Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:29:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с шпионажа  (Прочетена 2021 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« -: Октомври 28, 2012, 17:21:53 »

Здравейте, днес се получи следния проблем с шпионажа. Не могат да се шпионират ново излезли изоставени империи. Излиза съобщението " Не можете да шпионирате играч, който е с 5 пъти повече или по-малко нетни точки от Вас ", а това определено са каси. При старите изоставени империи, които вече са шпионирани и атакувани не излиза това съобщение.
Бихте ли отстранили проблема, за което благодаря предварително.

Поздрави
Svilena__A
свят bulgarian14
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 29, 2012, 11:24:10 »

Проблемът вече би трябвало да е отстранен.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 29, 2012, 15:52:47 »

Да, вече е отстранен, за което благодаря.


Лек ден и спорна седмица!
Активен
_neith_
Гост
« Отговор #3 -: Октомври 29, 2012, 16:06:23 »

в блиц 53 проблема все още го има Smiley..ако може да погледнете
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 29, 2012, 17:03:14 »

Засечете 1 час, след неуспешния шпионаж и след това пробвайте пак, би трябвало да може.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 29, 2012, 17:30:48 »

Здравейте пак, проблема с неуспешния шпионаж отново се появи, след като по-рано след обяд всичко беше ОК. В момента се опитвам да направя шпионаж на изоставена империя с ник mladen1936 и ми излиза системното съобщение, че играча е с 5 пъти по-малко точки от мен и не мога да го шпионирам. Не знам дали ще Ви бъде от полза за разрешаването на проблема, това че при атака на сляпо по една такава въпросна каса, известно време след това дава вече възможност за шпионаж. Поне това установих вчера след няколко такива атаки, но касата излизайки първоначално не допуска шпионаж.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 29, 2012, 17:34:17 »

Здравейте пак, проблема с неуспешния шпионаж отново се появи, след като по-рано след обяд всичко беше ОК. В момента се опитвам да направя шпионаж на изоставена империя с ник mladen1936 и ми излиза системното съобщение, че играча е с 5 пъти по-малко точки от мен и не мога да го шпионирам. Не знам дали ще Ви бъде от полза за разрешаването на проблема, това че при атака на сляпо по една такава въпросна каса, известно време след това дава вече възможност за шпионаж. Поне това установих вчера след няколко такива атаки, но касата излизайки първоначално не допуска шпионаж.


Опитайте отново след 1 час.
Активен

Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 29, 2012, 17:54:05 »

ОК, бях пуснала атака на сляпо към въпросната каса, която върнах, за да опитам пак след един час и да видим дали проблема е разрешен.
Активен
Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 30, 2012, 18:39:58 »

Здравейте за пореден път, от написаното по проблемите с шпионажа стана ясно, че нещо се е объркало заради смяната на времето, затова и трябва да чакаме 1 час, за да можем да направим шпионаж, защото излизайки изоставената империя не се отчита явно като такава през първия 1 час що се отнася до шпионажа. А дали в касата ще остане нещо през този един час или някой ще я атакува на сляпо и ще вземе ресурса е последствие произтичащо от проблема, което е за сметка на играчите. Освен това на тези каси, които вече могат да се шпионират, т.е. минал е 1 час от излизането им не могат да се видят доклади направени от друг, дава " Грешни данни ".

Разбрахме че проблема вероятно е заради смяната на времето, заради което се получиха тези отклонения, усещаме и, че това донякъде разваля удоволствието от играта, това което на мен лично не ми стана ясно, и което искам да попитам понеже виждам, че и други хора пишат за същото, е дали работите по отстраняването на проблема и връщането на възможността касите да се шпионират както по-рано или ще оставите нещата така като " нововъведение ", което все още не сте съобщили на потребителите официално? Питам последното, тъй като лаконичните Ви отговори " Опитайте да направите шпионаж след 1 час " оставят лекичко такова усещане. Ако проблема е голям и отнемащ повече време ще Ви разберем като знаем, че се работи по него, чакайки момента, когато ще бъде отстранен, но ако сте преценили да оставите нещата така нека поне да знаем, за да може всеки да си прецени в качеството на потребител на ИО  дали му харесва играта с тези промени.
Отново благодаря предварително за отговора.

Поздрави и спорна работа.
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #9 -: Октомври 31, 2012, 11:03:27 »

Да, работим по отстраняването на проблема.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!