Imperia Online България  
Април 28, 2024, 22:17:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 8-ца замък  (Прочетена 2133 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« -: Ноември 02, 2012, 19:23:57 »

Днес ми стана 8-цата но защо остана с визия на 7-ца? Shocked
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 03, 2012, 10:41:50 »

Излез и пак влез,ако нестава може да е бъг:)
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2012, 20:49:25 »

Имало разлика,ама то с лупа да я търсиш  *crazy* там в кулите само има разлика.Оправете го дееее остава и 9-ката да е така все бараки да гледам  *pardon*
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2012, 21:49:01 »

Девятката не е така. Има разлика, и то пак в кулите, имат едни покривчета с червени керемидки направо греят, няма как да я сбъркаш.  Wink А и " озеленяването " вътре е на ниво, войниците тренират сред едни борчета, поне на мен на това ми приличат, така че спокойно, като направиш девятка ще разбереш, че е такава.  Smiley
Активен
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2012, 23:25:42 »

Девятката не е така. Има разлика, и то пак в кулите, имат едни покривчета с червени керемидки направо греят, няма как да я сбъркаш.  Wink А и " озеленяването " вътре е на ниво, войниците тренират сред едни борчета, поне на мен на това ми приличат, така че спокойно, като направиш девятка ще разбереш, че е такава.  Smiley
Преди мисля,че на 8-цата бяха червени керемидките а на 9-ката златни ама а де некой па си нема работа и у.. пейзажа  Grin
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 06, 2012, 00:14:59 »

Преди мисля,че на 8-цата бяха червени керемидките а на 9-ката златни ама а де некой па си нема работа и у.. пейзажа  Grin
Златни са куполите на имперската девятка, така лъщят, малко на Кремъл са го докарали,  ;)а на нас бедните номади само керемидите ни червени. Сега се загледах, освен на кулите и основната сграда вътре е с такова " покривало ", има зеленина за войниците, и малко шаренийка по оградата, така че няма как да не забележиш разликата с осмицата.  Smiley
Активен
DICAX
Редник
*

Karma: +9/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2012, 22:09:26 »

не сте прави момичета  ;D единият трениращ мечоносец този долу в ляво при 8-цата няма халка а при 9-ката има,а от тези над тях единият е пуснал леко шкембенце Grin
Активен

passio
DICAX
Редник
*

Karma: +9/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #7 -: Ноември 10, 2012, 22:12:47 »

на мен болката ми е тъпата глобална карта  Cool по просто копиране  не съм виждал  *pardon* преди се намираха жертви много лесно сега си е клизма направо  *FOCUS*
Активен

passio
Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 11, 2012, 00:05:09 »

не сте прави момичета  ;D единият трениращ мечоносец този долу в ляво при 8-цата няма халка а при 9-ката има,а от тези над тях единият е пуснал леко шкембенце Grin

Направо ме уби.  Grin Grin Grin

на мен болката ми е тъпата глобална карта  Cool по просто копиране  не съм виждал  *pardon* преди се намираха жертви много лесно сега си е клизма направо  *FOCUS*
Те и жертвите май са били повече преди.  Wink
Активен
DICAX
Редник
*

Karma: +9/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2012, 00:14:20 »

бъди убедена в това че бяха много повече  wassup но явно изкуството на цирка трябва да се подпомага и до тук я докарахме  да играем в комикси  *hihi*
Активен

passio
Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 11, 2012, 00:31:08 »

Спокойно колега, всеки актьор сам си избира ролите и при посредствен сценарий в пиеските остават второразредни " таланти ". Просто е въпрос на време, а после работата отива на " ау, какво стана ".  Wink
Надявам се това леко " лирическо " отклонение да не е попречило на колежката поставила темата да разбере разликите между крепост 8 и крепост 9.  Wink
Между другото девятките не са нищо особено от към защита, не е чак толкова трудно да се съборят, падат като покосени от чума, а от там пък идва въпроса струва ли си над 40М. камък за това " съоръжение ", само защото има по-голям гарнизон. Та по този повод може да се въведе възможността за строеж на десятка, малко по-укрепена и напудрена, да струва 100М. камък, и като се има предвид намаляващия брой на играчите сандъците от храма ще вървят като топъл хляб. Wink
Активен
DICAX
Редник
*

Karma: +9/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 20



Профил
« Отговор #11 -: Ноември 11, 2012, 00:42:18 »

оо повярвай обучението на колежката е първокласно и темата не е случайна  Grin
едно време 7-цата си бе здрава крепост  но "с напредването на цирка  актьорите ставаха все по слаби  и всеки реши да се изживява като циркаджия и скачането на батут тъй като бе лесно бе възприето от множество хора,въз основа на това цената на батута се вдигна за да може собственика на батута да печели повече докато  все още има кандидат циркаджии и т.н.........."сега дори не може да откажеш полева битка   Grin
Активен

passio
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2012, 10:56:54 »

Спокойно колега, всеки актьор сам си избира ролите и при посредствен сценарий в пиеските остават второразредни " таланти ". Просто е въпрос на време, а после работата отива на " ау, какво стана ".  Wink
Надявам се това леко " лирическо " отклонение да не е попречило на колежката поставила темата да разбере разликите между крепост 8 и крепост 9.  Wink
Между другото девятките не са нищо особено от към защита, не е чак толкова трудно да се съборят, падат като покосени от чума, а от там пък идва въпроса струва ли си над 40М. камък за това " съоръжение ", само защото има по-голям гарнизон. Та по този повод може да се въведе възможността за строеж на десятка, малко по-укрепена и напудрена, да струва 100М. камък, и като се има предвид намаляващия брой на играчите сандъците от храма ще вървят като топъл хляб. Wink
Да разбрах я каква е разликата само в числото 7 и 8 щото за 9-ка нема а се напъвам  Grin едно време ревех за хубавите мечове дет се появяваха при атака а те решиха да ги сменят с такива дет така се виждаха че  онлайн ще те оберат а ти нема а си разбрала  Grin Сега пък това разликата в замъците било броя на спалните в тях  Grin
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!