Imperia Online България  
Март 28, 2024, 11:32:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БЪЛГАРИЯ -СВЕТОВЕН ШАМПИОН  (Прочетена 20786 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #30 -: Ноември 26, 2012, 12:42:19 »

Добре, връщам си думите назад.
Без диаманти не можете, значи сте гОла вОда и не заслужавате титлата.
Ще я дадем на Сингапур.

Добре така да го кажа -Без знания и умения  не може .НО без диаманти също не може.
Сингапур с диаманти или без- са Айран без мляко(демек гОла вОда)
България с диаманти са непобедими -защото имат умения и знания,а без диаманти са гОла вОда  Grin
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #31 -: Ноември 26, 2012, 12:44:15 »

Добре, връщам си думите назад.
Без диаманти не можете, значи сте гОла вОда и не заслужавате титлата.
Ще я дадем на Сингапур.


Апропо, много дълбока фирмена тайна ли е кой отбор колко диаманти е изхарчил? На мен ми е много интерсно съпоставено отборно България и Бразилия по колко диаманта са използвали Smiley. Предполагам че сме харчали сравнително по равно.... ако са изхарчили в пъти повече от нас ще ми бъде адски смешно Smiley.


Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Red_Skorpion
Редник
*

Karma: +19/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #32 -: Ноември 26, 2012, 12:55:17 »

Мисля че не си ти човека които да казва на кого ще се даде титлата или не.Ако беше с нас през тези 3 седмици в отбора да изкажеш мнение,от странични наблюдатели мнението няма много стойност поне за мен.Изиграхме си ерата,бихме,но това не променя факта че версията се изкривява от прекалено многото бонуси от реални пари.Това искат да кажат играчи,които имат не само поглед върху нещата,а и го изживяха на собствен гръб.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #33 -: Ноември 26, 2012, 13:04:33 »

Не се връзвайте моля. Господин Отон ясно отбеляза как безсрамно втори път стъпихте на най - високото стъпало. Ами ако Бразилия, такъв донор се откаже от борбата за мечтаното първо място!!!  Ами ако намалеят играчите за другото световно. Сега стремежа му е да омаловажи победата ни за да могат бразилците, четяйки нашия форум да си кажат - оооо, българите можем да ги бием и да се хванат отново на хорото. Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #34 -: Ноември 26, 2012, 13:10:03 »

Не се връзвайте моля. Господин Отон ясно отбеляза как безсрамно втори път стъпихте на най - високото стъпало. Ами ако Бразилия, такъв донор се откаже от борбата за мечтаното първо място!!!  Ами ако намалеят играчите за другото световно. Сега стремежа му е да омаловажи победата ни за да могат бразилците, четяйки нашия форум да си кажат - оооо, българите можем да ги бием и да се хванат отново на хорото. Grin
Ами, то е така, ЦСКА като бие Левски и напролет, после червените фенове вече няма да ходят на мача, понеже ще им стане скучно...
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #35 -: Ноември 26, 2012, 13:38:27 »

Ами, то е така, ЦСКА като бие Левски и напролет, после червените фенове вече няма да ходят на мача, понеже ще им стане скучно...

Но тогава и сините фенове няма да ходят и какво правим тогава без фенове??? Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #36 -: Ноември 26, 2012, 17:51:07 »

Дайте я титлата на Намибия вместо на Сингапур. Те по-заслужават, а и имат находища на диаманти и ще могат да я защитават в буквалния смисъл на думата...  Grin
« Последна редакция: Ноември 26, 2012, 17:54:09 от dayoff » Активен
tarankoly
Сержант
**

Karma: +64/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Редови крокодил от ВМС на БА


Профил WWW
« Отговор #37 -: Ноември 26, 2012, 19:42:27 »

Защо ли не съм изненадам от отношението на екипа на ИО към най реномираното им отроче - СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО и естествено спечелването на шампионската титла за втори пореден път от БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР
Явно отново развалихме мината за диаманти и постъпленията им се виждат малко, но това не е причина през цялото време на първенството сайта на Световното да не работи в частта "на живо", а в последната седмица и изобщо да липсва. Най накрая след по вече от 48 часа май е наредено и класирането ама дали е за последно....
Поне от куртоазия в края на първия работен ден някой от екипа не се ли сети за етикецията да поздрави победителите

P.S. Ами как да се харесва беден шампион който брои стотинките си, но за това пък има хъс и стратегия за победа която другите нямат. Не всичко е лапане, а трябва и разум.
Може и малко да Ви се вижда моята лепта от 429,50 BGN /български лева/ само за световното за постигането на целта на отбора, но за мен и за моето семейство това е доста голяма сума от която съм се лишил съзнателно за да сме равностойни на богатите ни противници и се надявам да зачетете достойно усилията на всички БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛИ.
Активен

[img]http://s4.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=53073
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #38 -: Ноември 27, 2012, 00:18:29 »

Добре, връщам си думите назад.
Без диаманти не можете, значи сте гОла вОда и не заслужавате титлата.
Ще я дадем на Сингапур.

