Imperia Online България  
Април 27, 2024, 04:42:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класирането и Залата на Срама  (Прочетена 10402 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #30 -: Декември 01, 2012, 23:45:05 »

Даниеле , откакто са махнали класациите  аз съм отварял 2 или 3 теми с същия въпрос , а съм сигурен че имаше и други , и то не малко играчи със същата молба/въпрос....  дори отговор няма ...., а е нещо дето е направено и е работило , и аз  като теб не виждам къде е проблема да ги пуснат някъде тия класирания , още повече че преди 1 ера играчи от други страни публикуваха класациите в познатите ни варианти и това ме кара да си мисля че само в България не се виждат ....
Незнам но настояването и набиването в очите нека поне ги дразни ! Така и така не отговарят, но аз си държа на раздела и казаните от тях преди доооста време думи, че всеки ще получи отговор по темата си и нормално обяснение  *gamer*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Kris_h
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #31 -: Декември 02, 2012, 21:25:47 »

Не ги дразни защото този раздел се гледа само от модератори.
Тази версия е погребана.
А и играчите не играят сериозно, аз спечелих нетната в свят 2 с едно влизане на ден за по час, а преди с така игра да съм извън 100тицата.
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #32 -: Декември 02, 2012, 22:03:51 »

Не ги дразни защото този раздел се гледа само от модератори.
Тази версия е погребана.
А и играчите не играят сериозно, аз спечелих нетната в свят 2 с едно влизане на ден за по час, а преди с така игра да съм извън 100тицата.

Хахахаха кой, с какво дразня? Въпрос съм задал и чакам отговор! Според мен до сега щом нито един модератор не е повдигнал на въпрос, че правя "проблем" някакъв мисля, че и те желаят поне някакво обяснение  *gamer*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Kris_h
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #33 -: Декември 03, 2012, 01:15:33 »

Незнам но настояването и набиването в очите нека поне ги дразни ! Така и така не отговарят, но аз си държа на раздела и казаните от тях преди доооста време думи, че всеки ще получи отговор по темата си и нормално обяснение  *gamer*
Точно обратното имам в предвид, че не ги дразни защото не четат този раздел от форума.
Но не се изразих ясно Smiley
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #34 -: Декември 03, 2012, 01:23:50 »

Бе ще почнат да го четат скоро време ми се струва ма а да видим  ;D Като цяло търсих ли търсих мнения но нито едно не открих дори и теми по въпроса не намерих втърсачката на форума  *scratch* Незнам защо не е повдиган въпроса или ако е повдиган е изтрита темата, а може и да не съм търсил с правилните ключови думи, но със сигорност не успях да открия една проста причина, с едно просто обяснение защо е премахната и с каква цел  *hmm*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #35 -: Декември 03, 2012, 17:03:41 »

Бе ще почнат да го четат скоро време ми се струва ма а да видим  ;D Като цяло търсих ли търсих мнения но нито едно не открих дори и теми по въпроса не намерих втърсачката на форума  *scratch* Незнам защо не е повдиган въпроса или ако е повдиган е изтрита темата, а може и да не съм търсил с правилните ключови думи, но със сигорност не успях да открия една проста причина, с едно просто обяснение защо е премахната и с каква цел  *hmm*

Всичко в класиките се прави с една единствена цел .. да няма играчи там Wink
И понеже отдавна Отон, Крум и компания разбраха, че няма как да изкарат никакви смислени аргументи за тенденциозно отвратителното отношение към "класиците" ... просто спряха да отговарят на каквото и да е Wink

Освен липсата на тези класации, отдавна в Класиките не се виждат и битките на деня (въпреки че от версия 4 по едно време се виждаха и за светове 1-4 и блиц ...
Празничните защити за класиките бяха отменени, въпреки че имаше работещ модул, който е прилаган през едната ера  ... както и имаше традиция да се спират атаките по празниците ... без да се ползва празнична защита ...

Съпорт за класиките няма ... като имаш проблем решавай си го сам  Grin

Когато се иска някаква доработка, се отговаря че класиките са класики защото нищо по тях не се пипа (това е отговор който имам лично от Хаос)  .... и след 3 дена се прави поредната мизерийка в менюто или някой линк на заглавната страница, с което се орязва и затруднява геймплея ...

Така, че не се заблуждавайте, че някой ще направи нещо ... това е фирмена политика и дори и някой то екипа да има желание за каквото и да е ... то няма да се случи  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #36 -: Декември 03, 2012, 19:29:27 »

Добре казано, но надеждата за по-добро крепи света съм чувал  *rose*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #37 -: Декември 03, 2012, 19:34:58 »

Освен липсата на тези класации, отдавна в Класиките не се виждат и битките на деня (въпреки че от версия 4 по едно време се виждаха и за светове 1-4 и блиц ...

Още се виждат
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #38 -: Декември 03, 2012, 19:36:12 »

Всичко в класиките се прави с една единствена цел .. да няма играчи там Wink
И понеже отдавна Отон, Крум и компания разбраха, че няма как да изкарат никакви смислени аргументи за тенденциозно отвратителното отношение към "класиците" ... просто спряха да отговарят на каквото и да е Wink

Освен липсата на тези класации, отдавна в Класиките не се виждат и битките на деня (въпреки че от версия 4 по едно време се виждаха и за светове 1-4 и блиц ...
Празничните защити за класиките бяха отменени, въпреки че имаше работещ модул, който е прилаган през едната ера  ... както и имаше традиция да се спират атаките по празниците ... без да се ползва празнична защита ...

