Imperia Online България  
Април 25, 2024, 18:46:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ще помогнем ли на националният ни тим за световното в ИО  (Прочетена 11075 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
osmokokeres
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« -: Ноември 07, 2012, 22:54:00 »

нека помогнем на нашите за световното с диаманти имат нужда според мен темата не е за тук ама да я прочетете вместо безумно да трошите диамантите тук помогнете на световното да бием нали сме българи дайте да помогнем
Активен
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2012, 00:25:36 »

Заслужават ли помощ ?
 *hmm*
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 08, 2012, 00:45:50 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Чакай да бръкна в чувала с диамантите!
 Grin
« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 01:11:53 от Rider_M » Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 08, 2012, 00:51:13 »

Неведоми са размислите Весини  Lips Sealed
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 08, 2012, 01:08:19 »

Ами хората бяха готови заради някакъв турчин да провалят участието на Бълагария на световното...
За какво изобщо си говорим  Huh?
« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 01:11:14 от .vess. » Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 08, 2012, 01:22:43 »

Принципната ми позиция е Не.Не защото не искам да помогна ,а защото това легитимира един безумен модел , който уби играта.Не искам да съм част от него.Вече бяха преминати всякакви граници на нормалността.
« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 01:44:24 от Asguard » Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 08, 2012, 01:41:15 »

Неведоми са размислите Весини  Lips Sealed
А твоите? Вместо да се заяждаш можеше да се обосновеш и ти  Sad
Защо на световното може да се подаряват диаманти, а на квалификациите - не?  На практика отиват играчите, които са можели да си позволят закупуването на много такива. Не казвам , че са там само заради това. Щом са се класирали определено имат качества, но със сигурност има и такива които не са успели да го направят поради недостатъчни финасови средства.
Не трябва ли да има някаква равнопостовеност и на квалификациите?
« Последна редакция: Ноември 08, 2012, 02:23:14 от .vess. » Активен
osmokokeres
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 08, 2012, 02:54:19 »

чета какво написахте и съм изумен дали заслужавали ми щом са там сигурно заслужават някои от вас са си кръстили съюзите на национална тема и се иживават като патриоти сигурен съм че румънците си помагат но наша национална черта е зависта и злобата явно дано не е така
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 08, 2012, 08:46:03 »

Недейте да изпадате в глупави полемики. Има играчи, които нито на квалификациите, нито на финалите разполагат с диаманти. Диамантите са за тях, гарантираме че ще бъдат разпределени между най-нуждаещите се - както е и в момента.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 08, 2012, 10:56:55 »

А твоите? Вместо да се заяждаш можеше да се обосновеш и ти  Sad
Защо на световното може да се подаряват диаманти, а на квалификациите - не?  На практика отиват играчите, които са можели да си позволят закупуването на много такива. Не казвам , че са там само заради това. Щом са се класирали определено имат качества, но със сигурност има и такива които не са успели да го направят поради недостатъчни финасови средства.
Не трябва ли да има някаква равнопостовеност и на квалификациите?
На квалификациите има равнопоставеност. всеки играе да се класира. На който някой иска да могне винаги може да се свърже и да му налее диаманти. Разликата със световното е,че на квалификациите не се играе като отбор, а всеки за себе си и затова не може да се дарява от играчи в съюзната хазна

Относно парите, които вкарват повече играчи в отбора. За да се играе пълноцценно на световното до пускането на реалма отиват 5000-6000 диаманта на човек. В мометна аз не мога да си позволя да харча за всичко диаманти и изоставам... За справка съм дал изхарчил до този момент 1629 диаманта. Само за 10 часов и сандъци сметката е 202 диаманта, да не говорим, че няма как само с това да се играе....
Затова не ми говорете глупости какви са били националите и как ще ли да се отказват. Повечето от нас до края на световното ще дадем по 400+ лева, а в отбора има много добри играчи, които нямат финансовата възможност да поддържат това темпо. Единствената причина да сме назад в класирането е харченето на по-малко диманти в сравнение с представителите на другите национални отбори.

За темата със турчина само ще кажа, че на ниво национален отбор за да играеш редом с него трябва да постъпиш в психо диспансера. Никой себе уважаващ се българин няма да играе в национален отбор с човек от такава националност.
 bgflag
Активен

Onzy
Редник
*

Karma: +2/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 08, 2012, 11:07:04 »

Принципната ми позиция е Не.Не защото не искам да помогна ,а защото това легитимира един безумен модел , който уби играта.Не искам да съм част от него.Вече бяха преминати всякакви граници на нормалността.




Определено не става въпрос за помощ на играчите сред които не съм аз .Става въпрос дали ще налеете някой и друг лев в нечии джоб.Какъв патриотизъм ви гони бе !!! Каквото и да си говорим става въпрос за пари !!!За пари във една напълно безсмислена игра ВЕЧЕ.  Shocked
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 08, 2012, 11:15:14 »

По принцип също неодобрявам модела на играта и така наречената -диамантена прахосмукачка ..... това наистина изкривява геймплея ...особенно на световното първенство. Все пак реших да даря няколко диаманта на националите и пуснах два смс . Те трябваше да дадат 96 диаманта ...гледам в статистиката на дарителите ,че не са отчетени ..... в момента проверяват от лайф съпорта , но все още нямам отговор от там дали са пристигнали до национала или не  ..... Е как да дарявам ,като незнам за какво точно са ми отишли парите...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #12 -: Ноември 08, 2012, 11:52:01 »

По принцип също неодобрявам модела на играта и така наречената -диамантена прахосмукачка ..... това наистина изкривява геймплея ...особенно на световното първенство. Все пак реших да даря няколко диаманта на националите и пуснах два смс . Те трябваше да дадат 96 диаманта ...гледам в статистиката на дарителите ,че не са отчетени ..... в момента проверяват от лайф съпорта , но все още нямам отговор от там дали са пристигнали до национала или не  ..... Е как да дарявам ,като незнам за какво точно са ми отишли парите...
Спокойно, Джими, няма да се изгубят диамантите.
Ще направим проверка и ще установим дали ги има или ги няма.
Ако ги няма - ще ги сложим по служебен път.
Няма да си ги вземем за нас, бъди сигурен.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 08, 2012, 12:18:40 »

Нещо мн сериозно куца на това световно.според мен самото световно требеше да се ограничи само с 10 часов,ако админите искаха световно.в случая това е пуснато като ударно наливане на пари за да може екипа на империя да вземат коледни надбавки.и ще помоля отон и компания да не ми трият поста,защото тия пари и да ни идат за надбавки няма да влязат и за нови машини.и поради тая причина и аз няма да спонсорирам
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 08, 2012, 12:22:33 »

Спокойно, Джими, няма да се изгубят диамантите.
Ще направим проверка и ще установим дали ги има или ги няма.
Ако ги няма - ще ги сложим по служебен път.
Няма да си ги вземем за нас, бъди сигурен.
Вие взимате парите.Диаманти за какво са ви. Grin Tongue Отоне,знам че не зависи от теб ,но преосмислете тази политика.Сложете някакво разумно ограничение , така щото да остане нещо и от играта.Какво е това ,ако мога да си го позволя финансово да си купя Световната титла.Къде отидоха уменията на играчите,къде отидоха твърденията на Добри,че не е източване на потребителите ,щото екстрите не дават предимство в играта.Какви са тези 96 часови доходи и то неограничени , в едномесечен свят.Спрете се малко.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!