Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:49:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос  (Прочетена 7941 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #15 -: Януари 14, 2013, 13:11:11 »

Това е резултата, повече не си струва, да си общуваме.




Какво стана.Кой е бан. *scratch*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #16 -: Януари 14, 2013, 13:20:12 »

Ми май,който е претакал зелето.Много кисело са го изпуснали. ;D
Гответе се за нови битки в класиките Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #17 -: Януари 14, 2013, 13:22:40 »

Видях вече .Целият съюз играчи.Няма какво да се коментира повече.Гротеска история. Но така става като си нямаш възможности и си комплексиран едновременно *hmm*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #18 -: Януари 14, 2013, 13:25:29 »

Ми май,който е претакал зелето.Много кисело са го изпуснали. ;D
Гответе се за нови битки в класиките Wink
Е то това тъпа и жалка история.В свят с 15 човека,съюз от 5 тима да си създава акаунти и да точи.Че и да се пъчат тук,какви играчи са.Та да им лъсне задника съвсем. *hmm*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #19 -: Януари 14, 2013, 13:40:19 »

hahah  ....доколкото разбирам Манекенчето и клакьорчето са аут от играта Smiley ...доказани измамници които не са завършвали нито една ера в нито един свят  Smiley ..... повече няма какво да се говори по темата ... само някой играещ там ще помоля за една малка снимка на арестуваните
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #20 -: Януари 14, 2013, 13:41:49 »

А на скелетчето и феникса ще ви кажа ,че ако бяхте играли стратегия да си пазите армиите и да мислите как да прекарате нашите,а не да ми се разхождате по каси и да се чудите с какво да се оправдаете ,сега нямаше да сте без армии ,занулени и в модове всички "псевдо легенди" на блица *bravo*
Няма какво да казваш.Те си остават играчи и легенди, вие си оставате измамници.Кой колкото си може.Нищо ново в ИО.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #21 -: Януари 14, 2013, 13:48:58 »

За пръв път виждам толкова дашни бирници Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #22 -: Януари 14, 2013, 13:53:15 »

За пръв път виждам толкова дашни бирници Grin
Чак пък 3 броя.Та за всеки да има за компенсация за липсата на умения.Да се смее ли човек, да реве ли.Божкеее,колко мъка има по тоя свят. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #23 -: Януари 14, 2013, 14:02:59 »

иначе ....голеееееееееееееми играчи Smiley  .....тъкмо мислех да се пускам другата ера да се сбием с тях Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #24 -: Януари 14, 2013, 14:26:13 »

иначе ....голеееееееееееееми играчи Smiley  .....тъкмо мислех да се пускам другата ера да се сбием с тях Smiley
И аз така ,но ще е загуба на време.Ще си направят 33 акаунта. *pardon*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #25 -: Януари 14, 2013, 14:34:34 »

а кога завършва ерата в свят10 ....все пак да съм готов Smiley   .... а къде се изгубиха двамцата ....да не ги наказаха и във форума ,че ми е интересно сега какво ще кажат ,как ще коментират поредното наказание
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #26 -: Януари 14, 2013, 14:42:32 »

малиййййййййй ....каква карта съм имал тая ера ....чак ме е яд ,че не играя ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
FeniX
Гост
« Отговор #27 -: Януари 14, 2013, 17:11:50 »

Не че нещо, но практика ли е да се предупреждават предварително хората за наказания.
Армиите им са подредени и събрани на едно място, след като цяла ера бяха разхвърляни по крепостите.
След като тези хора с измама, разбиха всички големи армии, сега едва ли някой ще им нaвреди.
« Последна редакция: Януари 14, 2013, 18:09:21 от FeniX » Активен
12.05.1975
Редник
*

Karma: +4/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #28 -: Януари 14, 2013, 18:08:34 »

Не че нещо, но практика ли е да се предупреждават предварително хората за наказания.
Практика е.

« Последна редакция: Януари 14, 2013, 18:12:44 от 12.05.1975 » Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #29 -: Януари 14, 2013, 18:22:42 »

Явно първо доклад, после форум  *xxx*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!