Съпорт за класиките няма ... като имаш проблем решавай си го сам  Grin

Когато се иска някаква доработка, се отговаря че класиките са класики защото нищо по тях не се пипа (това е отговор който имам лично от Хаос)  .... и след 3 дена се прави поредната мизерийка в менюто или някой линк на заглавната страница, с което се орязва и затруднява геймплея ...

Така, че не се заблуждавайте, че някой ще направи нещо ... това е фирмена политика и дори и някой то екипа да има желание за каквото и да е ... то няма да се случи  Cool
Именно поради тези причини се опитах да обясня ,че тази тема е глас в пустиня Smiley
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #39 -: Декември 03, 2012, 19:41:13 »

Глас в Пустиня, но аз мога да Викам доооста високо  ! *hahaha* Нека има това отношение към играчите още, щеее стане интересно  *gamer* *SPITEFUL*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #40 -: Декември 03, 2012, 19:58:40 »

 Smiley
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #41 -: Декември 03, 2012, 21:08:03 »

Всичко в класиките се прави с една единствена цел .. да няма играчи там Wink
И понеже отдавна Отон, Крум и компания разбраха, че няма как да изкарат никакви смислени аргументи за тенденциозно отвратителното отношение към "класиците" ... просто спряха да отговарят на каквото и да е Wink

Освен липсата на тези класации, отдавна в Класиките не се виждат и битките на деня (въпреки че от версия 4 по едно време се виждаха и за светове 1-4 и блиц ...
Празничните защити за класиките бяха отменени, въпреки че имаше работещ модул, който е прилаган през едната ера  ... както и имаше традиция да се спират атаките по празниците ... без да се ползва празнична защита ...

Съпорт за класиките няма ... като имаш проблем решавай си го сам  Grin

Когато се иска някаква доработка, се отговаря че класиките са класики защото нищо по тях не се пипа (това е отговор който имам лично от Хаос)  .... и след 3 дена се прави поредната мизерийка в менюто или някой линк на заглавната страница, с което се орязва и затруднява геймплея ...

Така, че не се заблуждавайте, че някой ще направи нещо ... това е фирмена политика и дори и някой то екипа да има желание за каквото и да е ... то няма да се случи  Cool

Нали знаеш ,че има по-важни неща от класиките и версия 4 Smiley това е пиене на скъпи напитки и хапване на евтини ядки Smiley ...Когато всички Бг играчи снесем толкова пари колкото 1 съюз бразилци ,тогава ще ни качат на височко Smiley о да !
Активен
haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #42 -: Януари 09, 2013, 18:31:39 »

и аз съм за класациите в отделни странички-по-удобно, приятно за гледане и по-точно /защото се случва разни играчи на по 100к нетни да цъкат за кефа за класациите и някой над 1М нето като снима ранг 10х и го изпуска, а човека малко или много се е старал/
то поне да бяха достъпни само за премиум-акаунтите, барем да ви разберем...
а относно версия5...странна политика-правете мръсно на играчите в по-старите версии, за да им се хареса новата-да, ама новата НЕ СТАВА!!! ние тука стратегическата игра ИО ли играем или гледаме картинки и неуморими селяни да обикалят...тая новата версия има 2-3 приятни неща само, които за в4а ще са много по-удобни, а и самата графика и прочие става за потребители, които ще кажат на мама и тати да им дадат пари за диаманти...
играх малко 2-3 други "стратегически игри" с разни империи уж и графиката им бе що-годе приемлива, но бяха супер тъпички, а и графиката 2 седмици ме задържа в играта и то само за по 10-20 минути, а ИО в4а ме държи вече 4 години !
много съм разочарован от всичко вече и като искате пари, а чужденците ви ги дават, не знам толкова ли сте дребнави, за да ни правите на нас мръсно, за да не играем, а лично аз веднага без да се замисля спирам с ИО, ако развалите в4а, мили админчета...

ПС: дано не съм нарушил някое правило, но до толкова ги спазвам, доколкото и вие
като цяло българска му работа...на мене не ми е добре, ама и на оня да му е зле...ако сега се печелят добри пари от версия 5, то няма смисъл да тикате по-старомодните играчи в нея и да им разваляте вече старата версия, а ако от версия 5 не ви стигат парите, то като ги накарате да зарежат версия 4 и класиките, не си мислете, че ще ви заиграят версия 5... дано масово се откажат играчите, но не само българските, ако продължавате с тази политика и да ви гледаме сеира с версия 5...
« Последна редакция: Януари 09, 2013, 18:49:27 от haralampi » Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #43 -: Март 22, 2013, 00:42:15 »

Така и не се получи отговор по темата ... Няма ли някаква възможност да се довави в играта където са Битките на деня моментна класация на всички светове и една зала на срама също ... Не мисля, че това бяха лоши функции ...  Cry Embarrassed
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #44 -: Април 25, 2013, 09:33:16 »

Няма възможност да се довави
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!