Imperia Online България  
Април 16, 2024, 23:18:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ще помогнем ли на националният ни тим за световното в ИО  (Прочетена 11051 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #30 -: Ноември 10, 2012, 22:49:13 »

Уважавам националите но аз ако бях на тяхно място нямаше да продължа след квалификациите.защото това е лудост
Ако нещата сега са както бяха на квалификациите нямаше да я има тая тема .
1.на квалификациите всички сандъци от храма +10 часовия струваха 202 диаманта ,и не бяха нужни повече за изхарчване на ресурса от тях.
2.пазар на квалификациите нямаше там се сменяха ресурсите безплатно.
А сега на световното е по иначе :
1.Сандъците пак струват толкова само че при тая скорост х10 дават ресурс в пъти повече от колкото даваха на квалификациите.
2.Пазар: Цени 20 зл. -1 дърво > 20 зл.-1 камък- > 20 зл-1.желязо +имперски търговец 5 диаманта на сделка .
3.Тук за да си изхарчиш ресурса (който добив + сандъци достига милиард да кажем )трябва да плащаш за мигновенни сгради и проучвания (от 3 до 36 диаманта в зависимост от сградата)А да не говорим че един ден има 6 сандъка бонус -безплатни -него ден при добър късмет става страшно ,ужасно няма изхарчване ...
4.Това което играем не е  световното първенство на  ИО ,това е световно първенство по икономика и мениджмънт ( *обучителни курсове за харчене на милиони)
5.Тук битките за безмисленни ,зануляваш (палене ,грабене на всички провки избиване на армията до последния войник),човека си взима сандъците и 96 часовите и има х5 повече армия от колкото преди това ,грабежи палежи ,взима се рес не може се харчи  *pardon*



П.П Едва ли ако знаеха всички тия неща ,щяха да се хванат на хорото ,но при заварено положение ,всеки дава максималното от себе си ,и едва ли е толкова лесно да се зареже тоя отбор от прекрасни и добри играчи (макар и повечето индивидуалисти)  *pardon*

А ти не можеш да разбереш една единствена тънка подробност.даже и сега да помогнем с по един смс,ще доиде и другото световно.и тогава за да го вземем ще трябва да вкараме за дарения по 400  лева.защото както е тръгнало ще се изврати дотам играта.а като се иска световно,нека да е както си му е редът.премиум и 10  часов.за да има нужда от играчи,не от дарители
Няма да се променят нещата ,всичко е бизнес ,но може поне да не коментирате тук в тая тема а който има желание да помогне на отбора да помогне  *pardon*
Активен

viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #31 -: Ноември 12, 2012, 00:04:08 »

Дайте код за дарения към отбора, тъй като при играчите от в4 липсва меню дарения и всеки от тях, който има желание да дари, няма опция да го направи.
« Последна редакция: Ноември 12, 2012, 00:12:37 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #32 -: Ноември 13, 2012, 23:58:56 »


За темата със турчина само ще кажа, че на ниво национален отбор за да играеш редом с него трябва да постъпиш в психо диспансера. Никой себе уважаващ се българин няма да играе в национален отбор с човек от такава националност.
 bgflag
ЕЕЕЕ не не мога да повярвам, че го каза това нещо!
Много те уважавам по принцип като играч и всичко...ама това си е много глупаво изказване!
Недейте да бъдете толкова тесногръди за тези неща. Какъв е какво е направил и какво е щял да направи точно този индивид - съм съгласен да кажеш това...обаче за всички други с тази националност - това си е чисто расистко поведение, все едно да кажеш, че чернокожите, че не са хора...
И се спрете с тези патриотически врели не кипели...България над всичко и тем подобни..да така е...ходете пред народното събрание да агаитирате...и ако сте толкова убедителни колкото си мислите...може и някой да се сети да ви изслуша или нещо друго!
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #33 -: Ноември 14, 2012, 00:59:35 »

Изказал е мнение Галин, така стоят за него нещата, така ги вижда и ги изразява. Хммм, тесногръдие е силно казано. Поразучи на какво учат турчетата в училищата по история и география Grin Дали са надъхвани с патриотизъм и дали при тях това е мръсна дума както у нас. Явно е лошо да се скандира мантрата "БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО" само че с тази мантра на уста милиони наши  войници загиват за България и оставят деца сираци и жени вдовици. За тази мантра Дякона увисна на бесилото и Ботев се принесе курбан и така лежейки във земята те ти извоюваха свободата да хулиш и да обявяваш за врели некипели нещата за които умряха.  Сопри са малко.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #34 -: Ноември 14, 2012, 01:33:52 »

Дайте код за дарения към отбора, тъй като при играчите от в4 липсва меню дарения и всеки от тях, който има желание да дари, няма опция да го направи.

