Imperia Online България  
Април 18, 2024, 16:33:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем с достъпа до част от опциите  (Прочетена 3774 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
imperium1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #15 -: Декември 06, 2012, 21:46:44 »

ще има ли някакво решение в скоро време??? защото другите играчи се възползват от положението и не спират да ме нападат от което страдам естествено аз и не мога да се развивам нормално
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #16 -: Декември 06, 2012, 21:48:22 »

Смозила пробва ли?Smiley
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
imperium1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #17 -: Декември 06, 2012, 22:10:37 »

ще има ли скоро решение на проблема, защото явно не се корени в моя компютър? другите играчи се възползват от ситуацията и не спират да ме нападат което смятам не е спортсменско в случая, а считах играта за точно такава или бъркам? поне ако има начин да бъдат забранени временно атаките към мен докато се реши проблема?
Активен
imperium1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #18 -: Декември 06, 2012, 22:47:52 »

току що успях да се справя донякъде сам с проблема като изтрих всички бисквитки и добавки и инсталирах най- новата модзила не е перфектно но поне е някакво временно решение защото мога да влизам в сградите си и да управлявам провинциите още езика си седи на англииски но мисля че ще се оправи и той
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #19 -: Декември 06, 2012, 22:48:53 »

Долу в ляво има икона за смяна на езиците.опитай от там:)
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #20 -: Декември 07, 2012, 13:38:48 »

ще има ли скоро решение на проблема, защото явно не се корени в моя компютър? другите играчи се възползват от ситуацията и не спират да ме нападат което смятам не е спортсменско в случая, а считах играта за точно такава или бъркам? поне ако има начин да бъдат забранени временно атаките към мен докато се реши проблема?

Повече от явно е, че се корени именно в твоя компютър след като от други компютри акаунтът функционира нормално.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!