Imperia Online България  
Март 29, 2024, 15:16:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Промяна в геймплея?!?!  (Прочетена 5275 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« -: Ноември 30, 2012, 00:35:36 »

Вижте драги ми администратори и аниматори и т.н с няколко думи : Вземете да развивате тая игра малко а не едно и също а всеки свят да си има собствена стратегия като развитие не става въпрос за X2,X5 или X10 става въпрос за развиването и най важното анимирането на играта за 10години така да се каже развитието е адски минимално ама направо е под всякаква критика,значи може да гълтате парите за диаманти на хората а да няма промени в геймплея не става въпрос и само за някакви са картинки който днес бяха въведени а става въпрос по време на битка примерно а не да гледаш доклад от стрелкички и няколко кончета който дори и по-анимация не съвпадат,значи толкова много игри нека да не споменавам и имена а са над вашето ниво и са доста по-млади по геймплей но хората ги играят и се развиват а вие през тея години си чешите онея работи и само лапате пари Е НЕ СТАВА ТАКА?!?!?!?!? За да бъде харесвана играта трябва да има и развитие относно самите ери примерно..Тоест в всяка дадена ера да бъдат различни войските по-раси така да се каже а не говорим само по-развитие кой как ще се развива и с каква степен това е пълна излагация относно развиването на игра която е поне 10годишна,да има тук там развиване ама това е просто трагично бе хора,ами вземете самите битки ги направете с анимирани войски И ДА ИЗГЛЕЖДА ПО-РЕАЛНО по-време на битки променете и изображенията на самите селища което също е МНОГО ВАЖНО а не само да лапате парите на хората а да се вижда в годината по 2-3 новости а и те едни новости направо са трагични..Направете играта да бъде ПО-АНИМИРАНА а не едно и също да гледаме с години - ( by Makc ) -
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2012, 00:49:19 »

Абсолютно те подкрепям!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2012, 00:55:55 »

Не, че не съм съгласен с мнението ти, но ти имаш ли някакви познания по програмистика и визирам повече WEB DEVELOPMNET (PHP, HTML, JavaScript, Ajax. OOP)? Като цяло ползватели на играта са много хора и ми е интерестно ако казаното от теб се случи как ще започне да се пише защо играта "бози"! Тя в момента при голям трафик има лаг на някой страници и при определени часове се случват доста интересни логвания  Grin Принципно новата версия 5 товари доста сърварите си с тези украски и дори това, че се ползват доста олекотени компромиси си е направо за хвалба от страна на администраторите ! Като гледам какви работи подържа играта и колко заявки обработва всяка секунда от всичките светове на ИО с наличните средства добре се справят  *rose*  Като начинаещ в тази област бих ти казал само едно, че много е приятно да се говори на вересия, но последиците от  твоето предложение ще са фрапиращи  *hahaha* Нищо не ти пречи да си изтеглиш Еmpire Earth и си гледай анимация колкото искаш, но за WEB игра като визия ИО е на достойно световно ниво! Е да подръжката никаква я няма ама то това друга тема  *hahaha* *gamer*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2012, 01:05:50 »

Галахад знам че никакво внимание тук няма да се обърне но един човек трябва да го забележи А ТОЙ СИ ЗНАЕ ЗА КОЙ ГОВОРЯ и да стане на въпрос и да обсъди съвсем СЕРИОЗНО с хората който развиват играта защото конкуренцията е адски голяма а другото което е едни от най големите играчи вече се отказаха от Империя с който съм играл аз лично с години и играят вече други стратегии който излезнаха до преди примерно 3-4-5години пак но адски се развиват а не само да лапат парите на хората и да не вземат никакви мерки относно играта..Въвеждат нови ери но всяка ера си е по-отделно в развитието си относно атаки над друг играч и с други раси а не става въпрос само за Номад и Имперец примерно а как се завладва Замък така да се каже как се напада крепост над друг играч поне в това отношение да се постараят самите битки да бъдат по-реални,това е отделно говорим за развиването относно гейм плея който е адски важен за една браузърна игра,с няколко думи нека да се ПОНАПЪНАТ МАЛКО и да се замислят над развиването на играта защото скоро време и в един свят може и 100човека да няма онлайн ако продължават по-същият начин,ето един пример аз играя в 82-ри предната ера имаше адски много играчи сигурно над 2000-3000 а в момента са не повече от 500 от който от тея 500 сигурно 100 са активните това е пълен позор просто нямам думи
Активен
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2012, 01:11:39 »