Вики, единствения начин, който зная е да си направиш рег в светове версия 5 и от там да дариш. Незная защо няма дори обява за световното във версия 4 а и линк за дарителство.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #35 -: Ноември 14, 2012, 03:23:47 »

Не не не....почакай малко не става дума за такива неща тук...обърнахте го на съвсем друга тематика...
Разбира се, че ще има крайно настроени хора в Турция това е съвсем нормално...обаче има и крайно настроени хора тук в България и мен ме дразни това оприличаване и вкарване на различни групи под общ знаменател/всички цигани са крадци,всички турци са еди какви си, всички черни са с големи..., всички жени търсят пари, всички мъже искат само секс и тн.../това е изключително глупаво особено в днешно време...
Тук говоря за това, че не всички са такива, имам изключително много приятели от всяко кътче на земята и мога със сигурност да кажа, че хората от Турция не са такива. Има и такива много ясно, но не всички споделят тези възгледи.
Недейте да ми пробутвате тези номера за Дякона, Ботев и всички герои на страната ни...защото нашето поколение и това преди нас са различни от онова време. Да всички помним историята...да всички ще я почитаме винаги...но времената се менят...хората се променят...не може да порицаваме хора с различна народност за нещо което те лично не са направили...не можем да държим отговорни деца и хора...за нещата които са сторили техните пра дядовци и още назад....
Аз обичам родината си...помня и ще помня какво се е случило...но въпреки всичко живея в настоящият свят...свят на глобализация и етническа солидарност
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #36 -: Ноември 14, 2012, 03:32:59 »

Тази дискусия е за друга тема и аз се извинявам за спама си.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #37 -: Ноември 14, 2012, 09:03:09 »

Не искам да разводнявам темата, затова само едно линкче да метна на shikoznia за опресняване на паметта. Не всичко е останало толкова в далечното минало. И дори може да се направи един паралел в доскорошната ситуация тук и http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1620030  wassup
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #38 -: Ноември 14, 2012, 13:21:19 »

Вижте момчета и момичета...в неправилната посока насочвате нещата....твърде навътре приемате тези неща...не знам поради каква причина решавате, че слепият патриотизъм е нещо съвсем нормално...едно е да си патриот и да се гордееш с това което са направили предците ни...и съвсем друго да сочиш с пръст всичко живо свързано с това как и защо героите ни са издигнати и овековечени заради подвизите си...Освен това препратки с политиката са напълно неуместни....там играят съвсем други правила и скрити цели, които повярвайте ми нямат ама абсолютно нищо с патриотизъм или каквато и да е била форма на етнически принадлежности... не искам изобщо да коментирам политиката...занимавал съм се за кратко и знам за какво иде реч...така че точка в тази насока...
Исках само да кажа, че съм разочарован от мнението на The_God... и освен това ми е писнало от агитации от рода на ние сме Бълраги еди какво си или еди как си...човек когато иска да направи нещо дорбо ще намери винаги начин да го направи...Екипа на ИО се погрижи изключително добре да се и****е едно хубаво на играта...такава каквато я помнят всички играчи едно време... и агитации от рода на подкрепете България или тем подобни всъщност гласят отчаяно "напълнете ни джобовете, нас не ни интересува за вас" Изобщо им е през....you know what I mean...за това кой ще стане шампион...дори и правят всичко по силите си да закопаят България...защото помислете си как ще стои в резюмето им Българска игра...с два пъти поред шампиони отбора на  България!
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #39 -: Ноември 15, 2012, 01:01:26 »

Националите правят всичко по силите си да победят. Трошат доста кинти и май не им е до това как ще се отрази евентуална тяхна победа на имиджа на играта.
Разбира се че играят за тръпката но все пак над отбора се вее трибагреника, който дори и в една интернет игра легитимира българската държава. Всеки познава някой от националите знае му качества или  кривини, да, хора сме вси4ки и всеки си върви с пороците и добродетелите, но когато над главата ти се вее трибагреника и ти го защитаваш сред други народи над главите на които също се развява националния им флаг, дори и на най - незначително мероприятие то ти ставаш Фактор, Константа, ти представляваш държавата, ти си лицето на държавата, нещо пове4е, ти си самата държава в това мероприятие. Това не са възвишени или високопарни приказки а си е самата истина, може да я изразя и по доста груб и брутален начин, но предпочетох този.

