Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:15:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ще помогнем ли на националният ни тим за световното в ИО  (Прочетена 11017 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 08, 2012, 13:34:11 »

Аз чакам да обявят бонус сандък с 672 часов доход  ;D ... какви са тези смешни 96 часови? ...  Grin
(за хората със занижено чувство за хумор пояснявам че се шегувам)

Не виждам причина да се ограничават хората в харченето на пари! В края на краищата това е целта с която е създадена играта. Освен това освен умение да играе, човек трябва да има и умение да може да харчи! Трябват сериозни усилия за това  *gamer*  Grin

P.S. ... .vess. да знаеш хората в отбора са страхотни играчи! ... вярвай ми класирането им за световното изобщо не се дължи на кредитните им карти! ... Единствения, който е там по случайност съм аз и то благодарение на това че отстраниха от отбора darkswords  - играча заради който беше и декларацията протест. 
« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 13:39:18 от dayoff » Активен
yohoboho
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 08, 2012, 17:51:31 »

Диаманти, диаманти, диаманти...Защо направо не направите един търг с диаманти  за реалма в началото на всяка ера и да е ясно кому ще са медалите! Къде остават часовете безсъние и доблестна игра ? Затрупани под тежестта на ковчежетата... Sad ( (
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 08, 2012, 18:50:56 »

Официалната власт се опитва по всички възможни и не възможни начини да спре гласа народен, но ние винаги ще намерим начин да издадем вестник "Имперец" и да го доставим до вас. Въпреки, че печатницата е затворена, въпреки забраната към единствените търговци на хартия да търгуват с нас, въпреки липсата на мастила на пазара, въпреки гоненията на официалната власт към нашият екип и арестуването на част от персонала ни, ние успяхме да завършим уводната статия към новия брой. Ето я топла и провокативна:

Димантени крале?


Започна обратно броене до старта на квалификациите за второто по рода си „Световно първенство”. Но вместо всенароден ентусиазъм, за сега тази новина предизвиква единствено леки почудвания. За това и ние от редакцията на вестник „Имперец” решихме не да я коментираме, а да зададем няколко пиперливи въпроса. Знаем, че отговор няма да получим, но се надяваме поне да предизвикаме лек размисъл по темата.
1.   Защо не бяха ограничени диамантените опции за турнира?
2.   Защо отборите ще са само от по 15 човека?
3.   Това първенство само за платежоспособни играчи ли е? Как да влязат в отборите играчи, който не използват огромно количество диаманти?
4.   Защо членовете на отбора победител, ще носят титлата „Световен шампион”, като от сега и на децата е ясно е че ще спечели този, който успее да закупи най-голямо количество диаманти?
5.   Няма ли в такъв случай да е по-лесно и честно купата и медалите да се продадат на търг с явно наддаване? 
И за да сме честни към читателите си и към себе си, ние от вестник „Имперец” сме длъжни да кажем - очакваме с интерес предстоящите събития, пожелаваме успех на организаторите и участниците и обещаваме че няма да спестим нищо, нито ще замълчим!


Вестник „Имперец” отдавна е доказал, че рядко греши. И сега вестника Ви напомня уважаеми читатели, че в отбора има прекрасни играчи, които имат нужда от подкрепа, за да демонстрират силата си. Не е необходимо всеки да го прави, даряването не лесна кауза Smiley
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #18 -: Ноември 08, 2012, 19:34:20 »

Ами хората бяха готови заради някакъв турчин да провалят участието на Бълагария на световното...
За какво изобщо си говорим  Huh?

VES, малка вес, твърдиш че са щели да провалят отбора. Но ето, те са на световното и отбора не е провален а дори е трети и то само поради липса на диаманти. Ето, не е провален и БЪЛГАРИЯ ИМА РЕАЛЕН ШАНС ДА ПОБЕДИ.
ЕТО, НЕ Е ПРОВАЛЕНА БЪЛГАРИЯ ВЕС. ПОГЛЕДНИ!
Виж вес, виж, не е провален. Надявам се с тези повторения да зацепиш какво ти казвам и да спреш да овърташ и шикалкавиш.  ;D

Дами и Господа, наистина играта е опорочена и е прахосмукачка за кинти, никой не го отрича. Пародия. Независимо че парите ви ще идат в некой джоб, то е ясно, нека дарим не зарад някой а заради името БЪЛГАРИЯ. Поне хората в националния са едни от най - добрите играчи и повярвайте, правят всичко по силите си но другите нации наистина са богати и имат дарители а в този си вариант играта не касае умелите играчи а богатите. Нека го направим, не заради екип и собственик, нека дарим за Българския Тим и за победата.

« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 19:47:17 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #19 -: Ноември 08, 2012, 19:46:39 »

кога съм овъртала и шикалкавила  Shocked
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #20 -: Ноември 08, 2012, 20:10:28 »

VES, малка вес, твърдиш че са щели да провалят отбора. Но ето, те са на световното и отбора не е провален а дори е трети и то само поради липса на диаманти. Ето, не е провален и БЪЛГАРИЯ ИМА РЕАЛЕН ШАНС ДА ПОБЕДИ.
ЕТО, НЕ Е ПРОВАЛЕНА БЪЛГАРИЯ ВЕС. ПОГЛЕДНИ!
Виж вес, виж, не е провален. Надявам се с тези повторения да зацепиш какво ти казвам и да спреш да овърташ и шикалкавиш.  ;D

Дами и Господа, наистина играта е опорочена и е прахосмукачка за кинти, никой не го отрича. Пародия. Независимо че парите ви ще идат в некой джоб, то е ясно, нека дарим не зарад някой а заради името БЪЛГАРИЯ. Поне хората в националния са едни от най - добрите играчи и повярвайте, правят всичко по силите си но другите нации наистина са богати и имат дарители а в този си вариант играта не касае умелите играчи а богатите. Нека го направим, не заради екип и собственик, нека дарим за Българския Тим и за победата.


Нали осъзнавате , че това което става сега , е пряко следствие на анализите от предният турнир.И че тая прогресия ще продължи,докато има луди да дават баница.Не бъркайте патриотизма с глупоста.Преди го написах - принципите на една игра , стоят над самата игра.Това сега не е игра на уменията , а игра на финансовите възможности.И това ще се задълбочава докато покрай наглед патриотични и сърцераздирателни призиви за национална гордост и чест изсипвате купища пари,вместо да се спрете и да си зададете простичкият въпрос - тази титла , който и да я вземе заради уменията ли ще е или заради финансовите му възможности.Не се учудвайте , ако на следващият турнир има сандъци и за 1555 евро , съпроводени е 155 часови добиви.Ще е следствие на анализите от този турнир.Това безумие ще престане в момента , в който няма желаещи да участват във фарса.Право на личен избор на всеки е да дари или не.Това е висша добродетел,когато става въпрос за правдива кауза.Тук за мен случая не е такъв.Тук става въпрос за простичка човешка алчност и арогантност.Кое ви е по скъпо - играта или титлата на всяка цена.Защото докато давате ,ще ви искат все повече и повече.И това ще се пренесе и в световете.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #21 -: Ноември 08, 2012, 20:37:30 »

Напълно и с чисто сърце подкрепям асгард.и от мн време насам пиша за това из форума.като оставим настрани отн .на админите към играчите в форума,което е  не малък минус.прекаляването с промените искащи все повече диаманти за да може да се играе прехвърля вс граници.световното е най очевадния пример.
Активен
dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 08, 2012, 21:30:46 »

Не се учудвайте , ако на следващият турнир има сандъци и за 1555 евро

Аз те подкрепям напълно за всичко казано по-горе! Smiley Световното трябва да бъде без бонуси защото става дума за отборно състезание а не за индивидуално! Даже междуотборно състезание! Вижте класирането каква разлика има в нетните.. 4 отбора са с по 20м... останалите са гола вода сравнение с тях. То така няма никаква тръпка нито за нас нито за тях.

Това което специално съм го цитирал е една прекрасна твоя идея, която се надявам да не чака чак до другото световно! ... трябва още сега да се въведе защото има един играч от Румъния който ще я купи 2-3 пъти промоцията и ми е любопитно дали ще успее да спечели шампионата за своята страна с пари или няма Smiley .. на мен лично ми е интересно да видя дали целта ще оправдае средствата Smiley
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #23 -: Ноември 09, 2012, 08:50:10 »

Tова което не е добро за нас е прекрасно за други Wink
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #24 -: Ноември 10, 2012, 08:36:58 »

Нали осъзнавате , че това което става сега , е пряко следствие на анализите от предният турнир.И че тая прогресия ще продължи,докато има луди да дават баница.Не бъркайте патриотизма с глупоста.Преди го написах - принципите на една игра , стоят над самата игра.Това сега не е игра на уменията , а игра на финансовите възможности.И това ще се задълбочава докато покрай наглед патриотични и сърцераздирателни призиви за национална гордост и чест изсипвате купища пари,вместо да се спрете и да си зададете простичкият въпрос - тази титла , който и да я вземе заради уменията ли ще е или заради финансовите му възможности.Не се учудвайте , ако на следващият турнир има сандъци и за 1555 евро , съпроводени е 155 часови добиви.Ще е следствие на анализите от този турнир.Това безумие ще престане в момента , в който няма желаещи да участват във фарса.Право на личен избор на всеки е да дари или не.Това е висша добродетел,когато става въпрос за правдива кауза.Тук за мен случая не е такъв.Тук става въпрос за простичка човешка алчност и арогантност.Кое ви е по скъпо - играта или титлата на всяка цена.Защото докато давате ,ще ви искат все повече и повече.И това ще се пренесе и в световете.

