Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:48:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли смисъл от докладването на обидни съобщения?  (Прочетена 2772 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mascarell
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Профил
« -: Ноември 22, 2012, 14:52:17 »

Попаднах на поредния любител на "любовна проза". Докладвах няколко пъти преди 2-3 седмици. Резултат никакъв. Този понеделник пак го докладвах. И пак нищо. Този път си запазих поемата.
Въпросът ми е - прави ли се нещо за обидните съобщения или скоро ще се премахне тази опция.
Подвъпросът ми е - да не би да няма мерки в конкретния случай, защото поета е турчин? И без това втора ера (и не само) ги търпите с техните измами, да не би за тях да има специални правила, активиращи се за определен брой кредити?
П.С. При необходимост мога да кача любовния сонет. Надявам се, че с моя пост ще Ви подсетя да обърнете внимание все пак на тези неща.   
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2012, 16:28:06 »

И аз това взех да се чудя ... Май до толкова са заети "някои" хора, че нямат време да проверят пощата си за докладните от играчите  *hmm*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 22, 2012, 16:36:42 »

Ако за такова време не са последвали мерки, значи администрацията вероятно не е счела за обидно докладваното или пък въпросното съобщение не е докладвано както трябва. Или пък сте подминали периода на наказанието.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 22, 2012, 16:38:20 »

Ако за такова време не са последвали мерки, значи администрацията вероятно не е счела за обидно докладваното или пък въпросното съобщение не е докладвано както трябва.
В какъв смисъл не е докладвано както трябва ! Има си буточе "Докладвай обидно съобщение" и то Ви го пренастройва да се показва само и единствено при вас  Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
mascarell
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 22, 2012, 17:23:16 »

Едва ли пожелание за ... опрашвания не са обидни.  Grin Grin Както вече писах имам снимка.
Виж да съм пропуснал кога е бил наказан е възможно, но не много вероятно, предвид редовните ми посещения. Пък ако е така от понеделник поета би трябвало да е с лепенки за една година. Не ги виждам.
По-скоро пак не им остава време и са зае... изоставили наглеждането на старите версии. Което съответно ще създаде илюзията на поетите, че творчеството им е оценено както им се иска, а не както се полага.
Съществува и версията, че турскоезичните играчи имат турски Крумове, които им спестяват наказания. Което обяснява страстната привързаност на турскоезичните играчи към всякакви измами. Още помня как миналата или по-миналата ера докладвахме един герой с уни 70-80, което към него момент не би могло да бъде истина (уж геймплея беше сменен), но упорито получавахме съобщения, подписани с името Крум, че всичко е наред. Докато един ден изненадващо се появи съответната картинка.
Активен
mascarell
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Профил
« Отговор #5 -: Декември 05, 2012, 12:46:54 »

Да отбележа за протокола - поетът е с лепенка. Дали заради моето докладване или на друг не знам. Ако е заради моето значи тази опция работи с около 2-4 седмици закъснение, но все пак работи.  Grin
Активен
gvonn
Редник
*

Karma: +7/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #6 -: Май 28, 2014, 17:29:25 »

ДАНО НАЙ ЛОШОТО СЕ СЛУЧИ С ТЕБ ОТ БОЛЕСТИ ДА НЕ СЕ ОТТЪРВЕШ ЛАЙНО СМОТАНО УМРИИИИИ КОПЕЛЕ,ПРОКЪЛНАТ БЪДИ::а това ??
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!