Imperia Online България  
Март 29, 2024, 04:54:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декларация от кандидат националите на България - коментари  (Прочетена 7003 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #15 -: Октомври 21, 2012, 23:43:04 »

Аз не участвам в Световното. Не съм и дарявал диаманти за Националния отбор. Може би публикацията ми е излишна, но поне се надявам да не навреди. Затова само накратко:

Последните теми показват, че потребителите се промениха. И преди вдигаха малко или много шум, когато в играта се внесеше някоя скудоумна промяна. Сега обаче се говори за бойкот. Говори се открито и за проблемите, които сегашната промяна ще създаде не само в Националния отбор, а и във всички останали издания на турнира. Дано и екипът вземе пример от тях. Защото сега виждат една изкривена картина, която заради един тиквеник може да стане много грозна.
Активен

Tiberia
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #16 -: Октомври 22, 2012, 00:58:26 »

Правилата са подобни като тези , които са на олимпиада - ето новини от тази в Лондон

Българският щангист Валентин Христов, който обаче се състезава за Азербайджан, спечели бронзов медал от Олимпиадата в Лондон в категория до 56 кг на вдигане на тежести.

18-годишният талант спечели отличието с 286 килограма в двубоя.


http://www.btv.bg/sport/olimpiada/story/1316238619-Valentin_Hristov_s_bronzov_medal_ot_Olimpiadata.html


а ти знаеш ли,че Азербайджан са ПЛАТИЛИ 500 000 ЕВРО ЗА НЕГОВИТЕ ПРАВА?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?? и ти ми даваш пример с него,където въпросната държава е платина за него,а за турчина ТОЙ САМ СИ Е ПЛАТИЛ да е при нас.Има разлика нали????При едното държавата плаща,а при другата въпросния човек,но целия отбор не го иска.
Активен
Tiberia
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #17 -: Октомври 22, 2012, 01:14:22 »

до къде стигнахме,БЪЛГАРИ ДА МОЛЯЯТ БЪЛГАРИ,за равни прави с другите участници в турнира(вица за ада и казана се дозака в пълна степен)..........аз също ще участвам на това световно акаунта не е важен кой е точно,но с какво желание да го направя като е безмислено с турчин в отбора?


Общи Условия

- Допускат се регистрации само на акаунти над 500 точки и регистрирани преди 05.09.2012.
- Управляването на повече от един акаунт е позволено.
- Всички регистрирани потребители ще имат в класацията и профилите си обозначителни знаци за ‘кандидат национални състезатели’ до завършването на Квалификациите.
- При регистрация се отбелязва държавата, от която е направена, и играчът автоматично започва да се състезава под съответния флаг.(този акаунт е регистриран в Турция)
- Играчите се състезават само със своите сънародници, т.е. - всяка държава има собствено отделно класиране.(леко не сме сънародници с него,не говорим един и същ език,не сме родени в една и съща държава)
- Всички диаманти, останали след приключването на квалификациите, ще могат да бъдат преместени еднократно към друг ваш акаунт от Версия 5. Играчи, които са се класирали за Световното първенство, ще имат възможността да преместят оставащите си диаманти в специален свят на Световното.
- Активираният Премиум пакет, който не е изтекъл, ще бъде прехвърлен в Световното първенство, ако играчът се е класирал.
- Допускат се всички потребители без служителите на Империя Онлайн.
правилата на световното и въпросния акаунт не отговаря на поне 1 от тези условия......моля за отговор на Хаос,а Отон да не взима отношение по тази тема,защото се оказа пристрастен,а за такаво състезание това е нещо неприемлово,нека всички останем равни Smiley
Активен
ridrik
Редник
*

Karma: +7/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #18 -: Октомври 22, 2012, 14:27:56 »

нищо непре4еше квалификациите да бъдат без диаманти тогава нямаше да има тоя проблем  Smiley щеше да се види кои може и кои неможе bgflag
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #19 -: Октомври 22, 2012, 14:33:58 »

Малка извадка от правилата на световното. Пълните правила може да намерите тук - http://worldcup.imperiaonline.org/

Квалификации за излъчване на национален отбор

Общи Условия
- При регистрация се отбелязва държавата, от която е направена, и играчът автоматично започва да се състезава под съответния флаг.
- Допускат се всички потребители без служителите на Империя Онлайн.


