Imperia Online България  
Април 18, 2024, 03:18:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос  (Прочетена 7970 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
asparuh
Лейтенант
***

Karma: +17/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« -: Декември 01, 2012, 23:42:28 »

 Искам да запитам кога е краят на тази ера в блица? Благодаря.
Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #1 -: Декември 03, 2012, 18:55:35 »

Кога свършва ерата?
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2 -: Декември 03, 2012, 19:53:20 »

 *scratch* Наистина тази ера да не стана безкрайна  *hmm*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
nana3a
Лейтенант
***

Karma: +36/-86
Неактивен Неактивен

Публикации: 137


Πάπαςα


Профил
« Отговор #3 -: Декември 04, 2012, 21:47:37 »

Ще почакат още малко,че да закръгля палките на 200к  Grin Grin Grin
Активен

За в бъдеще поставяйте по-малки снимки в подписите си!
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #4 -: Януари 14, 2013, 00:39:35 »

Били грабили, били активни, били страшно добри!!!
ХА - ХА - ХА - ХА
Не бе, просто точат хорицата!! Гледай ти какви симпатични Ме4ета имаме тук:


20 000 гвардия към празна шестица. Обаче лошия скелет гледа!!
Имат два акаунта с прокси, elff и evil_ и си ги шльокат редовно.
 Grin Grin Grin Grin Grin

Големите игралци, брей!!!
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Да не кажете сега, че има някакъв негативизъм тук!! Неееее, просто сте ми смешни и забавни!!
 Grin Grin Grin Grin
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #5 -: Януари 14, 2013, 00:48:36 »

И да не мислите, че са продали желязото. Неееее, просто Ерато им пусна атака, те се насраха и почнаха да местят по провките.

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
FeniX
Гост
« Отговор #6 -: Януари 14, 2013, 00:55:35 »

Аз бих добавил onufri, непрекъснато сменят флагове, обиколиха земното кълбо.
Схемата е простичка, дублиращи акаунти с по 10 провки, от които се точи ресурса за да се захранват основните.
И после пристигат по 8М - 12М, хайде сега кажете че сте имали късмет.
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #7 -: Януари 14, 2013, 00:57:21 »

Че и в един съюз ги пъхнали, убавците! А други трима от същия съюз май вече са изиграли своята важна роля по пътя на коприната, пардон, златото.
 Grin

Е те това се казва грабежи, Феникс! Както сами казаха, хората си грабят съвсем честно и почтено!!
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Януари 14, 2013, 01:22:42 от Rider_M » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #8 -: Януари 14, 2013, 10:28:16 »

Абе измамнико скелет - станало те е яд че сме го обрали преди тебе ли  Grin Grin Grin Grin не можа да източиш и да си направиш армията и взе че модира - защото не е за тебе тая игра. Не ти минават измамите и всичките бъгове дето ги използваш пред нас и ти се разписка,че ние ги ползваме.А всеки който е играл с/у теб знае от колко време се хвалиш как ПОЗНАВАШ ВЪЗМОЖНОСТИТЕ на играта  *freak* *freak* *freak* *freak*  Дойтохме в ТВОЯ свят и те накарахме да модираш след като грозно пребихме голямата ти армия  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin  

Слабичък ни се оказа на нас  *rose* *rose* *rose* Заминавай да събираш данъци и да си търсиш жена да утолява малко страстите че си се превъзбудил  Grin
Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #9 -: Януари 14, 2013, 10:30:06 »

И да не мислите, че са продали желязото. Неееее, просто Ерато им пусна атака, те се насраха и почнаха да местят по провките.
  Grin Grin Grin ерато можеше да пусне атака от 1000 войничета - май беше решила да граби - и май тя се насра  Grin Grin Grin Grin и върна. Същност не знам дали ерато дали феникс - този който играе и с двата акаунта.  *pardon*

абе ти повече няма да имаш възможността да играеш в блица,когато ние сме там,въпреки че ползваш възможностите на играта - това е ясно - не че няма да ти се иска...няма да ти я дадем *freak* *freak* *freak*  Grin
« Последна редакция: Януари 14, 2013, 10:47:32 от glory1976 » Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #10 -: Януари 14, 2013, 11:02:35 »

ХАУС КЪДЕ СИ ЧЕ МИ ЛИПСВАШ  Embarrassed казваше нещо за спама ли ?  *tired* това хроники ли са или "празни приказки"  че ми омръзна да чета глупостите на "великите шматки"  *pardon* извинявай много но или ги разкарай или ме банни със вечен бан за този форум и поне да знам че няма да се занимавам с малки човечета с ограничен умствен капацитет  *BYE2*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #11 -: Януари 14, 2013, 11:08:02 »

А на скелетчето и феникса ще ви кажа ,че ако бяхте играли стратегия да си пазите армиите и да мислите как да прекарате нашите,а не да ми се разхождате по каси и да се чудите с какво да се оправдаете ,сега нямаше да сте без армии ,занулени и в модове всички "псевдо легенди" на блица *bravo*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #12 -: Януари 14, 2013, 12:23:13 »

Опс ,нещата май загрубяха.Не виждам никой да отрича , че въпросните акаунти са точени.Едно е да те наглеждат.Има го от време оно,даже вече и официално в някои версии.Да не говорим че си има и Офф таим ,от което няма как да се бяга.Друго е създаването и точене на акаунти.Грозна ,селска история за неудачници и комплексари,които хал хабер си нямат от играта и това им е начина да се задържат.Дано да не е вярно ,но ако е ,просто жалка история. *hmm*

П/П Стана егаси сапунката.Крум ,ако има време,  да хвъри едно око.То общо са 15 човека, та няма да му отнеме много време и поне нещата ще се изяснят.И ще отпаднат или потвърдят съмненията.Във всеки случай е добре и за играчите там и за играта като цяло.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #13 -: Януари 14, 2013, 12:40:11 »

явно скелета укрива данъци на ио щото гледам се оказа вързкарче,аз се чудя как данъчен играе ио по 24 часа - ясна работата Grin Grin Grin
Активен
FeniX
Гост
« Отговор #14 -: Януари 14, 2013, 13:01:17 »

Това е резултата, повече не си струва, да си общуваме.




Абе измамнико скелет - станало те е яд че сме го обрали преди тебе ли  Grin Grin Grin Grin не можа да източиш и да си направиш армията и взе че модира - защото не е за тебе тая игра. Не ти минават измамите и всичките бъгове дето ги използваш пред нас и ти се разписка,че ние ги ползваме.А всеки който е играл с/у теб знае от колко време се хвалиш как ПОЗНАВАШ ВЪЗМОЖНОСТИТЕ на играта  *freak* *freak* *freak* *freak*  Дойтохме в ТВОЯ свят и те накарахме да модираш след като грозно пребихме голямата ти армия  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin  

Слабичък ни се оказа на нас  *rose* *rose* *rose* Заминавай да събираш данъци и да си търсиш жена да утолява малко страстите че си се превъзбудил  Grin
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!