Imperia Online България  
Април 29, 2024, 11:11:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 173 174 [175] 176   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Блиц свят  (Прочетена 394207 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
monticar
Гост
« Отговор #2610 -: Декември 03, 2008, 01:53:50 »

Grin
Кавали ли въртя до сега моето момиче че те нямаше бе,плашимомък такъв?Huh?
Активен
monticar
Гост
« Отговор #2611 -: Декември 03, 2008, 01:56:40 »

Skokolinke  Grin neka, pishete si... nervete se... tova ne me burka..... nad teq neshta sam mng otdavna... nishto che si s okolo 10 godini po vuzrastna ot men, nqma da padna nito na tvoeto nivo, nito na monti (koeto veche udrq dunoto ta se puka) izdrazni me samo tvurdenieto ti che.. kogato si si smenila parolata na accounta wethdtdi.. "si ni bila dala novata parolata"  -----> e tova sa pulni Glupost i Luji.. dade ni parola  koqto ne suotvetstvashe... (toest si si otkradnala accounta)  inache zashto shte pisha ot poshtata s koqto e registriran wethdtdi  kam supporta na imperia... da mi dadut parolata che da si zema accounta obratno.... (Monti Momko  *ok* )

shto se otnasq do erata az sam si dovolen... beshe mi izjivqvane i mng bezsunni noshti.... kolkoto i da kazvate kolko sme bili nekadurni..mi e prez K...  vse pak ne vie igrahte shtreshtu nas.. taka che kvoto i da si peete kervana si vurvi..  moga da kaja evalata na  Notorious i kompaniq.... za silnata igra i che ne zeha stranata na turcite, kogato ni obqviha voina.... a ostanaha neutralni...
Болен мозък си ти кавалчо,болен.Айде бягай да се доказваш и да защитиш името си *hahaha* *hahaha* *hahaha* Абе боклук като ти е дала Скоки нереална парола ти как влезе бе мухльо?Huh?Huh??Като се обърка момчето(реалния собственик) и влезе в АЦЦто на втория ден нали ти  му се обади и взе пощата от него бе.Много са ти детски номерата,язък че си стара шоврънтия.Писал си на Крум сигурно.А как мислиш Крум дали е видял че от нашето ИП се е играла цяла ера бе боклук.И изведнъж Скоки го била откраднала.Е що не ревна че го е откраднала когато беше на 0 нетни или на 10-20-30 нетни?Huh???Ей на такива като теб ми се иска да им извадя сърцето.БОКЛУК ДОЛЕН
« Последна редакция: Декември 03, 2008, 02:12:31 от monticar » Активен
Stoimenov
nase772
Сержант
**

Karma: +137/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил WWW
« Отговор #2612 -: Декември 03, 2008, 01:57:55 »

Не бе.Едноп момче си играе чинно с това АЦЦ.От онази промоция с глашатайството печели някой кредит.Но решава да не играе.Аз имам обяснение защо(с такива олигофрени като кавала кой ще играе).Та кавала обявява че е свободен а Оля е спечелила Скоки за каузата преди време още.Та кавала   го дава на Оля,а Оля на Скоки.Та кавала си е последната дупка на кавала,а момчето май нещо му е бил съквартирант или нещо такова.Иначе всичко се покрива друго.Интересното е че и Скоки имаше пощата и можеше да смени паса преди кавала но Скоки е над тези неща.Също така имаше и пасовете на повечето от тези модели,но също е и над тези неща.Те са клоуни и ако решът да играят ще си играйкат 3-ма човека не повече заедно.
ама до къде ще стигнат само 3-ма *hahaha*
Активен

jorometala-RONIN (БГ3) = ИЗМАМНИК- 1 ера няколко бана Grin НАЙ- великия
http://www.vbox7.com/play:4e8e2d8b
Stoimenov
nase772
Сержант
**

Karma: +137/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил WWW
« Отговор #2613 -: Декември 03, 2008, 02:01:52 »

Skokolinke  Grin neka, pishete si... nervete se... tova ne me burka..... nad teq neshta sam mng otdavna... nishto che si s okolo 10 godini po vuzrastna ot men, nqma da padna nito na tvoeto nivo, nito na monti (koeto veche udrq dunoto ta se puka) izdrazni me samo tvurdenieto ti che.. kogato si si smenila parolata na accounta wethdtdi.. "si ni bila dala novata parolata"  -----> e tova sa pulni Glupost i Luji.. dade ni parola  koqto ne suotvetstvashe... (toest si si otkradnala accounta)  inache zashto shte pisha ot poshtata s koqto e registriran wethdtdi  kam supporta na imperia... da mi dadut parolata che da si zema accounta obratno.... (Monti Momko  *ok* )

