Imperia Online България  
Април 25, 2024, 19:03:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пресрещане на армия на 0 секунди разлика  (Прочетена 15201 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
6apa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« -: Ноември 10, 2012, 22:26:22 »

jumbolini ме палеше нагласих всичко на 0 сек разлика и ме запали, а го пребивах или върнете битката да се проведе или ми трийте акаунта писна ми вече от глупости, всичко се бъгва никой нищо не прави и идва въпроса защо всички се отказват?
« Последна редакция: Ноември 10, 2012, 22:30:10 от 6apa » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2012, 01:22:39 »

Не го нагласяйте на 0 секунди , а на 1 , защото стотните не се изписват и е много вероятно , вашата армия да се е появила няколко стотни след битката. Ако желаете точна проверка , то моля , дайте име на акаунта Ви , името на атакуващия и точни дата и час на битката.
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2012, 10:32:40 »

Най - добре на две или три секунди преди неговата да пристигнеш за да е сигурно.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2012, 10:43:20 »

Не го нагласяйте на 0 секунди , а на 1 , защото стотните не се изписват и е много вероятно , вашата армия да се е появила няколко стотни след битката. Ако желаете точна проверка , то моля , дайте име на акаунта Ви , името на атакуващия и точни дата и час на битката.


Абе айде стига !!!!! Шапа го познавам от куп ери и си знае работата , а това че е написал 0 сек . (ами просто така е дошло ) но съм сигурен че е срещнал точно когато трябва , а това че играта се напълни с бъгове и никой нищо не прави е друг въпрос .......
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 11, 2012, 10:50:59 »


Абе айде стига !!!!! Шапа го познавам от куп ери и си знае работата , а това че е написал 0 сек . (ами просто така е дошло ) но съм сигурен че е срещнал точно когато трябва , а това че играта се напълни с бъгове и никой нищо не прави е друг въпрос .......

Лошото на българина е , че винаги търси вината в друг и никога не признава своята. Той никога не е виновен и е безгрешен.
Активен

6apa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 11, 2012, 10:59:38 »

Мисля че споровете са ненужни, аз не съм вчерашен, преди 2 години спрях да играя поради подобни причини, тази ера започнах с надежда че ще има някакво развитие но уви, при първа сериозна битка и нещата пак се сринаха, акаунта го оставих на мой по слаб съюзник, просто не исках хвърления труд да отиде на вятъра, но ИО повече не мисля да играя, приятна игра на всички надявам се да не попадате на такива ситуации като моите. Wink
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #6 -: Ноември 11, 2012, 11:24:41 »

jumbolini ме палеше нагласих всичко на 0 сек разлика и ме запали
Мисля че споровете са ненужни, аз не съм вчерашен.
То няма място за спорове ,ако посрещнеш на 0 секунди 100 атаки ,при добър късмет успех да спреш ще имаш само при 1-2 .Има разположение на армията,кога ще се разположи тая армия ,при една секунда не винаги се сбиват дори някога изчезва армията  ти търсиш битка при 0 секунди.
Вместо да спираш пак с играта,вземи поиграй белким се научиш ,да посрещаш на 2-3 секунди *pardon*
Активен

6apa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 11, 2012, 12:05:00 »

То няма място за спорове ,ако посрещнеш на 0 секунди 100 атаки ,при добър късмет успех да спреш ще имаш само при 1-2 .Има разположение на армията,кога ще се разположи тая армия ,при една секунда не винаги се сбиват дори някога изчезва армията  ти търсиш битка при 0 секунди.
Вместо да спираш пак с играта,вземи поиграй белким се научиш ,да посрещаш на 2-3 секунди *pardon*
ти като искаш си ги пресрещай и по 10 мин по рано, това си е твой проблем аз съм преценил 0 или 1 сек така съм направил, никъде в правилата не пише пресрещайте армия на 2-3 сек, има си време за преместване на армия има си и време за привършване на атаката, това с изчезващите армии или заседналите какво е според теб нещо нормално? Нека ти отговоря БЪГ.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 11, 2012, 21:18:41 »

Под "нагласени" на еди колко си сек разлика, не означава, че и така са се движели армиите... А на лага, бъг не може да се каже  *hmm*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2012, 22:07:52 »

ти като искаш си ги пресрещай и по 10 мин по рано, това си е твой проблем аз съм преценил 0 или 1 сек така съм направил, никъде в правилата не пише пресрещайте армия на 2-3 сек, има си време за преместване на армия има си и време за привършване на атаката, това с изчезващите армии или заседналите какво е според теб нещо нормално? Нека ти отговоря БЪГ.
  Ма прав си,че би трябвало да се опише в правилата че "разположението на армията" изисква ... 1-2-3 секунди или колкото там е
Лошото е,че българина никога не си търси правата и оставя да го затапят с приказки тип "врели некипели" - та в тоя ред на мисли,евала 6ара - това трябва да бъде описано и регламентирано от управата на ИО
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #10 -: Ноември 11, 2012, 22:17:44 »

Има разположение на армията,кога ще се разположи тая армия.

Това е една от големите глупости, които съм чел из този форум. Няма време за разположение на армията.

Има бъг, който така и не успяха да оправят. И аз лично съм си патил от него. Когато защитаващата се армия пристигне в един и същ момент като нападащата, тя изчезва. Понякога пък се удвоява. Това е бъг.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 11, 2012, 22:46:11 »

Победител също е патил няколкократно, доколкото си спомням от този, точно бъг, защото е любител на 0-евите засечки.
Но в темата не става дума за този бъг, не се и споменава, че армиите видимо са се движили едновременно. А и когато видимо се движат едновременно, би трябвало да знае, че разликите в части от секунда не може да отчете...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
aleuname
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2012, 22:48:20 »

То няма място за спорове ,ако посрещнеш на 0 секунди 100 атаки ,при добър късмет успех да спреш ще имаш само при 1-2 .Има разположение на армията,кога ще се разположи тая армия ,при една секунда не винаги се сбиват дори някога изчезва армията  ти търсиш битка при 0 секунди.
Вместо да спираш пак с играта,вземи поиграй белким се научиш ,да посрещаш на 2-3 секунди *pardon*

Както винаги Кънчо знае най-добре Shocked
Активен
6apa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 11, 2012, 22:57:16 »

Победител също е патил няколкократно, доколкото си спомням от този, точно бъг, защото е любител на 0-евите засечки.
Но в темата не става дума за този бъг, не се и споменава, че армиите видимо са се движили едновременно. А и когато видимо се движат едновременно, би трябвало да знае, че разликите в части от секунда не може да отчете...
Първо това нещо никъде не го пише в правилата, второ върнах армията със секунда по рано, но го отчете 0 секунди и се движеха напълно еднакво, трето това разположение кой от къде го измисли незнам ако наистина има такова нещо защо никой не го е описал в правилата от толкова години? И като ще се търсят и стотни като ще има правила да сложат и такива в брояча, и един въпрос и аз да задам на управата в правилата пише армията неможе да се върне под 5 сек до осъществяване на атаката, но ако не рефрешна екрана и на 1 секунда мога да я върна, ето защо пускам атаките си с такива малки разлики пак заради БЪГ.
« Последна редакция: Ноември 11, 2012, 22:59:39 от 6apa » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 11, 2012, 23:06:42 »

За това вече си прав, описанията са най-мътната част... В случая да го приемем просто за фигура от висшия пилотаж, която не се описва на входното табло, а е част от опит, придобит с времето  *pardon* 
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!