Imperia Online България  
Април 20, 2024, 05:54:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АЛО ВЕСТОНОСЦИТЕ...  (Прочетена 4342 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 03, 2012, 19:17:52 »

даите някъкви класирания давидиме за какво става въпрос на скорост х10 за един ден
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=63862.15
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 03, 2012, 20:15:12 »

Един с табела "репортер" не трябва ли да може да ползва кирилицата и да има хабер от граматика? При положение, че маймуницата и в този форум доста отдавна е забранена  *wall* Трагедия...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 03, 2012, 22:21:40 »

Един с табела "репортер" не трябва ли да може да ползва кирилицата и да има хабер от граматика? При положение, че маймуницата и в този форум доста отдавна е забранена  *wall* Трагедия...
Цяла полемика водих по въпроса с Отон , но изненадващо бях обвинен в дребнавост и прогонване на форумни потребители.Просто защото запитах правилата за всички ли са , след 2 поста на латиница.Тогава те си останаха/постовете/ , а моята забележка - изтрита.Та това си е съвсем логично продължение.Като не се санкционира , защо да се съобразява някой.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #18 -: Ноември 04, 2012, 15:18:54 »

 bgflag  започна ли вече..пуснете малко аванта на другите национали да е по интересно  Grin Grin Grin
Активен

Age of Extinction
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 04, 2012, 19:31:27 »

Цяла полемика водих по въпроса с Отон , но изненадващо бях обвинен в дребнавост и прогонване на форумни потребители.Просто защото запитах правилата за всички ли са , след 2 поста на латиница.Тогава те си останаха/постовете/ , а моята забележка - изтрита.Та това си е съвсем логично продължение.Като не се санкционира , защо да се съобразява някой.
Не ме учудва.те админите грешки не прават.още по малко пък да назначават грешни хора
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #20 -: Ноември 05, 2012, 10:45:20 »

Все още назначаваме репортери, ако можете да се справите по-добре - заповядайте.
Това са любители, които са решили с нещо да допринесат за световното, ако желаят.
И след като казах това нещо, от тук нататък обсъждането на работата на вестоносците става табу и всяка една публикация, касаеща техните качества, ще бъде трита.
Ако ще обсъждате нечия работа, заповядайте да обсъждате моята или на някой друг член на Екипа.
Аз нося отговорност за всичко.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!