shto se otnasq do erata az sam si dovolen... beshe mi izjivqvane i mng bezsunni noshti.... kolkoto i da kazvate kolko sme bili nekadurni..mi e prez K...  vse pak ne vie igrahte shtreshtu nas.. taka che kvoto i da si peete kervana si vurvi..  moga da kaja evalata na  Notorious i kompaniq.... za silnata igra i che ne zeha stranata na turcite, kogato ni obqviha voina.... a ostanaha neutralni...
дъното незнам кой е стигнал  аз Smiley кавал ли си дудук ли си или проста свирка незнам ама си подло мишле аз това разбрах Smiley доколкото знам такива като вас биологията ги определя като  ПАРАЗИТИ *hihi*
ами логнете се в някой нормален свят и ще играем срещу вас аз нямам нищо против въпреки че почти съм отказал империята:) да видим кой кога ако си навит Smiley ама да не ви излезе бъга с паричката на бързо само Grin
« Последна редакция: Декември 03, 2008, 02:38:58 от Stoimenov » Активен

jorometala-RONIN (БГ3) = ИЗМАМНИК- 1 ера няколко бана Grin НАЙ- великия
http://www.vbox7.com/play:4e8e2d8b
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #2614 -: Декември 03, 2008, 02:02:37 »

Skokolinke  Grin neka, pishete si... nervete se... tova ne me burka..... nad teq neshta sam mng otdavna... nishto che si s okolo 10 godini po vuzrastna ot men, nqma da padna nito na tvoeto nivo, nito na monti (koeto veche udrq dunoto ta se puka) izdrazni me samo tvurdenieto ti che.. kogato si si smenila parolata na accounta wethdtdi.. "si ni bila dala novata parolata"  -----> e tova sa pulni Glupost i Luji.. dade ni parola  koqto ne suotvetstvashe... (toest si si otkradnala accounta)  inache zashto shte pisha ot poshtata s koqto e registriran wethdtdi  kam supporta na imperia... da mi dadut parolata che da si zema accounta obratno.... (Monti Momko  *ok* )

shto se otnasq do erata az sam si dovolen... beshe mi izjivqvane i mng bezsunni noshti.... kolkoto i da kazvate kolko sme bili nekadurni..mi e prez K...  vse pak ne vie igrahte shtreshtu nas.. taka che kvoto i da si peete kervana si vurvi..  moga da kaja evalata na  Notorious i kompaniq.... za silnata igra i che ne zeha stranata na turcite, kogato ni obqviha voina.... a ostanaha neutralni...
А бре ей ГЛУПЕЦ когато смених паролата лично съм я постнала на Оля че и нета ми бягаше тогава бре малоумник пишещ на маймуница това ли мисли 3 часа да напишеш а да ти кажа Крум ми каза че сте му писали че си взимате акаунта а не че съм го откраднала сменила парола и така малка ти шушумиго
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
the_knight
Гост
« Отговор #2615 -: Декември 03, 2008, 02:53:00 »

кавалчо бих искала на това да отговори...моля *hihi*
ИмаХМЕ си уважението...и впрочем не съм чула за "прибирането" на акаунта обратно нито от Скоколина, нито от Монти, а от друг човек, така че историята, която ми е разказана е от безпристрастна гледна точка... Продължавам да твърдя, че това е гадна постъпка на човек, който НЕ цени труда на другите *pardon* Аз такива хора също не ценя...Какво значение има колко силно е играла и колко точно е помогнала??? Нали нейния труд е отишъл на вятъра  *pardon* Всеки един от вас знае, че за да играеш ИО крадеш от времето си за сън и почивка изобщо, какво се правите всички на ударени?Huh?

п.п. А това, че не играя в блица съвсем не означава, че не знам какво става там *pardon*
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #2616 -: Декември 03, 2008, 10:48:02 »

Болен мозък си ти кавалчо,болен.Айде бягай да се доказваш и да защитиш името си *hahaha* *hahaha* *hahaha* Абе боклук като ти е дала Скоки нереална парола ти как влезе бе мухльо?Huh?Huh??Като се обърка момчето(реалния собственик) и влезе в АЦЦто на втория ден нали ти  му се обади и взе пощата от него бе.Много са ти детски номерата,язък че си стара шоврънтия.Писал си на Крум сигурно.А как мислиш Крум дали е видял че от нашето ИП се е играла цяла ера бе боклук.И изведнъж Скоки го била откраднала.Е що не ревна че го е откраднала когато беше на 0 нетни или на 10-20-30 нетни?Huh???Ей на такива като теб ми се иска да им извадя сърцето.БОКЛУК ДОЛЕН
Монти доста отдавна ен съм играл срещу теб(последно беше прди 3-4 ери в свят1) Grin Уважавам те за играта ти,но се чудя кой тед по-точно ще ти теглят бана....  *freak* *pardon*
Активен
monticar
Гост
« Отговор #2617 -: Декември 03, 2008, 10:56:46 »

