Imperia Online България  
Април 19, 2024, 15:05:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЗАБРАВЕНИЯТ СВЯТ  (Прочетена 21429 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #105 -: Януари 06, 2013, 23:45:09 »

 Grin Grin Grin Grin ми ела в блица тогава - там съм все още нов,но това не пречи да смачкам поредния ветеран лежащ на стара слава и молещ се за признание  Grin  


Кой ден е на ерата.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #106 -: Януари 06, 2013, 23:47:21 »

Ма ти май не се чуваш какви ги дрънкаш.Я си прочети тезата в началото.Че е бъг да може да се връща армията.Сега пък био бъг че бутона изчезва и не можеш да я върнеш/това ,дето аз ти го написах/.Я се освести малко.Последно-кое от двете е бъг-че може да се връща армията,или че заради лага и рефреша не може Grin
не не - на тебе ти а малък капацитета и не можеш да разбереш каква ми е тезата  Grin няма да се напъвам да ти обяснявам повече щото е безсмислено.идвай в блица - тайно,явно както искаш да те ступаме за веселбата Grin

 стига си ги унижавал хората,не забравяй че и те носят души и те искат да са тарикати...поне тука и зад монитора Grin
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #107 -: Януари 06, 2013, 23:47:59 »

Asguard затова и сега си джиткаме в блица бе пич , заповядай да ти сипя  *cooking* аз лично никога не съм играл блица и сега ми е изключително забавно  Grin във версия 4 нямаме конкуренция ( http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64774.0 ) показвам само какво може нашия саюз и тука забелязах че е много весело ,останали са някакви форумни герои които нямат конкуренция и сега се почва реването срещу нас  Grin ей скелетче ,аз знам че цялата карта ни мрази ,но ние така обичаме ,има повече жертви за батко  Kiss душичко мамина златна ,ядосал си се май малко в повече заради ежедневното ти висене пред мониторчето без резултат а  *hahaha*
Кой ден е.И не бързай със сипването,че ще ми е за Н-ти път.И накрая,я ги няма в обхват,я в мод,я касички. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #108 -: Януари 06, 2013, 23:53:15 »

не не - на тебе ти а малък капацитета и не можеш да разбереш каква ми е тезата  Grin няма да се напъвам да ти обяснявам повече щото е безсмислено.идвай в блица - тайно,явно както искаш да те ступаме за веселбата Grin
  стига си ги унижавал хората,не забравяй че и те носят души и те искат да са тарикати...поне тука и зад монитора Grin
Или на теб не ти стига капацитет да си изясниш тезата. Grin По вероятно е че май схвана и няма какво да се каже.Тайно не играя аз.Играя явно,с един акаунт,по правилата.Затова питам кой ден на ерата е.Тя е 45 дни,ако е мина 15 ти няма смисъл за тази ера.1/3 загубено време там не се наваксва.Но остава предложението за новата-събираме си отборите,играем честно,заради играта.И по добрият да победи.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #109 -: Януари 06, 2013, 23:54:07 »

не не - на тебе ти а малък капацитета и не можеш да разбереш каква ми е тезата

Много правилно разбира - тезата ти е погрешна. Ако наистина твърдиш, че връщането на армия под 4 секуди е бъг, то или може да ти се отговори само с "no comment" или да ти се даде адреса на някой много, ама много добър психиатър да се опита да те оправи.

във версия 4 нямаме конкуренция

 Grin Grin Grin Grin
То и там върви този бъг, затова.
Я ме фрустрирай допълнително и ми кажи с кой акаунт играеш и съответно ще дойдеш да ме изкъртиш?
 *freak* *freak* *hahaha*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #110 -: Януари 06, 2013, 23:57:04 »

Един от Bastards съм г-н скелет ,който си избереш  Grin и стига празни приказки ,резултати показвайте ,резултати  Grin
« Последна редакция: Януари 06, 2013, 23:59:52 от Къртача » Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #111 -: Януари 06, 2013, 23:57:21 »

Или на теб не ти стига капацитет да си изясниш тезата. Grin По вероятно е че май схвана и няма какво да се каже.Тайно не играя аз.Играя явно,с един акаунт,по правилата.Затова питам кой ден на ерата е.Тя е 45 дни,ако е мина 15 ти няма смисъл за тази ера.1/3 загубено време там не се наваксва.Но остава предложението за новата-събираме си отборите,играем честно,заради играта.И по добрият да победи.
 бъг е връщането под 4 секунди - логика няма бутона да ичезва заради лаг ! щом е рефрешнало веднъж,значи е успяло да рефрешне и ако можеше да се връща - бутона щеше да си го има  *freak*  