Daniel относно браузърни игри Стратегически има доста много по-добри над Империя (приятелю) по-отношение на анимация и т.н и да стабилно се държат и не ми лагват аз лично който съм играл нека не давам пример и не става реклама относно дадени браузърни игри а ако толкова настояваш в YouTube можеш да провериш и да се увериш,а аз не казвам че ще се откажа от Империя и да играя дадена друга не в такъв смисъл аз давам съвет за да стане по-интересна а не само да гълтат пари и да няма развитие,да има го но е под всякаква критика просто е трагично!!!
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2012, 01:14:07 »

...
Изредил си само frontend технологии (+ още един термин, който има толкова връзка с останалите, колкото ананас с железарски магазин), а говориш за сървърската част. Grin

Относно колко заявки поддържа - или си имат LB, или не си ползват пълноценно ресурсите. Аз също нямам достъп до подобна информация, но има огромна разлика в натоварването покрай първите и последните няколко седмици в една ера. Дори и по няколко свята да се обслужват от сървър и криво-ляво да се рестартират през даден период от време.

Отделно като сложим и разликата в трафика според часовите пояси, съвсем заминава КПД-то. А може би от ИО Групп имат договор с Научния Институт на Ватикана и от 2 до 4 през нощта (наше време) им отдават сървърите като PaaS Grin Grin Grin

P.S: За по-добрите игри - направете си сметка какви пари и ресурси стоят зад тях. Само за пример, преди няколко години ЕА започнаха да правят онлайн игри. Аз не мога да си представя колко големи инвестиции могат да си позволят.
« Последна редакция: Ноември 30, 2012, 01:18:30 от Sheremetev » Активен

yavor26
Лейтенант
***

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 30, 2012, 01:16:26 »

Е поне крави мучат , кокошки крякат и агнета блеят . А пък папагала направо полудя по чуроликанията  *hahaha*
Активен

ПИТАМ АЗ КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТ ОТ ИО ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И БЕЗДЕИСТВИЕТО СИ ?
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 30, 2012, 01:19:12 »

Mалко е объркващо... едни реват, че постоянно се правят промени и им объркват началната стратегия, сега пък - на' - промените -  защо не са повече и по-глобални...   Grin
Едва ли това е причина за рязко намалелият брой играчи в 5-атата  по отделните светове...
Защото в 4-тата  все още има доста наситено присъствие ... и има игра, и с пари и без пари, но игра...
Причини, следствия... не е моя работа да анализирам  Grin
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 30, 2012, 01:20:34 »

Промени има но то само в снимки и в наемането на работници, пуснах няколко по забавни светове за което е супер но там трябваше не само скоростта да се промени ами примерно и армиите и може би и пробни нови раси малко да се раздвижи играта !!!
За толкова много години в ИО само Номад и Имперец е толкова ли са били расите на земята !!!
Да направят ера Спартанец  *hahaha* Персия  *hahaha* има толкова много раси дето могат да се направят определени нови ери и определено ще са пълни с хора интересно ще е !!! Към екипа винаги може да се намери забележка и пропуски все пак и те са хора да не забравяме на 100% съм сигурен че им кипят главите от всякакви въпроси от играчи проблеми и т.н!!!
Дано измислят други раси според мен там ще ударят 10-ка в развитието на играта !!!
Активен
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #9 -: Ноември 30, 2012, 01:23:03 »

Тея който реват че гейм плея им е нов и не разбират да отиват да играят Марио а за тея който не им достига си го искат да им е по-яко и да им е кеф когато гледат по-реални битки и картинките на селищата да се променят в нов дизайн и играта да има по-голямо развитие защото за тези години е под всякаква критика..
Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 30, 2012, 01:27:34 »

Да направят нови раси нови войски и така Wink мисля че ще разчупят играта страстите Wink ще стане по интересна за игра пак защо и да не сложат раса България има много варианти щом толкова години успяха да се задържат в Интернет като игра имат ресурса да я развият Wink
Активен
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #11 -: Ноември 30, 2012, 01:28:17 »

Chakalesko напълно си прав  Wink
Активен
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #12 -: Ноември 30, 2012, 01:32:24 »

Ще дам пример само за една игра и повече нищо няма да казвам : ЗАБЕЛЕЖКА ТОВА Е БРАУЗЪРНА ИГРА понеже по горния цитат настояваше е нека го видят и всички тук ----->> http://www.youtube.com/watch?v=XaQllGWkp5g
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #13 -: Ноември 30, 2012, 01:34:38 »

Да, и раса Византия покрай раса България и определено ще има небивал интерес. Ко добавят и раса Турция еле гледай клане, касапница и доходи.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #14 -: Ноември 30, 2012, 01:36:48 »

Това е само пример и говорим за геймплей който не товари CPU,RAM и т.н..
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!