Монти доста отдавна ен съм играл срещу теб(последно беше прди 3-4 ери в свят1) Grin Уважавам те за играта ти,но се чудя кой тед по-точно ще ти теглят бана....  *freak* *pardon*
Нали знаеш онази приказка за онези двамата дет си мерили атрибутите и дощъл третия.Имам чуството че ти си в ролята на приходящия.Седи си,мълчи си,никой не те е питал,не те е закачал.А това кой ще ми сложи БАН мога да ти кажа че няма да ми е за първи път,няма да ми е и за последен.Но кагато някой обижда хората на който държа ставам НЕКОНТРОЛИРУЕМ.И може би в това се различавам с повечето от вас,за приятел съм готов на всичко.И вервай ми,ще има много по щастливи от теб  на БАНа ми,имам много по-големи фенове от теб.Айде със здраве.
 
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #2618 -: Декември 03, 2008, 18:35:05 »

Нали знаеш онази приказка за онези двамата дет си мерили атрибутите и дощъл третия.Имам чуството че ти си в ролята на приходящия.Седи си,мълчи си,никой не те е питал,не те е закачал.А това кой ще ми сложи БАН мога да ти кажа че няма да ми е за първи път,няма да ми е и за последен.Но кагато някой обижда хората на който държа ставам НЕКОНТРОЛИРУЕМ.И може би в това се различавам с повечето от вас,за приятел съм готов на всичко.И вервай ми,ще има много по щастливи от теб  на БАНа ми,имам много по-големи фенове от теб.Айде със здраве.
 
Grin Grin Grin
Ако си мислиш,че съм ти фен си много заблуден брато Smiley.Успех.Следващата ера ще праим триумфално завръщане в блица.Гответе се!
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #2619 -: Декември 03, 2008, 19:00:15 »

 *hihi* аз за да играя в блица трябва да си взема 45 дни отпуска *freak*
Активен
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #2620 -: Декември 03, 2008, 20:50:24 »

 Grin Grin Grin Monti  *crazy* ....  zashto sprq da pishesh, da ne ti ze izcherpi repertuara  *hahaha* taka ne sam se zabavlqval mng otdavna.. da cheta pisaniqta na fanatici kato teb , che i podkreplenie si si dovel *dance* *YAHOO* shte pochna da si vodq  *write*
Активен

monticar
Гост
« Отговор #2621 -: Декември 03, 2008, 22:46:10 »