този тип ирозничен сарказъм е обиден... не мисля, че е добре да се прекрачва добрия тон от човек от екипа...
не, че нещо, но едва ли точно вие господин Отон сте човека, който може да дава квалификации и оценки за играта на националите, доказани и можещи играчи, които в огромна степен си потрошиха нервите, времето, парите и т.н. за да може България отново да е навърха.
Явно на вас, като създатели на играта и организатори на световното първенство не ви е ясно как диамантите изкривяват играта и всичко гравитира около тях. Колкото повече ги имаш толкова ще си по-напред. За съжеление Бразилците и милион диаманти да изхарчат пак няма да ни бият. Въпроса е, че на другото световно може да ги няма тези добри бг играчи, които да защитават националната чест. Продължавайте да поддържате същото отношение и може другата година България и медал да не вземе...
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #39 -: Ноември 27, 2012, 00:34:15 »

Добре, връщам си думите назад.
Без диаманти не можете, значи сте гОла вОда и не заслужавате титлата.
Ще я дадем на Сингапур.


Сарказъма НА играчите КЪМ екипа се наказва ...

Сарказма КЪМ играчите от ЕКИПА започва да става стандарт ...

Надявам се, Отон да намери сили и да се извини на БГ отбора .... тези Играчи (с главно И) постигнаха феноменална победа ВЪПРЕКИ условията в които Вие (като екип и политика)  ги поставихте ...

И когато такива  Играчи изказват мнение за играта, е по-добре да ги послушате а не да се опитвате да иронизирате цинично  *hmm*




Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #40 -: Ноември 27, 2012, 01:08:43 »

този тип ирозничен сарказъм е обиден... не мисля, че е добре да се прекрачва добрия тон от човек от екипа...
не, че нещо, но едва ли точно вие господин Отон сте човека, който може да дава квалификации и оценки за играта на националите, доказани и можещи играчи, които в огромна степен си потрошиха нервите, времето, парите и т.н. за да може България отново да е навърха.
Явно на вас, като създатели на играта и организатори на световното първенство не ви е ясно как диамантите изкривяват играта и всичко гравитира около тях. Колкото повече ги имаш толкова ще си по-напред. За съжеление Бразилците и милион диаманти да изхарчат пак няма да ни бият. Въпроса е, че на другото световно може да ги няма тези добри бг играчи, които да защитават националната чест. Продължавайте да поддържате същото отношение и може другата година България и медал да не вземе...
Убеден съм, че Отон се шегува. Лошото е, че когато потребител го прави по същия начин никой не пита това шега ли е Smiley.
Апропо има много по-сериозен проблем, от това БГ играчите да ги няма на другото световно. По сериозен за екипа. Днес, след ръчно опресняване на влиянието Бразилия се озова на трето място, зад Румъния. Това е честното и справедливо подреждане на нациите с оглед на завладяните замъци. Проблема обаче е, че това опресняване се случва три дни след края на ерата и Бразилия се чувства изиграна, прецакана и въобще.... претакована. В Бразилския форум се дискутира завеждането на колективен съдебен иск от страна на Бразилския отбор, за алармиране на телевизии в страната ... и за бойкот от страна на всички Бразилски играчи. Бойкот във всички светове, бойкот още от утре.
Интересно ми е, дали ще се стигне до нещо по-сериозно. Надявам се нещо по-сериозно да се случи, защото проблема е повече от явен - несериозно отношение към подръжката на изключително финансово сериозен продукт.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #41 -: Ноември 27, 2012, 01:52:12 »

Интересно ми е, дали ще се стигне до нещо по-сериозно.

Блиц новини:

Днес резиденцията на Дилма Русеф бе обсадена от многолюдни тълпи разгневени бразилци. За съжаление скандиранията бяха на език, който се струва твърде безперспективен на нашите журналисти и затова не можаха да запишат точните им думи (макар че в момента екипът ни все още се опитва да пресъздаде част от чутото в близката кръчма "Магаренцето Петокрачко").



