Imperia Online България  
Април 20, 2024, 11:51:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вестник Имперец - коментари  (Прочетена 32646 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #225 -: Октомври 19, 2012, 22:52:45 »

Имала е свободно време (петък вечер е!  *YAHOO*), решила е да поспори. Аз отговорих що-годе бързо, защото започна спора неподготвена Smiley

Общо-взето, хората в заблуда като мен са всъщност толкова много, че формата "левак" е станала дублетна. Българският като цяло е доста богат и адаптивен, за разлика от други езици. Може би е станала дублетна скоро (последните няколко десетилетия), а може би е така от доста по-рано. Не ми се задълбава, пък и по някое време ще трябва да се върнем към темата.

Важното в примера беше да успокоя колегата, че "идиот" не винаги е обидна дума.
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #226 -: Октомври 19, 2012, 22:57:25 »

Опитайте да спорите и спамите в теми от тоя тип,предполагам не е трудно   *beer* http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=19221.2895
Активен

viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #227 -: Октомври 19, 2012, 23:36:09 »

Естествено че е провокация изречението
"Добре е да правиш разлика между левак и левичар".И саркастично.Факта , че Sheremetev отговори веднага , доказва че е провокиран.То няма и как да е , като намекнеш за някой че е неграмотен.Но нека той да каже.По скромни впечатления 95 процента от постовете ти са директна провокация към форумни потребители.Избягваш наказанието ,щото пък 100 процента са подмазване на Екипа.От обяснителният режим в който влезе пък е очевадно че си гузна. Grin

Определено имаш доста скромни впечатления, което е видно и без да го афишираш. Аргументът ти относно подмазването е чиста клюка от твоя страна и го знаеш по-добре и от мен, така че няма да спирам вниманието си върху клюките и ще карам по същество:
1. Не се обяснявам, а изказвам мнение.
2. Щом четеш постовете ми, то искрено се надявам да вдигнеш поне с 1 левъла на пунктуацията си.

Относно коментара за спама - това е тема от раздел общи приказки, забележката има частична логика, но това ще го уточня със спамера-забележчик на лс.  Cool
« Последна редакция: Октомври 19, 2012, 23:54:11 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #228 -: Октомври 19, 2012, 23:50:23 »

Определено имаш доста скромни впечатления, което е видно и без да го афишираш. Аргументът ти относно подмазването е чиста клюка от твоя страна и го знаеш по-добре и от мен, така че няма да спирам вниманието си върху клюките и ще карам по същество:
1. Не се обяснявам, а изказвам мнение.
2. Щом четеш постовете ми, то искрено се надявам да вдигнеш поне с 1 ниво левъла на пунктуацията си.

Относно коментара за спама - това е тема от раздел общи приказки, забележката има частична логика, но това ще го уточня със спамера-забележчик на лс.  Cool
Скромни , но достатъчни.А и няма как да знаеш , колко са скромни.Само да предполагаш.Подмазването е факт и няма да се спирам на него- то  е видно за всички.Ти вдигни нивото/ левъла  *freak*/ на познанията си по български език и неговата употреба, а моята пунктуация я остави на мен.

Относно коментара за спама- макар и в Общи , забележката е с желязна логика, тъй като темата има конкретно предназначение и всичко извън него е спам. Cool
« Последна редакция: Октомври 20, 2012, 00:14:59 от Asguard » Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #229 -: Ноември 03, 2012, 20:42:41 »

гледам бразилиа много дарпа на световното, този пат дали те ниама да са сшампионите Shocked
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!