Imperia Online България  
Април 24, 2024, 20:20:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Звуци  (Прочетена 1430 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« -: Ноември 29, 2012, 15:54:50 »

   Здравейте. Абе как така никой не се сети да извести за въвеждането на звуци в играта?! Работя като погребален агент и точно по средата на погребение започнаха да цвилят някакви коне, да кодкодякат кокошки, да блеят кози и т.н. Може ли такава несъобразителност?! За какъв дявол ни уведомявате за всякакви измислени оферти за които трябва да си плащаме, а никой не се сети да каже, че ще се въвежда звук?! Убеден съм много офис служители са си изпатили от тази немърливост!    Shocked Embarrassed Shocked
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2012, 15:55:32 »

   Здравейте. Абе как така никой не се сети да извести за въвеждането на звуци в играта?! Работя като погребален агент и точно по средата на погребение започнаха да цвилят някакви коне, да кодкодякат кокошки, да блеят кози и т.н. Може ли такава несъобразителност?! За какъв дявол ни уведомявате за всякакви измислени оферти за които трябва да си плащаме, а никой не се сети да каже, че ще се въвежда звук?! Убеден съм много офис служители са си изпатили от тази немърливост!    Shocked Embarrassed Shocked
Пак погледни дали няма съобщение
Активен
KacanuH
Редник
*

Karma: +5/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2012, 16:00:02 »

Да, наистина има съобщение но то се появи след звуците, или поне аз го разбрах със закъснение!
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2012, 16:05:17 »

новината винаги е след като се въведе нещо
Активен
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2012, 16:12:52 »

Гриша, добре е, че се защитаваш братле, но като говорим за съобщение разбирай предизвестие, така, че да можем да реагираме на промяната своевременно. Няма лошо в това, че се защитавате, но нека не ставаме буквоядци! Ако трябва да направим псравнение между съобщението за саунда и съобщението за нова промоция с диаманти, не мислиш ли, че подходите в 2-та вида съобщения се различават?! Не мисля, че е толкова трудно администратора да пише и за саунда и да влиза в сила след рестарт на браузъра не от вас, а от потребителя.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!