Imperia Online България  
Април 29, 2024, 13:10:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 174 175 [176]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Блиц свят  (Прочетена 394214 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #2625 -: Декември 04, 2008, 00:54:51 »

По-добре е от цирк.  Grin Grin
Активен

hardpuzzle
Редник
*

Karma: +7/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


FreedoM


Профил
« Отговор #2626 -: Декември 04, 2008, 02:48:07 »

mi reshih da vzema i az da napisha neshto na maimunica...monti na tebe nqma da ti otgovarqm nishto shtoto s pomiqta deto izbulva ne zaslujavash i da te napluq...haresa mi tova deto Chingiz napisa za 4estnosta i za horata koito im e pisnalo da budat lugani ...e az sum ot tezi hora nad 5 godini igraq IO koga dobre koga zle qvno za tolkova mi stiga vremeto i vuzmojnostite....no mi pisna da igraq kato maloumnik s 1 akaunt a nekvi shushumigi da me shtavqt s po 3 akaunta i da ne moga da se razviq ...za tezi 5 godini igra edva predi dve eri si pozvolih da se logna s dva akaunta i vednaga me nakazaha no za drugite nqmashe posledstviq koeto me vodi na misulta 4e sum slab v izmamite a prez poslednata era vtoriq mi akaunt ocelq 10 dni sled kato nanese nezna4itelni porajeni na vraga beshe iztrit...a kakvo da kajeme za sirius koito ni trepeshe ot dva seriozni akaunta a nqmashe sankcii taka 4e kvo ni opqvate i se vaikate ...nekla se zabrani registraciqta na pove4e ot edin akaunt i vsi4ko shte bude nared ,neka na tezi koito ne im haresvat kartite koito sa polu4ili za dadenata era da imat vuzmojnost da si gi smenqt sreshtu opredelen broi krediti ....tova ot men za sega...a i oshte nqkolko dumi za monti:ako moje izbivai si kompleksite v kvartalnata kru4ma ne sme dlujni da ti se naprqgame s psihi4nite ti pisanici 4e to samo tova ti e ostanalo qvno na jivo koi znae kuf si kaluf ...i tva ne go priemai za obida tova e kompliment vse pak znaesh 4e stava neshto ot tebe Kiss
« Последна редакция: Декември 04, 2008, 03:06:34 от hardpuzzle » Активен

“Никога не обяснявай. Пред приятели не се налага, а враговете няма да ти повярват.” Когато hardpuzzle ви е длъжник, Господ да ви е на помощ.
hardpuzzle
Редник
*

Karma: +7/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


FreedoM


Профил
« Отговор #2627 -: Декември 04, 2008, 02:56:35 »

Shtqh da zabravq pozdravleniq za maglata ,online i _AZ_ blagodarq za extremnata igra...a na online publi4no se izvinqvam toi si znae za kakvo *rose*
Активен

“Никога не обяснявай. Пред приятели не се налага, а враговете няма да ти повярват.” Когато hardpuzzle ви е длъжник, Господ да ви е на помощ.
schnitzer
Лейтенант
***

Karma: +217/-65535
Неактивен Неактивен

Публикации: 147



Профил
« Отговор #2628 -: Декември 04, 2008, 03:02:06 »

Кога ще има БИС ?
Активен

hardpuzzle
Редник
*

Karma: +7/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


FreedoM


Профил
« Отговор #2629 -: Декември 04, 2008, 03:12:32 »

дъното незнам кой е стигнал  аз Smiley кавал ли си дудук ли си или проста свирка незнам ама си подло мишле аз това разбрах Smiley доколкото знам такива като вас биологията ги определя като  ПАРАЗИТИ *hihi*
ами логнете се в някой нормален свят и ще играем срещу вас аз нямам нищо против въпреки че почти съм отказал империята:) да видим кой кога ако си навит Smiley ама да не ви излезе бъга с паричката на бързо само Grin
pi4 ti nai dobre hodi da si izdoish kozite vmesto da se izkazvash nepodgotven *hahaha*
Активен

“Никога не обяснявай. Пред приятели не се налага, а враговете няма да ти повярват.” Когато hardpuzzle ви е длъжник, Господ да ви е на помощ.
monticar
Гост
« Отговор #2630 -: Декември 04, 2008, 09:30:37 »

     Монти, колкото и големи количества помия да излееш, колкото и простотии и откровени ЛЪЖИ да изпишеш, няма да те направят по-значим. Ти беше "добрият", не докато ни помагаше, а преди да превъртиш ТОТАЛНО.
     Не мисля повече да се занимавам с никомуненужни и жадуващи за внимание човечета като теб - пиши си, плюй и ЛЪЖИ на воля.
Смешко казах ти ако има да казваш нещо ще те замоля да изложиш ФАКТИ.И моляте бъди по конкретна и посочвай КОЙ лъжи имаш предвид???Това че си некъдърник?Huh??Това че ви направиха за смях в Бг1 а по-късно и в Бг3???Това че не спеше като лунатик и заспиваше на компа?Huh??Това че се гледахте по 24 часа?Huh??Това че на рейчо_оо1 му направиха професионално зануляване 3ма човека и си би МОДА?Huh??А ти си го би малко след като ви направиха за смях във войните който водите?Huh??Това че приличаш на недодялан 8мокласник?Huh??Това че онази хармоника девилстар посрещна нашето момче след като ни беше помолил да го палнем на 11%?Huh??Това че нямаш нищо общо с тази игра????Това че винаги играете с по няколко АЦЦта?Huh??Това че започнахте в Блица с по две АЦЦта на всеки?Huh??Това че правехте мизерии с тях?Huh??
  Кажи къде излъгах????Дай,посочи,кажи с какво и къде излъгах???
п.п.И да вземеш да ми посочиш в коя война победихте до сега?Huh?:
Harmony     TreeHill    348   2971   2008-11-14 18:00:19   2008-11-21 18:00:19
Harmony    PATRIOTI    4101   17261   2008-11-11 08:06:45   2008-11-18 08:06:45
Harmony    TreeHill    1615   7371   2008-11-07 00:42:39   2008-11-14 00:42:39
Harmony    VIP_BG     0   3   2008-05-05 11:47:18   2008-05-12 11:47:18
   
