Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:07:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: чужди шпиони в недостроена колония  (Прочетена 1372 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pa4opi4a12
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« -: Ноември 27, 2012, 19:19:41 »

как е възможно в строяща се колония да влязат чужди шпиони ?в блиц 5 ми вкараха шпиони в колонията докато аз още нямах достъп до нея ?някой може ли да ми отговори как става така ?
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2012, 12:03:04 »

как е възможно в строяща се колония да влязат чужди шпиони ?в блиц 5 ми вкараха шпиони в колонията докато аз още нямах достъп до нея ?някой може ли да ми отговори как става така ?
Бихте ли направили снимка, за да видим?
Защото ние няколко пъти пробвахме, но дори не излиза контекстно меню с команди, като щракнеш на нечия колония на глобалната карта.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
pa4opi4a12
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2012, 19:03:16 »

Бихте ли направили снимка, за да видим?
Защото ние няколко пъти пробвахме, но дори не излиза контекстно меню с команди, като щракнеш на нечия колония на глобалната карта.
за съжаление колонията вече е построена ,но един и същи играч го прави тоя номер и със други играчи от нашият съюз-когато имаме отново такъв случаи ще се постарая да имаме и снимка за доказателство
Активен
pa4opi4a12
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2012, 19:09:07 »

и още нещо -за колко време  или с колко диаманти се прави проучване шпионаж 41 и 42 ниво защото същият играч го направи пред очите на целият съюз за по малко от 1 минута??
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2012, 14:55:58 »

и още нещо -за колко време  или с колко диаманти се прави проучване шпионаж 41 и 42 ниво защото същият играч го направи пред очите на целият съюз за по малко от 1 минута??

а не допускаш ли вариант в малък диапазон на време да е излязло лично ниво + съюзно виж ако беше да скочил в рамките на 1 мин със 3 или 4 нива т.е. от 40 да стане на 43-44 тогава със сигурност има някаква шмекерия макар че ако има 30-то ниво на унито и 26 ниво на академията може да зареди 4 нива на шпионаж и да ги нацъка с диаманти екстрата ще му струва по 60 диаманта на ниво  Grin Grin Grin
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!