Imperia Online България  
Април 23, 2024, 20:18:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пресрещане на армия на 0 секунди разлика  (Прочетена 15195 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #45 -: Ноември 13, 2012, 12:53:48 »

ти тия кликове как ги правиш че ти отнема по секунда за 1?
А ти твоя как го направи при посрещането че ти отне 1 сек.Всеки знае възможностите на компа и нета си и се съобразява с тях.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #46 -: Ноември 13, 2012, 12:57:34 »

никъде не съм писал че ми е отнело секунда, казах че ги изчислих на 1 секунда, но ми го отчете като нула, това при условие че рефрешвам често и дори да и имало лаг за 2 секунди какво ще е разминаването?
Нима се мъчиш да ме убедиш че браузъра ти извършва операциите моментално без никакво забавяне *crazy*
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
6apa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #47 -: Ноември 13, 2012, 13:00:19 »

всеки браузър има забавяне ама чак пък секунда Shocked или компа трябва де под всякаква критика, а и мислиш ли че ако  дори беше така аз нямаше да го предвидя?
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #48 -: Ноември 13, 2012, 13:00:39 »


Каса не посреща  Wink Целта е свързана с темата на автора Tongue
Щом е каса какъв е смисъла от подобни атаки.А това че си събрал 6 атаки в 2 сек ще го повярвам когато постнеш тук снимка на пътувашите армии.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #49 -: Ноември 13, 2012, 13:11:41 »

Виждал съм 6 атаки в една секунда от едно ацц
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #50 -: Ноември 13, 2012, 13:23:56 »

всеки браузър има забавяне ама чак пък секунда Shocked или компа трябва де под всякаква критика, а и мислиш ли че ако  дори беше така аз нямаше да го предвидя?
Разбрах че се имаш за един от тия под 1% факири.Но това не променя факта че подобни на твоята засечки в 50% от случаите са обречени на провал.Тази игра се нуждае от промени далеч по необходими и належащити от тия които ти тук си пожелал.Щом не са сметнали за нужно да въведат належащи промени,как смяташ че ще извършат такива които ще удоблетворят шепа играчи броящи се на пръсти.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
6apa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #51 -: Ноември 13, 2012, 13:32:43 »

за толкова време нямаше промяна и едва ли нещо ще се промени Smiley а това че се имам за факир не си мисли така, просто разсъждавам, реално погледнато армията не би трябвало да има възможност да се връща под 5 секунди ама не е така, и на това се дължат всички проблеми които се получават със засечките Smiley
п.п. и повярвай ми случаи подобни та този изобщо не се броят на пръсти и причината е това което съм посочил горе.
« Последна редакция: Ноември 13, 2012, 13:34:28 от 6apa » Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #52 -: Ноември 13, 2012, 14:18:16 »

Тази игра е интересна/поне за мен/ заради елементите на изненада и непредсказуемост.Част от бъговете допринасят за това.Те са стари и всеки знае за тях.Затова ти посочих приблизителните % на вероятности.Всеки си избира /според възможностите и уменията си/ при какви вероянтости иска да се доказва.Неуместо е да се иска промяня при един провал,особено когато многократно си се възползвал с успех точно от тия бъгове.
« Последна редакция: Ноември 13, 2012, 15:00:51 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #53 -: Ноември 13, 2012, 14:32:48 »

Всякакви бъгове има в тази игра.Като примерно изчезване или удвояване на армия при засечка под 1 сек.Но такова нещо като непроведена битка няма.Правили сме опити преди години с камикадзе и армия , вървящи под секунда.И битките си се проведоха нормално.Това че някой не изчислява лага и се смята за господар на милисекундите си е негов пробем.А станалото -логично следствие.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
6apa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #54 -: Ноември 13, 2012, 14:41:19 »

не виждам да имаш табелка? аз чакам отговор от екипа. А от бъговете немога да кажа че съм се възползвал особено, но това е друг въпрос.
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #55 -: Ноември 13, 2012, 15:12:32 »

не виждам да имаш табелка? аз чакам отговор от екипа. А от бъговете немога да кажа че съм се възползвал особено, но това е друг въпрос.
Ще получиш същият отговор - армията ти е пристигнала след битката.Под секунда , но след.То е ясно за всички какво е станало,вкл за теб.Друг е въпроса , че не искаш да го приемеш.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #56 -: Ноември 13, 2012, 22:45:00 »

Хайде стига плюхте по автора на темата. Който познава играта е наясно, че ако атакуващия е в час и си следи битката е абсурд да го изненадаш. Какво ги броите цъкания и секунди за връщане. С едно цъкане се връща. Всичко друго са глупости. И напълно е прав за бъга с връщането. Въпрос на вкарването в кода на една проверка е премахването му. Ей заради тези "спестени" няколко реда код и други спестени неща доста хора вече спестяват от разходите по играта. Не ги оправиха когато му беше времето. Сега забравете...Версия 4 я чака съдбата на класиките. Идете харчете по 400 на месец във версия 5 и може да ви обърнат внимание.

П.П. Сега ще видим доктора за колко време ще ме изтрие....щот нещата дето ги пиша са сигурно най-голямите грехове във форума....
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #57 -: Ноември 13, 2012, 22:52:10 »

Като погледна как реват във версия 5 и колко им обръщат внимание  Grin
А версия 4 все пак не мисля, че е чак толкова зарязана, това че никой не благоволява да реагира тук... то причините са други май, просто няма кой...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #58 -: Ноември 13, 2012, 23:25:59 »

всеки браузър има забавяне ама чак пък секунда Shocked или компа трябва де под всякаква критика, а и мислиш ли че ако  дори беше така аз нямаше да го предвидя?
хаха виждам, че си и на "ти" с ИТ сектора....
Аде моля ти се май скоро не си си пускал ИЕ и дори и мозилата прави лагове до секунда, че и повече понякога...а да не говорим за хром-а когато нещо не е наред с флаша...така, че вземи помисли преди да говориш глупости...
Първо вече съм почти убеден, че мега големият ти опит в играенето на играта се състои в проиграването на 10-тина ерички и то предполагам във версия 5...
Виждал или не виждал какво правят другите не значи нищо в твоята случка...
С едно съм съгласен, че може доста бързо да се шпионира, и върне атака...дори мога да ти мина и симулатор за 3 секунди/без симулатора мога да те шпионирам и върна за по-малко от секунда...всичко зависи колко си бърз със мишката а има хора...които са си много бързи...
Обаче за кой път да ти обясня, че тук точно в твоя случай не може да става дума за бъг на играта...ами просто и ясно от механична гледана точка дори сърварите нямат капацитета да упражняват толкова много деиствия едновременно и понякога се получава едно нещо наречено лаг на системата...която не зависи нито от играча нито от връзката му...нито от реакциите му...ами просто от системата
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #59 -: Ноември 14, 2012, 00:18:19 »

А замисляш ли се, че при връщане ако имаше проверка за времето до битка дали е под 5сек. дали някой щеше да се тормози да гони секундата... или щеше да играе на сигурно. *pardon*
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!