Егати... 4 страници помия с буламач... Монти, ти защо си мислиш, че някой иска да получи признание "ДОБЪР", "ВЕЛИК" и т.н. играч??... Особено пък от теб - дошъл никой от никъде и тръгнал да раздава оценки кой колко струва...Защо си мислиш, че твоите определения за нас и за играта ни впечетляват някого?? Имаме си достатъчно други загуби, за които да скърбим и достатъчно други победи, с които да се гордеем и да се радваме... Играем, за да се разтоварваме, да се развличаме от ежедневието - това не е "играта на живота ни".. играем за победа, пука ни за загубите в играта, но ги примемаме за част от играта и част от удоволствието да се играе.
Монти, спри да рекламираш болницата си по другите теми (http://www.niskar.eu/DPB_IvRilski2.htm) опитите ти да се лекуваш там не са подобрили състоянието ти.
нефто като ти гледам снимчиците си като  недоносен 8-мо класник неподготвен а час.Изказването ти е малко по-ниско ниво.
  За разлика от теб аз признания не търся,от играта съм взел толкова колкото ти още 10 години да играеш няма да вземеш.Не ми говори че играеш за да се разтоварваш за да не взема да ти посна изпростяванията ти по скайп.Колко пъти си ревал на скайп че играта ти пречи на работата,колко пъти заспива шпред компа,колко пъти кажи?Huh????Бил се разтоварвал!!!!!!!!!! С кое бе смешко си се разтоварвал,ако питаш мен трябва да се разтовариш от смешното се костюмче от 8-ми клас.Та да вметнна и за теб едно две изречения.
 Ще дам ха хората пример как наш играч се отказа заради  селските ви номера.
Та тези "герой" от хармъни бяха приятели.Същите тези "герой" ни помагаха и ние на тях.Палехме се на 11%,показвахме си туй онуй.Докато един чудесен ден член от техния съюз помоли да бъде запален на 11% в няколко провки.Та казах аз на мойте момчета и веднага се намери кой.Момчето пусна пожарите и излезе.И познайте какво стана?Huh?Huh?Huh?Huh?? "Героя" от хармони го посрещна в една от провките,защото му била планинска.Наистина ни каза да му предадем да върне че се отказал да го палят,НО ЗА РАЗЛИКА от ТЯХ не си знаем паролите.Така и не се появи момчето и онзи го посрещна.Какво е това според вас?Huh??Молиш за 11% пожар и посрещаш.От тогава момчето не играе.
 Та толкова ти е акъла и на теб нефто,видял съм те,и в блица те видях като се насра и каза че си нямал вече време за игра *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*Така че ти специално не ми обяснявай какво си постигнал.И да не ЗАБРАВЯМЕ ЧЕ АЦЦто с което ти уж играеше,играеше и друг човек.Така че мълчи по-добре че ставаш за смях.
 Та драги ми нефто,аз бях добрия когато бях от вашата страна,бях добрия нали????Еха какъв си долен и ти,какъв си жалък и долен.
   Защо драги ми нефто след като ви направиха за смях в БГ1 едни етусясти ви повториха и потретиха в БГ3?Huh??Защо драги ми нефто си в МОД?Huh??Защо ли толкова те е срам и съюзчето ви е толкова смешно?Huh??? Ще ти кажа драги ми нефто защо е така:
  Защото драги ми нефто човек в играта е такъв като в живота.А ти нефто си долен и жалък смешник приличащ на недоносен 8-мокласник.А такива хора като теб човек с малко акъл бързо ги разкрива.Или с други думи РАЗКРИТ СИ.
   И не казвай на никой че ти се забавляваш с тази игра,забавлявам се аз и приятелите ми с такива недоносени и недоебани дебили като теб.И внимавай да не си разбиеш кухата глава следващия път като заспиш пред компа "забавлявайки се с тази игра"
 И драги ми нифто като взимаш думата моля те с повечко факти не с глупоста си напред.И не е зле да копнеш нещо по така че с това медалче отдолу човек остава с впечатление че ти  е дадено за "Недоносен олигофрен на годината"
   
« Последна редакция: Декември 03, 2008, 22:58:07 от monticar » Активен
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #2622 -: Декември 03, 2008, 22:50:08 »

Егати... 4 страници помия с буламач... Монти, ти защо си мислиш, че някой иска да получи признание "ДОБЪР", "ВЕЛИК" и т.н. играч??... Особено пък от теб - дошъл никой от никъде и тръгнал да раздава оценки кой колко струва...Защо си мислиш, че твоите определения за нас и за играта ни впечетляват някого?? Имаме си достатъчно други загуби, за които да скърбим и достатъчно други победи, с които да се гордеем и да се радваме... Играем, за да се разтоварваме, да се развличаме от ежедневието - това не е "играта на живота ни".. играем за победа, пука ни за загубите в играта, но ги примемаме за част от играта и част от удоволствието да се играе.
Монти, спри да рекламираш болницата си по другите теми (http://www.niskar.eu/DPB_IvRilski2.htm) опитите ти да се лекуваш там не са подобрили състоянието ти.
Чета ви всички и се чудя и отговор немога да си дам-защо го защитавате каква е причината всички знаете какво ми причини,много добре знам какво му е отношението към всички вас колко пъти е казвал че никой нищо не правел от вас най вече на Бисер или Боби все ги бърках двамата,че играта му е едно излитане на атаки и в последствие разбивания та това игра ли е ,един човек ви казваше какво да правите нямахте право на мнение,явно ви боли че някой ви казва истината,нормално е монти да ме защити но не беше само той защо тогава само неговите постове коментирате,защото както атанас седи с часове и чете така и вие четете и отговор не можете да дадете и не мислиш ли че сега нямаше да си говорим на тази тема ако оназ мижетурка артанасчо не бълваше помията по мой адрес *hihi*аз тук нито бех споменала име нито бех посочила някой от вас но вие и това не разбрахте че аз съм над тези неща
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
monticar
Гост
« Отговор #2623 -: Декември 03, 2008, 22:50:46 »

Grin Grin Grin Monti  *crazy* ....  zashto sprq da pishesh, da ne ti ze izcherpi repertuara  *hahaha* taka ne sam se zabavlqval mng otdavna.. da cheta pisaniqta na fanatici kato teb , che i podkreplenie si si dovel *dance* *YAHOO* shte pochna da si vodq  *write*
С минет-майстори спрях да говоря от вчера.Айде къш.
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #2624 -: Декември 03, 2008, 23:40:18 »

Смяяяях,смях,смях.....
Активен
Страници: 1 ... 173 174 [175] 176   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!