия пожар  Grin
Активен

За в бъдеще поставяйте по-малки снимки в подписите си!
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #8 -: Декември 04, 2012, 22:17:57 »

Пак на време са го изтрили.След 50-тия пожар  Grin
тамън напраи 51-ия  Grin
Активен
nana3a
Лейтенант
***

Karma: +36/-86
Неактивен Неактивен

Публикации: 137


Πάπαςα


Профил
« Отговор #9 -: Декември 04, 2012, 22:31:21 »

За два акаунта ако има са виновни админите. Това се следи пряко от тях . Ако се съмнявате има начини за докладване. Сега вече е късно !

Еми след като са докладвани и отговора е ,че няма причина за наказание.Кво правим?Трябва да сменяме май началството  Grin
Активен

За в бъдеще поставяйте по-малки снимки в подписите си!
Cekupa
Редник
*

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #10 -: Декември 05, 2012, 20:29:41 »

Хайде някой да публикува и класация  *freak*
Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #11 -: Декември 05, 2012, 21:17:27 »

Хайде някой да публикува и класация  *freak*
Веднага  *freak*
Активен
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #12 -: Декември 05, 2012, 21:40:12 »

Хаа дреме ми за класацията пиленца,аз се позабавлявах,станах маршал и се махнах.Повече от маршал няма,класацията не ми трябва,няма да си я нося в къщи Grin.А и какво се пулите,да съм палил вас?запалих задниците на румънците които така и не разбихте,играчи Tongue.Не съм точил,нямам нито една уговорена битка,никой не съм молил да се разбива в мен.Това че вие цяла ера се скатавахте си е ваш проблем.Аз правя разлика между игра и реалния свят,някой дори ме псуваха през повечето време хаа.Ратанасов1 ми пише че играел и с цска,гдкп играе и с горски1,от съюза на сандо изтриха един ник.Но на нана3а не и се коментира за него  Shocked,но както и да е,прекарах си добре въпреки малкото играчи.Който иска да си връща,а тези хора са доста ще останат разочаровани  Cry.И преди около две години когато я спрях и сега,положението е едно и също.Не може да играеш нещо с години и да не ти омръзне,в момента играя последна ера и в 140-ти свят мегаблиц.Хайде бай от мен,сигурно ви е станало ясно че тази версия е доста позабравена от админите.Ако бях на ваше място,нямаше да си губя времето тук.
Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #13 -: Декември 05, 2012, 21:45:41 »

Хаа дреме ми за класацията пиленца,аз се позабавлявах,станах маршал и се махнах.Повече от маршал няма,класацията не ми трябва,няма да си я нося в къщи Grin.А и какво се пулите,да съм палил вас?запалих задниците на румънците които така и не разбихте,играчи Tongue.Не съм точил,нямам нито една уговорена битка,никой не съм молил да се разбива в мен.Това че вие цяла ера се скатавахте си е ваш проблем.Аз правя разлика между игра и реалния свят,някой дори ме псуваха през повечето време хаа.Ратанасов1 ми пише че играел и с цска,гдкп играе и с горски1,от съюза на сандо изтриха един ник.Но на нана3а не и се коментира за него  Shocked,но както и да е,прекарах си добре въпреки малкото играчи.Който иска да си връща,а тези хора са доста ще останат разочаровани  Cry.И преди около две години когато я спрях и сега,положението е едно и също.Не може да играеш нещо с години и да не ти омръзне,в момента играя последна ера и в 140-ти свят мегаблиц.Хайде бай от мен,сигурно ви е станало ясно че тази версия е доста позабравена от админите.Ако бях на ваше място,нямаше да си губя времето тук.
 Бе да ти кажа не останах с впечатление да е позабравена - който докладвах все е наказан  Grin Ма на лисицата гроздето е кисело. И да не ти е последна ера - друга на дали ще можеш да направиш... или поне не свестна  Grin
Иначе май паметта те лъже и не си палил само румънците  Shocked да не би да си палил и българи?
 Браво на marzanna - поздравявам го за прекрасната ера - последните 10 дена реши да вземе класацията по ранг и доблест и успя - без нито една нагласена битка,без нито един страничен акаунт,точене,програми за ловене на шпиони и дрън дрън  *rose* Да живее честната игра и играчи като него.Да живее блица и дано да придобие нов облик и всички заслужили да бъдат наказвани
« Последна редакция: Декември 05, 2012, 21:47:52 от glory1976 » Активен
nana3a
Лейтенант
***

Karma: +36/-86
Неактивен Неактивен

Публикации: 137


Πάπαςα


Профил
« Отговор #14 -: Декември 05, 2012, 21:52:45 »

No Coment от мене.Всеки да се радва на неговото си.А на мирзана браво.Изкочи от нищото и  надигра мошенниците  Grin
Активен

За в бъдеще поставяйте по-малки снимки в подписите си!
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!