Imperia Online България  
Април 24, 2024, 21:42:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АЛО ВЕСТОНОСЦИТЕ...  (Прочетена 4345 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« -: Ноември 03, 2012, 01:06:07 »

Колеги, аре идвайте тука да си разменим скайповете и да направим една обща стая за да можем да съгласуваме писанията си!!!! *beer*

Ние трябва безпристрастно да браним Кървавото Торнадо от нападките на фалиралото вестниче "Номадска Демокрация".
В последно време главният му редактор написа в официалния сайт на световното доста истини, това не може да се отрече, но всички те както винаги са пречупени през призмата на екипа. Тоест, казана е част от истината за достоверност и останалото е пропаганда. В това вестниче само заглавието му е демократично, всичко останало е визша форма тоталитаризъм. Но пише добре, целенасочено, и хитро, това не мога да отрека.
« Последна редакция: Ноември 03, 2012, 01:31:38 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 03, 2012, 01:20:58 »

Отстрани е лесно да се говори, та затуй се извинявам предварително. Ама се поразпишете малко все пак. Между 13-та вълна и епилога имаше затишие, а това и сами виждате до какво води - когато котката я няма, мишките лудуват. И за читателите остават само отровните лъжи на "Тарикатска аристокрация".
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 03, 2012, 01:24:51 »

Отстрани е лесно да се говори, та затуй се извинявам предварително. Ама се поразпишете малко все пак. Между 13-та вълна и епилога имаше затишие, а това и сами виждате до какво води - когато котката я няма, мишките лудуват. И за читателите остават само отровните лъжи на "Тарикатска аристокрация".

То между 13 вълна и епилога нищо фрапиращо не се случи, освен дето не се знаеше ще има ли отбор. Може би затова няма писано.
Ето сега обаче има вече пресни новини но инструмента не работи!
« Последна редакция: Ноември 03, 2012, 01:32:58 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 03, 2012, 11:42:55 »

Ще работи, ще го погледнем, но в понеделник.
Запази си трактатите на файлче, Галахаде и в понеделник ще си ги публикуваш, както му е реда.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 03, 2012, 11:54:32 »

"Трактатите" - хапливо Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 03, 2012, 11:58:43 »

А къде може да се зяпа на живо световното.Че отивам за пуканки. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 03, 2012, 12:24:33 »

heheheheehehe  mai shte ima i drugo svetovno tuk... Smiley vestnik srestu vestnik Smiley jalko 4e ednite (loshata strana) sa s privilegii i moje da igrayat i tozi pat ne4estno
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 03, 2012, 15:29:39 »

Абе ,миланов,ти и тука ли се набута бе.?интересно ми е как ви подбират за да ви сложат тия табелки.че доколкото знам,миланов е докладван многократно за злоупотреби,че и дори блокиран за присвояване на акаунт.май в бг7.Та чудно ми е кяк такива хора може да им се слага каквато и да е табела различно от бан?
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 03, 2012, 15:46:47 »

Абе ,миланов,ти и тука ли се набута бе.?интересно ми е как ви подбират за да ви сложат тия табелки.че доколкото знам,миланов е докладван многократно за злоупотреби,че и дори блокиран за присвояване на акаунт.май в бг7.Та чудно ми е кяк такива хора може да им се слага каквато и да е табела различно от бан?
Аз съм избран по имотен ценз, тоест имам липси на мозък и липси на пари. Общо взето ИМАМ всякъкви липси, но щом така обобщаваш
къде видя аз да съм докладван за бан и злоупотреби така лекичко ако може да ми кажеш ако ли не,  що не вземеш едно барабанче и ще ти кажа кой парад може да водиш.
« Последна редакция: Ноември 03, 2012, 15:52:01 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 03, 2012, 15:48:42 »

Ти миланов ли си?
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 03, 2012, 15:51:23 »

Знам че си начетен и образован човек,Галахад.но чети всичко.а това което съм написал съм сиг.за него защото го знам от първа ръка и затова го и пиша. *gamer*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #11 -: Ноември 03, 2012, 15:53:47 »

Нали виждаш дето те цитирам, онова в синьото, мисля че е некоректно и съм възмутен, и като първосигнална личност се възторгнах, ще ме прощаваш.
За Миланов не коментирам, не го познавам.
« Последна редакция: Ноември 03, 2012, 15:55:51 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 03, 2012, 15:56:16 »

Ами пиша как ви избират заради него.защото го знам как играе и какви ги е вършил.и че е за бан до живот.а не за вестоносец.
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 03, 2012, 15:58:32 »

Екипа знае какъв е и точно затова съм изумен.
Активен
New_Play_1900
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 03, 2012, 18:54:10 »

даите някъкви класирания давидиме за какво става въпрос на скорост х10 за един ден
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!