И, докато бразилците развяваха знамена със символите на анархията, група туристи, обхванати явно от носталгия по дома, решиха също да се включат. Което се случи изключително бързо, тъй като религиозното обучение на част от тях винаги е включвало грижливото поддържане в изрядност на знамена, ножове, димки, бомбички (за по-заможните семейства - калашници) и цял набор от неща, които могат да бъдат полезни при едно демократично обсъждане на въпроси от политическо или друго естество:



По една или друга причина обаче, на нашите оператори им е писнало да следят случващото се и са решили да снимат други, явно сторили им се по-интересни, неща. Материалите, които са събрали по случая, като цяло можем да обобщим в следните кадри:




Една част остава необобщена, но нея не можем да я публикуваме.
Впрочем, някой от репортерите ни спомена, че на площада пред резиденцията са били изкарани танкове, както и едно от подразделенията на бразилските елитни части за борба с безредиците. Имало е и престрелки, но колективът е решил, че не получава достатъчно големи заплати от ръководството на нашия вестник, за да рискува безопасността си с отразяването на нещо толкова скучно. От друга страна обаче са оценили командировъчните си за напълно достатъчни за осъществяването на един далеч по-интересен културен обмен в рамките на околните заведения.
Активен

Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #42 -: Ноември 27, 2012, 02:20:13 »

Убеден съм, че Отон се шегува. Лошото е, че когато потребител го прави по същия начин никой не пита това шега ли е Smiley.
Апропо има много по-сериозен проблем, от това БГ играчите да ги няма на другото световно. По сериозен за екипа. Днес, след ръчно опресняване на влиянието Бразилия се озова на трето място, зад Румъния. Това е честното и справедливо подреждане на нациите с оглед на завладяните замъци. Проблема обаче е, че това опресняване се случва три дни след края на ерата и Бразилия се чувства изиграна, прецакана и въобще.... претакована. В Бразилския форум се дискутира завеждането на колективен съдебен иск от страна на Бразилския отбор, за алармиране на телевизии в страната ... и за бойкот от страна на всички Бразилски играчи. Бойкот във всички светове, бойкот още от утре.
Интересно ми е, дали ще се стигне до нещо по-сериозно. Надявам се нещо по-сериозно да се случи, защото проблема е повече от явен - несериозно отношение към подръжката на изключително финансово сериозен продукт.

До някъде и заради такива положения спрях да играя. Правата ми на клиент не са уредени по никакъв начин. Първо не си притежавам акаунта ( в който се очаква да инвестирам хиляди за да съм конкурентноспособен ). Общите условия са изцяло в полза на екипа. И като капак за световното трябва да се съгласявам с допълнителни правила, според които екипа има право когато си писка да прави каквото си поиска, без да дава обяснение. Ами не ми се вижда нормално при такъв неизгоден договор, да инвестирам каквото и да било - време , пари, нерви. Дори и при най-големите монополисти, клиентите все пак имат някакви права. Има и регламент при спор къде се отива на арбитраж.

Не ги виждам бразилците как ще осъдят, при положение че доброволно са се съгласили, че екипа има право да прави каквото си иска. Ако успеят да вдигнат медиен шум, пак голяма работа. Онл;айн игрите не разчитат на медиите за популярност. Единствено ако решат да бойкотират и са сплотени, може да постигнат някакво отмъщение.
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #43 -: Ноември 27, 2012, 02:29:16 »

До някъде и заради такива положения спрях да играя. Правата ми на клиент не са уредени по никакъв начин. Първо не си притежавам акаунта ( в който се очаква да инвестирам хиляди за да съм конкурентноспособен ). Общите условия са изцяло в полза на екипа. И като капак за световното трябва да се съгласявам с допълнителни правила, според които екипа има право когато си писка да прави каквото си поиска, без да дава обяснение. Ами не ми се вижда нормално при такъв неизгоден договор, да инвестирам каквото и да било - време , пари, нерви. Дори и при най-големите монополисти, клиентите все пак имат някакви права. Има и регламент при спор къде се отива на арбитраж.

Не ги виждам бразилците как ще осъдят, при положение че доброволно са се съгласили, че екипа има право да прави каквото си иска. Ако успеят да вдигнат медиен шум, пак голяма работа. Онл;айн игрите не разчитат на медиите за популярност. Единствено ако решат да бойкотират и са сплотени, може да постигнат някакво отмъщение.
И си прав и не си.Собственика много го касае медийният шум.А предвид позицията на председател на Комисията за външна политика в НС , такъв отзвук би бил меко казано много неприятен.Еле пък да се забърка международен скандал.Дано не става , че срама ще е върху
 държавата,но рано или късно стомната ще се счупи с този модел на поведение.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #44 -: Ноември 27, 2012, 10:14:42 »

Официалния сайт май пак е в ремонт Grin *hmm* Втора седмица Shocked
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!