Много добре казано. Това е лудост. А призивът да се дарява за тази лудост на мен лично ми звучи смешен. Извинявам се на всички приятели и познати в отбора, но е така. Всички се оплакват от комерсиалността на играта, нормалният избор е да не се играе при тези условия. Лично аз не разбирам мотивите ви за игра. Това е услуга и тя се продава, а вие си плащате за нея, ако ви удовлетворява и не си плащате за нея, ако не го прави. Патриотизъм, национализъм и някакви други добродетели нямат място в тази дискусия. Учуден съм, че потребителите тук толкова елементарно могат да бъдат манипулирани от мениджмънта на играта.

Няма да си ги вземем за нас, бъди сигурен.
А това кърти мифки отвсякъде!! Чудя ви се как искате да им давате по 400+ лв. на месец!
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
a4ofen
Редник
*

Karma: +6/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #25 -: Ноември 10, 2012, 16:04:10 »

  Ако не искате да помагате недей те, никой няма как да ви накара! Ако вместо драскане по форуми и търсене на извинение за себе си, че не искате, а бяхте пратили по един смс, сега щеше да има още няколко хиляди диаманта в касата. Докато се обяснявате тук и търсите някаква причина защо да не помогнете, онези дето не спят най-вероятно пак ще вземат купата, защото играта не е само отделния играч, а отбора като цяло! Имаме отбор и това е по-важното, макар рядко случващо се в България! Има само два избора всеки от вас, да помогнете или не! Който иска да помогне е добре дошъл, който не иска просто да си замълчи и да не си търси оправдание!
 Успех на националите и съм сигурен, че купата ще е пак наша!
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 10, 2012, 16:25:55 »

А ти не можеш да разбереш една единствена тънка подробност.даже и сега да помогнем с по един смс,ще доиде и другото световно.и тогава за да го вземем ще трябва да вкараме за дарения по 400  лева.защото както е тръгнало ще се изврати дотам играта.а като се иска световно,нека да е както си му е редът.премиум и 10  часов.за да има нужда от играчи,не от дарители
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #27 -: Ноември 10, 2012, 16:28:40 »

Уважавам националите но аз ако бях на тяхно място нямаше да продължа след квалификациите.защото това е лудост
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #28 -: Ноември 10, 2012, 17:02:39 »

Голяма част от националите бяха подготвени за това, което ги очаква на финалите. Реалността в играта отдавна е такава - диамантите, които трябва да се използват за една ера игра дори и на средно ниво са шокиращо много. Така се играе по международните сървъри. Смея да твърдя, че по сървърите има доста българи, за които сто-двеста евро за ера не са проблем и те ги наливат.
За съжаление или не, в отбора имаше играчи, които таяха някакви илюзии че без диаманти също се играе и се озоваха на финалите без подготовка. Всеки диамант, постъпил от вътрешни или външни дарения отиват за хората, на които имат нужда за да не изостанат фатално..., а като гледам касата, за сега вътрешните дарения, които правим са повече от външните.
Колкото до призиви за защита на националната чест и т.н. на мен лично подобни неща ми звучат нелепо.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #29 -: Ноември 10, 2012, 17:11:13 »

Голяма част от националите бяха подготвени за това, което ги очаква на финалите. Реалността в играта отдавна е такава - диамантите, които трябва да се използват за една ера игра дори и на средно ниво са шокиращо много. Така се играе по международните сървъри. Смея да твърдя, че по сървърите има доста българи, за които сто-двеста евро за ера не са проблем и те ги наливат.
За съжаление или не, в отбора имаше играчи, които таяха някакви илюзии че без диаманти също се играе и се озоваха на финалите без подготовка. Всеки диамант, постъпил от вътрешни или външни дарения отиват за хората, на които имат нужда за да не изостанат фатално..., а като гледам касата, за сега вътрешните дарения, които правим са повече от външните.
Колкото до призиви за защита на националната чест и т.н. на мен лично подобни неща ми звучат нелепо.

Ами така си е всичко което казваш.Но вместо да спрем да наливаме в каца без дъно ,която расте с всяка промяна в играта ,хората ,някой без никакви умения в играта,хранят ламята.но няма да дойде третия брат и да я убие докато не спрем с тая лудост наречена диаманти
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!