      
« Последна редакция: Декември 04, 2008, 09:45:08 от monticar » Активен
monticar
Гост
« Отговор #2631 -: Декември 04, 2008, 09:33:56 »

mi reshih da vzema i az da napisha neshto na maimunica...monti na tebe nqma da ti otgovarqm nishto shtoto s pomiqta deto izbulva ne zaslujavash i da te napluq...haresa mi tova deto Chingiz napisa za 4estnosta i za horata koito im e pisnalo da budat lugani ...e az sum ot tezi hora nad 5 godini igraq IO koga dobre koga zle qvno za tolkova mi stiga vremeto i vuzmojnostite....no mi pisna da igraq kato maloumnik s 1 akaunt a nekvi shushumigi da me shtavqt s po 3 akaunta i da ne moga da se razviq ...za tezi 5 godini igra edva predi dve eri si pozvolih da se logna s dva akaunta i vednaga me nakazaha no za drugite nqmashe posledstviq koeto me vodi na misulta 4e sum slab v izmamite a prez poslednata era vtoriq mi akaunt ocelq 10 dni sled kato nanese nezna4itelni porajeni na vraga beshe iztrit...a kakvo da kajeme za sirius koito ni trepeshe ot dva seriozni akaunta a nqmashe sankcii taka 4e kvo ni opqvate i se vaikate ...nekla se zabrani registraciqta na pove4e ot edin akaunt i vsi4ko shte bude nared ,neka na tezi koito ne im haresvat kartite koito sa polu4ili za dadenata era da imat vuzmojnost da si gi smenqt sreshtu opredelen broi krediti ....tova ot men za sega...a i oshte nqkolko dumi za monti:ako moje izbivai si kompleksite v kvartalnata kru4ma ne sme dlujni da ti se naprqgame s psihi4nite ti pisanici 4e to samo tova ti e ostanalo qvno na jivo koi znae kuf si kaluf ...i tva ne go priemai za obida tova e kompliment vse pak znaesh 4e stava neshto ot tebe Kiss
Най-безумно загубените 5 години от някой.Не казвай на никой че играеш толкова време тази игра защото ще ти се смеят,най-малкото защото тя несъществува от толкова.
 А и за времето което играеш добре си я научил.Ако има кой да ти пуска атаките,да смята и да те гледа ехеййййй още 15 годинки може да играеш.Смехуран.Какво ли ви се връзвам и аз.А на маглата и онлайн може да им направиш по едно ми....... ти си знаеш защо  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Цяла ера в блица лайна и помия ляхте за тях в чата сега ми.....ти си взел на колена да им правиш.Виж се само колко си жалък.
« Последна редакция: Декември 04, 2008, 09:39:32 от monticar » Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #2632 -: Декември 04, 2008, 09:39:05 »

 *scratch*
Активен

monticar
Гост
« Отговор #2633 -: Декември 04, 2008, 09:41:44 »

[22.11.2008 г. 03:53:21] Huh??? каза: hardpuzzle
[22.11.2008 г. 03:53:30] Huh???каза: pass - sileni
[22.11.2008 г. 03:53:57] Huh???каза: атаката е към блоода - цялата армия без обсадните
   Така и баба знае.Играещия 5 години  майстор?Huh?Huh???
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #2634 -: Декември 04, 2008, 10:03:50 »

Какво представлява маниакалната депресия?
Маниакалната депресия е известна също така с наименованието биполярно разстройство. Маниакалната депресия е много сериозно заболяване на мозъка, свързано с екстремни промени в настроението, структурата, функцията и поведението.Преди години тази форма на депресия беше окачествявана като заболяване на известни хора - артисти и музиканти. Сега обаче се смята, че има много съвсем обикновени хора, които страдат от това заболяване. Възможно е, един екстремен период на маниакална депресия да доведе дори и до самоубийство.
Кога се появява маниакалната депресия?
Маниакалната депресия стартира по време на началните години на юношеството, но са известни и случаи, когато тя се появява в детството. Епизодите се сменят един с друг. Маниакалната фаза минава в депресивна, а съществува и такава, която бързо сменя единият период с друг. Някои изследователи посочват само два депресивни епизоди - епизод на мания и епизод на депресия. При маниината фаза  се наблюдава еуфорично настроение, при която фаза едва ли не всичко е възможно.При депресивния период пациентът е потиснат угрижен и обзет от безнадеждност. Изследователите посочват,че е възможно и наличието на третия период, където двата се редуват с голяма бързина.Този период е най-трудно доказуем.
Признаци и симптоми по време на манииен период.

    * Увеличена енергия и голяма активност
    * Чувство на еуфория и величие и приповдиганто настроение
    * Говор с голяма лекота,  грандиозни идеи
    * Липса на концентрация, нужда от малко сън
    * Грандомания и фалшива вяра в собствените си възможности
    * Липса на добра преценка
    * Лесно провокирани, състояние на агресия и гняв
    * Провокативно, натрапливо или агресивно поведение



8 от 8 братле  Lips Sealed
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Страници: 1 ... 174 175 [176]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!