Ето едно послание на колегата от Бразилия:

The Herald Dreams
2012-11-14 12:32:48 46

Мечти ... не толкова далечното надежда за тези, които се мъчат да го реализира трудно, златен медал е мечта, ние желаем, и това желание не е било направено, Бразилия вече влезе в историята последно място, 3-то място в света точки, 2-ро място в глобалните влияния (сребърен медал), нашите посланици са топ 1 и топ 2 в публикувани статии ... както воини и на бардовете в topo.E искат да отидат по-далеч, но този път да донесе Бразилия за златния медал, и се оставя името на нашата нация, приложен към трофея, които ще бъдат гордо носели в залата на победата Imperia Online.
micklyster

Ето един пост в който се споменава думата НАЦИЯ. Анатема, анатема, този колега е май националист, дори може да е нацист. О каква срамота. О, безсрамие. О узас, напрао узас, узасен узаст. Ако сега напише ЗИГ ХАЙЛ, оооо значи е нацист. Но пък ако напише АВЕ ЦЕЗАР ИМПЕРАТОР значи какъв е? Хммм, пак няма да се измъкне. Веднага ще му прикачим някакъв етикет, все ще се намери за какво да го обвиним. Та той е националист. Големия брат е казал че това е мръсна дума. Думата нация е вредна, тя гради представа за целокупност на дадена общност, за общност с традиции, бит и култура. своя история и минало, героично или не толкова. А това е вредно. ООО, и още как, в това глобално село . Кръв, наследство и традиции, та това са еретични думи, пречещи на светлото ни бъдеще.
Големия Брат казва че кръгозора трябва да ни се разшири, тесногръдието да отпадне защото ние всички сме равни. Друг е въпроса че дори и пред господ ние не заставаме равни. Но какво го бърка това Големия Брат, важно е равенството. Ах каква идилия ще настане когато Аспарух го обявят за брат на Шака Зулу. Когато Полпот, Сталин, Мао, Торквемада, Хитлер, Чингиз, Менгеле, Садам и много такива станат един народ...Хубаво бъдеще, може би. Но това не е моето бъдеще. Няма как турчин, германец, италианец или марсианец, управляван от  такива, да ми бъде брат. Предпочитам да се държа за брадата на Симеона и за отрязаните крайници на Балканджи ЙОВО.
« Последна редакция: Ноември 15, 2012, 02:47:07 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #40 -: Ноември 15, 2012, 08:47:14 »

Браво.Уникален си.И напълно те подкрепям :Smiley
Активен
holly avenger
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Protect the weak


Профил
« Отговор #41 -: Ноември 18, 2012, 11:40:19 »

Напълно подкрепям колегата Шикозния - Това честа проба "отлюспване" за мене е много грозна картинка, която ни показва в истинската ни светлина, т.е. що за хора сме ние,
човека реално си е заслужил и извоювал мястото в отбора и дали е турчин, таджикистанец или японец, за мен няма никакво значение, спазил ли е условията за ригистрация - спазил ги е.
А вие господа които търчите напред назад и ревете, празни лозунги във връзка с някаква си игра - която отдавна вече не я възприемате като такава иначе - тия дискусии щяха да са безпредметни, да ви имам виртуалното самочувствие и самосъзнание на всичките.И като не станете първи какво ще стане Huh? Ще свърши света ли, или ще вземе да да ни цапне някое метеоритче??? Аз ще ви отговоря - нищо няма да стане- само виртуалното ви его ще изяде пердаха, който струва ми се заслужава. Подкрепа от мен ще получите, когато реално защитавате честа на родината, когато направят Виртуална олимпиада и тя бъде призната за спорт от всички. Толкова от мен за "Играта", която отдавна спря да бъде "Игра"...
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #42 -: Ноември 22, 2012, 14:16:35 »

Напълно не мога да те подкрепя, много фалшиво ми звучиш! Първо, доколкото разбирам сме били задълбали във виртуалното. Отговор - аре погледни си ника във форума па тогава говори. Второ, за отлюспването на турчина и че бил си извоювал място в отбора. Да, извоюва го и по правилата беше изгонен. Друг е въпроса че на никой не му пука дали е таджакистанец, хотентот, зулус или маор стига да защитава интересите на отбора, а въпросния нееднократно е заявявал че ще разбие отбора ни. Под вола теле няма да намериш. Ти жалиш за този играч че не било правилно постъпено с него. Може би трябваше да бъде оставен и да предава инфо. Господине, апелирам сам да си дадеш определение, неща аз да го правя за да не ме баннат. Трето, ние не ревеме, не сме животни да ревеме. Запомни го добре това! Четвърто, относно виртуалното самочувствие. В реалния живот имаме реално самочувствие а във виртуалния - виртуално. Къде видя нещо нередно? За да напишеш такъв пост явно и на теб не ти липсва а и си погледни пак никнейма във форума.
Пето, искаш заради твоята подкрепа ние да защитим реално България. Тоест твоята подкрепа е супер ценна и скъпа. Да говорим ли за его повече? *hahaha*
И щом предлагаш реално да защитим родината може би  ще ни представиш пример как ти точно си я защитил и защитаваш.
За мен поста ти от началото до края е фалшив.

