Imperia Online България  
Април 24, 2024, 01:49:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: защитата на начинаещия  (Прочетена 2448 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Red_Skorpion
Редник
*

Karma: +19/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« -: Ноември 02, 2012, 20:39:49 »

Само още един въпрос имам.До кога ще трае защитата на начинаещия ? ... Знам че е три дена,но след рестарта се чудя 15 часът или 17 часът ще се отчете като старт.Въпроса го задавам с цел съобразяване на блока ми според защита.Благодаря предварително за отговора.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2012, 20:43:41 »

Защо си мисля , че защитата пада при достигане на 1000 нетни точки , а не е обвързана с дни.
Активен

Red_Skorpion
Редник
*

Karma: +19/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2012, 20:46:50 »

Имам предвид световната купа :
Игрови правила:

Скорост на развитие на империите - Мега Блиц х10
Всеки съюз е изграден от максимум 8 акаунта от една раса.
В първите 3 дни на турнира всички играчи ще са под „Защита на начинаещия”, т.е. - играчите няма да могат да се шпионират и нападат.
Важат стандартните правила за Световете Версия 5 без изброените изключения.
Няма ваканционен мод.
Няма празнична протекция.
От съюзните отношения отпадат Пакт за ненападение и Федерация.
Играчите няма да могат да напускат съюзите си.
Лидерите и техните заместници няма да могат да гонят/канят членове на съюза.
Ако участник наруши правилата на турнира или общите условия за ползване на Империя Онлайн, акаунтът му моментално ще бъде блокиран.
Участниците от всяка нация, класирани на 1-во място в квалификациите, автоматично ще бъдат назначени за служебни лидери на съюзите. Членовете на всеки национален съюз ще имат правото да гласуват за нов лидер, ако желаят да го сменят.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2012, 20:49:19 »

опс - това е интересен въпрос. По пътя на логиката , трябва да е от часа на втория старт , но това някой от екипа може да каже. Утре ще се разбере  Wink
Активен

Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 03, 2012, 11:38:18 »

Игрови правила:

    Скорост на развитие на империите - Мега Блиц х10
    Всеки съюз е изграден от максимум 8 акаунта от една раса.
    В първите 3 дни на турнира всички играчи ще са под „Защита на начинаещия”, т.е. - играчите няма да могат да се шпионират и нападат.
    Важат стандартните правила за Световете Версия 5 без изброените изключения.
    Няма ваканционен мод.
    Няма празнична протекция.
    От съюзните отношения отпадат Пакт за ненападение и Федерация.
    Играчите няма да могат да напускат съюзите си.
    Лидерите и техните заместници няма да могат да гонят/канят членове на съюза.
    Ако участник наруши правилата на турнира или общите условия за ползване на Империя Онлайн, акаунтът му моментално ще бъде блокиран.
    Участниците от всяка нация, класирани на 1-во място в квалификациите, автоматично ще бъдат назначени за служебни лидери на съюзите. Членовете на всеки национален съюз ще имат правото да гласуват за нов лидер, ако желаят да го сменят.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 03, 2012, 12:12:54 »

Мите , човека пита от кой от двата рестарта ще се смята за начало на световното първенство ....за да си направи точна сметка за блока .... иначе каза че знае ,че е три дена ....
Само още един въпрос имам.До кога ще трае защитата на начинаещия ? ... Знам че е три дена,но след рестарта се чудя 15 часът или 17 часът ще се отчете като старт.Въпроса го задавам с цел съобразяване на блока ми според защита.Благодаря предварително за отговора.
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!