Imperia Online България  
Март 29, 2024, 15:16:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Измама  (Прочетена 3661 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« -: Декември 06, 2012, 00:37:38 »

Няма как математически donor93 да е на 376 нетни точки при налична армия 25 леки копия,  16 леки стрели, 848 леки меча, 532 леки коня. Ето и снимката на нетните точки http://prikachi.com/images.php?images/84/5574084M.png армията не мога да я приложа като снимка, защото ще е нарушение на правилата.
След малко изчисляване на златния еквивален и ровене и ръководството се стигна до този извод: цялата гореописана армия в златен еквивалент струва 130503,75 и дава като нетно изражение на играча само от армията 391,51125 точки. Според тези изчисления излиза, че дадения играч трябва да е на минус.
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #1 -: Декември 06, 2012, 00:44:25 »

Самия проблем е доста стар и първи го доказа Скелетан до колкото си спомням ! После аз подобрих неговия рекорд и за момента още си седя със най-високото класиране на акаунт в две класации на отрицателни нетни !  Cool


Това тук е рекорда който поставих в темата за рекорди:
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=117.660

Ето тук може да се видят класиранията 36-ти по военни точки и 3-ти по доблест:
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=32331.0

Като цяло този проблем е наистина ъпсурден  *hmm*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2 -: Декември 06, 2012, 00:45:30 »

Броиш ли фактът, че току що се размаза. Grin
Може ли без спам?
Това е армията след загубата в биткита и нетните точки са отразени след битката. Самата битка няма да я коментирам след една седмица ще излезе с медал.
Ще помоля за комепетентни мения, а не просто да се пише в поредната тема.
Активен

jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #3 -: Декември 06, 2012, 00:50:31 »

чак след седмица ли ще имам медал, преди ги получавахме на следващия ден.

ти ли се размаза с това мултиакаунтче. добре, че ми дойде на крака за да не идвам аз Wink))
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #4 -: Декември 06, 2012, 00:55:18 »

Daniel, а след като се знае този проблем трябва ли да се разбира, че може да се мами легално и още нещо как става тоя номер, защото някак си не е чесно за едни да може, за други не >Grin Как така малцина знаят бъговете и мамят, а другите си играем легално и нормално.
Обяснете го надлежно как се получава тази измама за да мога и аз да я позлвам, моля.
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #5 -: Декември 06, 2012, 00:56:48 »

чак след седмица ли ще имам медал, преди ги получавахме на следващия ден.

ти ли се размаза с това мултиакаунтче. добре, че ми дойде на крака за да не идвам аз Wink))
Първо аз не съм мултак като играя и второ, ако бях дошъл аз нямаше да можеш да ме спреш. Личните нападки мисля, че са излишни в случая.
Активен

jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #6 -: Декември 06, 2012, 00:58:31 »

ти откога играеш

аз от 5 години не съм влизал и все пак знам, че наетите армии и убитите армии не са еднакви точки. писано е и преди 5 и повече години, затова като си на големи точки и като се занулиш не падаш на реални точки а седиш нейде в небитието. няма измама, има така зададени данни в калкулатора. и след война губещи са биещите се.
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #7 -: Декември 06, 2012, 00:59:19 »

Отдавна беше постнато във форума как се получават нещата  Wink С ниво военна медицина ! Като цяло това не е кой знае колко фрапиращо просто нереално се отчитат нещата и фактически се идва с голяма доза "ФРЕЕ НЕТО"  Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #8 -: Декември 06, 2012, 01:02:16 »

и реално губят биещите се. се едно са ранени и изтощени Wink))
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #9 -: Декември 06, 2012, 01:04:42 »

Тази версия съм я играл съвсем малко и явно от там ми идват пропуските за бъговете и всички други такива неща.
Не играя редовно, но играя от лятото на 2006 година. А като ми се случи играя качествено.
до колкото разбирам проблема идва от военната медицина.
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #10 -: Декември 06, 2012, 01:06:30 »

и реално губят биещите се. се едно са ранени и изтощени Wink))
По-скоро са малко по-различни нещата ! Спасените войници идвад в + и не се зачитат за качване на нетото ! От начало се провежда битката смятат се убитите войни и загубените нетни, след което идва процента на военната медицина и реално  ако имаш 10 000 убити войни и им дадеш 36% възвращаемост ще има 3600 войника + на които нетните няма да  бъдат отчетени  *hihi* Ако решиш да ги освободиш ще паднеш доста  *gamer*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!