Imperia Online България  
Април 28, 2024, 18:00:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: фен магазин  (Прочетена 2783 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« -: Октомври 29, 2012, 19:27:28 »

искам да попитам конкретно за тениските, какво ще стане, ако си направя сам тениска с вашето име?  Embarrassed /не искам да обиждам никого, просто едно въпросче, тъй като съм си от Балканите/  *pardon*
и нещо по-сериозно: тези тениски от какъв материал са направени и защо са  в еврота? тук в България сме на левове още, а подобни цени в евро далеч не са за нашите стандарти...или може би не са предназначени за бг фенове, поради първото ми питане?
аз лично си харесах тениска, но при промоция -10евро ще си я купя, а със спестените пари бих пратил някое смс-че  Grin
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 29, 2012, 19:29:20 »

а къде са тия тенески да ги видим и ние
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 29, 2012, 19:31:05 »

http://imperiaonline.spreadshirt.net/ още в началната страница на играта
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 29, 2012, 19:47:05 »

мдаа  ...явно не са за нашенския потребител
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 29, 2012, 19:49:33 »

брех, маркетинговият специалист на ИО май вече отдавна е напуснал офиса и ще падне чакане да ми се отговори... *tired*
« Последна редакция: Октомври 29, 2012, 20:56:47 от haralampi » Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 30, 2012, 00:41:52 »

мдаа  ...явно не са за нашенския потребител
Български да виждаш Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 30, 2012, 01:04:19 »

Фен магазин на Империя Онлайн+картинка
като не е за България да го махнат или да направят и за България с реални цени...
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 30, 2012, 01:08:27 »

абе те правят вс възможно да ни откажат от играта вие за тениски...... *crazy*
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 30, 2012, 02:06:27 »

Нямам търпение да си заръчам чаша за 25 лв.Предполагам върви с бутика уиски подарък. *freak*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
nemessis11
Капитан
****

Karma: +49/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 368



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 01, 2012, 19:37:44 »

Нямам търпение да си заръчам чаша за 25 лв.Предполагам върви с бутика уиски подарък. *freak*
Да бе, с литровка Буш от дюти фрийто Grin Grin
Активен

Генерал Лебед /мир на праха му/ беше казал веднъж. "Тъп си, не когато имаш липса на ум, а когато умът ти е такъв\".Grin
haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2012, 22:14:10 »

алооо, админчетата, модераторчетата или квито сте там...? а вземете поне ми отговорете в темата де! защо няма фен магазин за нас-българите или по-точно- защо няма цени като за нас, българите? ние какви сме-прокажени, триръки, петкраки ли? *freak* това е супер непрофесионално от ваша страна...съвсем откровено ви казвам, че си харесах тениска и ако ценатата й /както и на другите тениски/ бъде променена на цена в ЛЕВА /за България/, то ще си я купя с удоволствие, а ще се надявам да е и доброкачествена, тъй като качеството /в България/ е много притеснително-даваш 10лв-боклук, даваш 110лв-скъп боклук... играта ви е достатъчно успешна, въпреки всичко, така че няма да ви стане нищо да направите малко отстъпки-следите по ИП от къде се поръчва стоката-ако е от България да бъде в лева и готово...
надявам се, че няма да ме накажете или изтриете темата, само защото не си мълча като повечето и защото искам малко разбиране и уважение
лека ви вечер и дано някакси успеете да прочетете това, което написах
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #11 -: Ноември 13, 2012, 22:36:39 »

Цецко някъде да си виждал из магазините цени за българи и цени за чужденци? ЕС сме няма нищо учудващо цените да бъдат и в евро. Хващаш левовата равностойност по фиксинга на БНБ /1,95583 лв=1 евро/, калкулираш и плащаш, като толкова искаш да си купиш тениска.  *freak*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 13, 2012, 22:40:20 »

Ако знаеш какво да купуваш... няма да даваш по 110 лв са разни блузки от Гърция/Турция. Има български марки, които са с добро качество.
Активен

haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #13 -: Ноември 14, 2012, 00:25:36 »

шереметев-дай на лично да ме научиш кое ква стока е, защото наистина не знам вече-и евтино, и скъпо-едно качество-боклук
а Вики ти в България ли живееш? аз живея в България и стоките са в левове, играта е българска също така-от алчност ще се лижат чуждестранните задници, а за сънародниците-кучета ги яли /което за жалост донякъде е така реално/... гледкай си там бразилчетата... ии, кажи ми каква е средната заплата на българина? те тука в България продават всички стоки на цени по-високи от тия в Западна Европа, ама тука заплатата е 2-3 пъти под тяхната минимална... *freak*
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #14 -: Ноември 14, 2012, 00:30:16 »

шереметев-дай на лично да ме научиш кое ква стока е, защото наистина не знам вече-и евтино, и скъпо-едно качество-боклук
а Вики ти в България ли живееш? аз живея в България и стоките са в левове, играта е българска също така-от алчност ще се лижат чуждестранните задници, а за сънародниците-кучета ги яли /което за жалост донякъде е така реално/... гледкай си там бразилчетата... ии, кажи ми каква е средната заплата на българина? те тука в България продават всички стоки на цени по-високи от тия в Западна Европа, ама тука заплатата е 2-3 пъти под тяхната минимална... *freak*

Да, в България живея и търгувам стоки само в евро, затова не ме впечатлява фактът, че и фен магазина е в еврови стойности. За заплати няма да коментирам - форумът на играта едва ли е мястото, където трябва да се дискутират подобни икономически теории и статистически анализи.
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!