С уважение!
« Последна редакция: Ноември 22, 2012, 14:37:23 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
holly avenger
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Protect the weak


Профил
« Отговор #43 -: Ноември 23, 2012, 10:47:48 »

1.Никнейма ми е от една игрица, която за разлика от една друга е доста добре направена, не ти иска да наливаш постянно реални пари във виртуалното и пространство, при нея не се налага да сейфам армията като луд задаради нечии недомислици, и мога по всяко време да си натисна бутона сейф и да изляза без да се опасявам че някое ренде със високо его ей тъй за кеф ще ми разбие крепоста армии и прочие.
2.Твоят никнейм така както гледам не пада много по-долу от моя, така че присмял се хърбел на щърбел в твоя случай.
3.Така е - моят смс е много ценен, на всички смс-ите ни са много ценни, и така и трябва да бъде, защото човек трябва да цени къде отиват плодовете на труда му, това разбира се не важи в случая тати- носи, мама -меси, да живей труда.
4.Относно това, което е щяло да стане, или е било възможно да стане, ако сте оставили турчина в отбора е с едно голямо "АКО.." отпред, защото няма как да знаете това, може само да го подозирате, но това не значи че това би било реалната картинка - нали се сещаш за онова АКО дето много цапа и мирише.Аз сега ще ти дам друго "АКО", ами ако човека ви е провокирал за да ви види реакцията, има и друга "ако-та "но в момента не ми си мисли по въпроса, и не жаля за никой- просто изказвам мнението си.
5.И на последно място, аз не съм човека отворил тази тема за подкрепа,нито написъл 50 поста в   нея,-не съм ти броил постовете, но може да са и по-малко Smiley
6.Да не забравя за фалшивия  - как беше от началото до края ми пост, кое фалшиво - това че "играта" отдавна престана да бъде "игра" ли Huh? За мен това си е чиста истина и не мисля че само аз съм човека мислещ, така - за жалост тя се превърна в една машина за пари, в което няма лошо - само че за посредствен продукт и недобро обслужване, умните хора не дават пари.
Толкова от мене, не мисля да пиша по тази тема повече.
Дано един ден успея да видя това:
"Само двама съперници - единия със премиум, вмима всеки ден 10-часовия си добив и отваря всеки ден всички сандъци, а другия няма нищо, и о чудо втория побеждава първия" - как ти звучи това, като сцена от филм на научната фантастика нали?? На мен също!
Много успехи желая на всички.
« Последна редакция: Ноември 23, 2012, 10:50:15 от holly avenger » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #44 -: Ноември 23, 2012, 11:45:04 »

Естествено е че моя никнейм не пада по долу от твоя. Факт! Дори е над твоя - също факт. Разликата е че аз никой не съм обвинявал във виртуално самочувствие, защото си е резонно да го има, а ти точно това направи и затова аз ти отговорих така. Относно есемеса ти, да твоя есемес е ценен както и на всички които даряват. По това спор няма, но за твоя есемес в поста си ти призоваваш отбора реално да защити България а реално във виртуалното е трудничко. Отговора ми не касаеше есемеса ти а твоето егото, и в него никъде не пише че твоя не е ценен, просто доказа че ти си с огромно его. Нещо, в което ти обвиняваш нас. Нема как със извъртане да изкараш черното - бяло. Имаш моите аплодисменти за опита си в това начинание, но от въздуха доводи нема как да изсмучеш. Не обясни също така, след като нас призоваваш за защита как ти защити България. Аз служих на границата от 89г до 90г после във ВВС. Ти как пази Страната ни?

Цитат
това че "играта" отдавна престана да бъде "игра" ли  За мен това си е чиста истина и не мисля че само аз съм човека мислещ, така - за жалост тя се превърна в една машина за пари, в което няма лошо - само че за посредствен продукт и недобро обслужване, умните хора не дават пари.
Толкова от мене, не мисля да пиша по тази тема повече.
Дано един ден успея да видя това:
"Само двама съперници - единия със премиум, вмима всеки ден 10-часовия си добив и отваря всеки ден всички сандъци, а другия няма нищо, и о чудо втория побеждава първия" - как ти звучи това, като сцена от филм на научната фантастика нали?? На мен също!

По това се изписа тонове мастило, така е спор няма. Относно втория абзац, за противниците, ако богатия няма много ОН часове и е в обхват на по небогатия, то би могло да се случи.

В тази игра непобедими няма!!!
« Последна редакция: Ноември 23, 2012, 12:07:57 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!