Imperia Online България  
Април 20, 2024, 16:51:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо диамантите са основен аргумент в много от темите?  (Прочетена 1466 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Hoho_Boho
Редник
*

Karma: +17/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« -: Ноември 30, 2012, 01:46:20 »

Е, това е въпросът:
Защо диамантите са основен аргумент в много от темите?

Вие купувате диаманти, защото искате играта да е по-добра или защото искате да получите преимущества.

А, ако не сте закупили диаманти, означава ли, че ви е все едно...

ПП
Отворих тази тема, защото ми омръзна да "слушам" - ... ние толк'ва диаманти купихме пък вижте к'во стана...
Активен

Количеството интелект на планетата е константа, а населението расте.
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2012, 01:51:20 »

Не е така аз много рядко закупувам диаманти Wink но искам и промяна може и да ме стимулират по често да правя това упражнение на джоба си Wink
Активен
terminator
Гост
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2012, 01:59:22 »

Е, това е въпросът:
Защо диамантите са основен аргумент в много от темите?

Вие купувате диаманти, защото искате играта да е по-добра или защото искате да получите преимущества.

А, ако не сте закупили диаманти, означава ли, че ви е все едно...

ПП
Отворих тази тема, защото ми омръзна да "слушам" - ... ние толк'ва диаманти купихме пък вижте к'во стана...

По повод на друга тема ли питаш?
Активен
Hoho_Boho
Редник
*

Karma: +17/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2012, 02:04:11 »

Нещо като обобщение. Конкретно - мога да дам много примери...

Интересна ми е връзката между закупените диаманти и желанието играта да се подобрява и развива.

...или защо мислите, че някой, който не e купил диаманти не желае тези неща?
...и следователно закупените диаманти представляват ли някакъв аргумент, и имат ли някаква тежест в разсъжденията?
: ))
« Последна редакция: Ноември 30, 2012, 03:29:19 от Hoho_Boho » Активен

Количеството интелект на планетата е константа, а населението расте.
terminator
Гост
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2012, 02:40:06 »

Знаеш как върви развитието на даден играч както с диаманти,така и без тях.Всеки желае играта да се развива,но развитието й зависи от компетентните органи-програмисти,тестери и т.н Smiley
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2012, 10:38:15 »

Разликата с преди е , че тогава се закупуваха скромен брой диаманти и си развностоен на останалите и да си в челните места на класациите не беше проблем, а сега за да постигнеш същото ти трябват огромен ресурс от диаманти. С едно сандъче от 6500 диаманта се изкарваше цяла година, а сега едва се връзва месеца.
Основен аргумент са , защото за да играеш за първо място ти трябват много диаманти. А аз не знам някой, който не иска да е първи. Аз лично не играя за спорта, а винаги за първо място. При сегашната ситуация предпочитам да си направя фонд империя и да си отделям по 40 лв на месец, които да ги вкарам на другото световно, отколкото всеки месец да давам някъде по 400 лв.
Вече играта не зависи от уменията на даден играч и стратегията на неговите съотборници, а от това кой колко диаманти ще вкара. По този критерий се нареждат хората в класациите.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!