Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:28:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 1 Ера 21 продължение...  (Прочетена 20970 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
cskar
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #75 -: Февруари 08, 2013, 23:57:09 »

Ако цесекара е този когото си мисля,да ме извини за лекото посещение.Просто доминацията доведе до там,да гледам и в ниското.Нямаше други-сори.Все пак се държиш в х2-браво.Със зор,но се държиш. *beer*

До сега ме е ударил само 1 човек и не от България Wink
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #76 -: Февруари 09, 2013, 00:01:59 »

До сега ме е ударил само 1 човек и не от България Wink
Така да бъде Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
cskar
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #77 -: Февруари 09, 2013, 00:12:09 »

Akount-а цскар е мой, аз съм го направил, но не играя с него, ако си го ударил ти .... браво, аз играя с друг акаунт и съм на ниски точки.
« Последна редакция: Февруари 09, 2013, 00:16:57 от cskar » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #78 -: Февруари 09, 2013, 00:18:53 »

Тя стана много сложна Grin Кой ти е акаунта на ниски точки тогава Embarrassed  ??
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
cskar
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #79 -: Февруари 09, 2013, 00:23:31 »

TheMadMan Wink
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #80 -: Февруари 09, 2013, 00:31:08 »

TheMadMan Wink
2 въпроса: Кой играе тогава с цесекара(макар че съвпадат логовете с един друг акаунт)?
Защо ти нараснаха толкова битките в защита? Защото вече неможеш да нападаш ли,или....тактика Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #81 -: Февруари 09, 2013, 00:31:19 »

TheMadMan Wink
Ауууууу , какви са тия защити бре. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #82 -: Февруари 09, 2013, 00:32:08 »

2 въпроса: Кой играе тогава с цесекара(макар че съвпадат логовете с един друг акаунт)?
Защо ти нараснаха толкова битките в защита? Защото вече неможеш да нападаш ли,или....тактика Grin
Е как кой - Фасула,ма тая ера не му е ера. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
cskar
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #83 -: Февруари 09, 2013, 00:36:02 »

1. играе един мой приятел мисля, че е достатъчно!
2. имам армия и тя в момета е на бой Wink не е такатика разбиха се в мен ... не знам защо смятате, че има нещо нагласено. Но смятам, че дори и да има в една война, няма честно и не честно, има победители и победени.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #84 -: Февруари 09, 2013, 00:40:06 »

1. играе един мой приятел мисля, че е достатъчно!
2. имам армия и тя в момета е на бой Wink не е такатика разбиха се в мен ... не знам защо смятате, че има нещо нагласено. Но смятам, че дори и да има в една война, няма честно и не честно, има победители и победени.
Ама така се предизвикват и другите.Скоро ще започнеш да броиш печалбите в защита на Океан-ще видиш *freak*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #85 -: Февруари 09, 2013, 00:42:42 »

1. играе един мой приятел мисля, че е достатъчно!
2. имам армия и тя в момета е на бой Wink не е такатика разбиха се в мен ... не знам защо смятате, че има нещо нагласено. Но смятам, че дори и да има в една война, няма честно и не честно, има победители и победени.
Аааа , не е така.Тук има правила ,с които се съгласяващ при почване на играта, така че няма как да се сравнява с войни.Нито е честно ,нито пък такова първо място значи и струва нещо.А може и да са се разбили,ма не вервам чак 17 пъти. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #86 -: Февруари 09, 2013, 00:43:52 »

Ама така се предизвикват и другите.Скоро ще започнеш да броиш печалбите в защита на Океан-ще видиш *freak*
Те да не почнат и двамата да броят ,че ще броят до 5 и некой ще изкочи с два пъти повече военни и доблест. *freak*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #87 -: Февруари 09, 2013, 00:48:06 »

 
Те да не почнат и двамата да броят ,че ще броят до 5 и некой ще изкочи с два пъти повече военни и доблест. *freak*
  Cool..и такъв вариант има... Cool  ако продължат,да не кажат че не са предупредени *freak*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #88 -: Февруари 09, 2013, 01:47:32 »

Цяла ера Драксдара пуска сейф около 22.00-22-30.Сега изведнъж от 2-3 дена седи до късно.Доблеста му рязко падна надолу,армията се топи.Г-н Мадман,в момента имате 17 спечелени в защита.Драксдара пак тръгна и доблеста пак падна.Вие г-н Мадман сте 55к нето,а Драксдара е 154к нето. Да видим какво ще се случи отново тази нощ *scratch* Започва да става смешно.Изглежда е мн важно за вас да си провалите ерата.Успех.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #89 -: Февруари 09, 2013, 13:42:53 »

Цяла ера Драксдара пуска сейф около 22.00-22-30.Сега изведнъж от 2-3 дена седи до късно.Доблеста му рязко падна надолу,армията се топи.Г-н Мадман,в момента имате 17 спечелени в защита.Драксдара пак тръгна и доблеста пак падна.Вие г-н Мадман сте 55к нето,а Драксдара е 154к нето. Да видим какво ще се случи отново тази нощ *scratch* Започва да става смешно.Изглежда е мн важно за вас да си провалите ерата.Успех.
Станаха 21 . *freak* Някои хора ги тресат здраво комплекси,ама къде са администраторите. *pardon*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!