скелетан поддържа тезата,че не е бъг,щото го използва  Grin Grin Grin па по принцип не изполва...или изполваше.май ловеше шпиони в неправомерно време  *xxx* обърках се вече - използва или не изполва? използва,но не точно  *hahaha*
скелетан - тоя адет да си затваряш очите за своите кафеви петна по чаршафа,а на другите да ги размазваш си го научил в данъчната служба  Grin
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #112 -: Януари 07, 2013, 00:01:05 »

 бъг е връщането под 4 секунди - логика няма бутона да ичезва заради лаг ! щом е рефрешнало веднъж,значи е успяло да рефрешне и ако можеше да се връща - бутона щеше да си го има  *freak*  

скелетан поддържа тезата,че не е бъг,щото го използва  Grin Grin Grin па попринцип не изполва...или изполваше.май ловеше шпиони в неправомерно време  *xxx* обърках се вече - използва или не изполва? използва,но не точно  *hahaha*
скелетан - тоя адет да си затваряш очите за своите кафеви петна по чаршафа,а на другите да ги размазваш си го научил в данъчната служба  Grin
Бъг е изчезването на бутона,а не възможността да се върне армията- тя трябва да я има,иначе няма за какво да ми отброява оставащи секунди до атаката..Казах ти-проблема ви е ,че се научавате на измамите преди да се научите да играете.И оттам ви се размива всичко като понятия.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #113 -: Януари 07, 2013, 00:02:14 »

А бе а кажете кой ден на ерата е , бре. *freak*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #114 -: Януари 07, 2013, 00:02:49 »

А бе а кажете кой ден на ерата е , бре. *freak*
  към края е Smiley остават 10-ина дни най-много не съм ги смятал
Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #115 -: Януари 07, 2013, 00:03:44 »

а не възможността да се върне армията- тя трябва да я има,иначе няма за какво да ми отброява оставащи секунди до атаката..
  и на бойното поле не можеш да върнеш атаката в последния момент братле,съжалявам ма логиката ти куца  *pardon*
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #116 -: Януари 07, 2013, 00:04:07 »

Един от Bastards съм г-н скелет ,който си избереш  Grin и стига празни приказки ,резултати показвайте ,резултати  Grin

Да де, ама кой? Може пък аз да те изкъртя, знае ли човек! Нали искаш резултати. Кажи, кажи, така или иначе, аз нямам камикадзе, какво се плашиш?!
 Grin
Постваш тук битки, този изкъртен, онзи - и с кой акаунт викаш играеш? Не се страхувай, кажи си!
 *freak* *freak*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #117 -: Януари 07, 2013, 00:06:56 »

  към края е Smiley остават 10-ина дни най-много не съм ги смятал
Мерси. Smiley За следващата ера,ако сте навити,може да спретнем купона. *pardon* И пак казвам-даваме си дума тук,че играем честно и по правилата.Който не го спази-да си носи резила с него.Е така,за самата игра и за това,че май вече не остана много смисъл да се играе.Искренно се надявам да сте сериозни опоненти и в играта и да не си загубя времето.Вие ващето няма да го загубите- гарантирам ви го. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #118 -: Януари 07, 2013, 00:07:10 »

Бъг е изчезването на бутона,а не възможността да се върне армията- тя трябва да я има,иначе няма за какво да ми отброява оставащи секунди до атаката..Казах ти-проблема ви е ,че се научавате на измамите преди да се научите да играете.И оттам ви се размива всичко като понятия.
Няма бъг бе какъв бъг ви гони ,има ли го в играта ,го правиш и точка ...  Grin А това изречение за измамите преди да се научиме да играеме го повтори за незнам кой път вече и се чудя какво искаш да изтъкнеш и знаеш ли и ти въобще какво искаш да кажеш  Grin аз ти показвам резултати ,покажи и ти и ще ти повярвам ,че си се научил да играеш или и ти като скелета познаваш уж възможностите на играта ама не ги ползваш  *hahaha*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #119 -: Януари 07, 2013, 00:07:36 »

Той си е казал бре  Grin Grin Grin Grin още там дето показва кой е изкъртил,но ти имаш навик явно да набеждаваш хората за неща които не правят Grin
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!