Класиране:
- Класирането е само по нетни точки.

Награди:
- Играчите, класирали са на първите 15 места в класацията, ще придобият правото да участват на световното първенство.
- Няма да има резерви в националните отбори.


По тези правила , дори екипа да уважи решението ви , няма как да премахне чужденеца. Единствения начин е , като вие самите го направите чрез класацията. Ако екипа премахне този акаунт ще има огромна вероятност да се получи международен скандал, та предполагам , че по-добре без един отбор , от колкото скандал. Нима вие предпочитате всички държави да говорят , че екипа ви помага , а не да изгоните къртицата и да спечелите с човек по-малко. Това не е отбора , който игра миналото издание - те бяха по-самоуверени и по-горди.

Надявам се да няма обидени.


докторе я се свести да бяхме горди и бяхме сигурни че ще спечели при други правила извинявай но сега правилата се не можеш а имаш

на миналото световно 400 лева струваше класиране на 2 асс и играта има на световното казвам го защото не съм взел 1 диаман от спонсори и 2 асс так че ти сам си на прави сметката до колко си прав още справка на миналото световно имаше играч класирал се в отбора без 1 диамант сега ако само с 10 часови и премиум се класира някой ще го призная че е велик играч но силно се съмнявам  Tongue
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #20 -: Октомври 22, 2012, 23:42:15 »

Реално до тука имаме трима различни играчи, които не се дублират по АйПи, мак адрес или каквото и да било.
Само да вметна едно нещо...за да направиш това ще ти трябват 3 различни интернет връзки/или изключителни хакерски способности/...с една независимо с колко устройства си с различни IP-та и каквото си искаш...външната ти връзка към интернет си остава една...тази на рутера ти Smiley
Иначе за темата...Доктора казва, че отбора не е бил същия и тем подобни....не съм бил там и не знам какви са били...обаче при положение, че играта вече не се определя от какво играчите могат или какво не...няма значение...всичко се определя от колко пари ще вкараш и дори да имаш съвсем бегла представа веднага ще влезнеш в тези 15....
Още от преди ви казвам, че тази ситуация е мното тънка за екипа на ИО..ако не го премахнат...ще има размирици в БГ и играчите от тук...ако ли се махне ще има размирици в другите страни и ще стане едно голямо мазало...
Има нещо, че хората са вече вътре с тез диаманти и на никой от екипа не му дреме вече какво се случва...докато не дойде следващият момент за вкарване на пари
Една проста сметка..от Бг отбора 14 играча ще вкарат по 400 кинта всеки...това са 5600...тва бас ловя,че ще бъдат само на двама  играчи от турския отбор..а да не говорим и за другите...
така, че всеки може да си направи сметката....
Обаче ИО не отчита нещо друго,че след такава издънка мн бг играчи ще спрат да играят въобще и в long run ще загубят много повече...
Грешката ви е, че говорите за следващото световно...докато трябва да говорите, че повече няма да влезнете в играта!!!Тогава да видим какво ще кажат от екипа
« Последна редакция: Октомври 22, 2012, 23:44:22 от shikoznia » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #21 -: Октомври 22, 2012, 23:57:23 »

Само да вметна едно нещо...за да направиш това ще ти трябват 3 различни интернет връзки/или изключителни хакерски способности/...с една независимо с колко устройства си с различни IP-та и каквото си искаш...външната ти връзка към интернет си остава една...тази на рутера ти Smiley
Аз съм известен с нямането на хакерски способности, но пък в намерението на правилното решение в такиви ситуации. Това за връзките нарочно не го бях написал. В момента имам 2 връзки, третата ще я добавя ако ми е нужно. Ако знаех, щях да оправя другия комп и да се регистрирам при румънците или бразилците. Уви не знаех, че квалификациите ще придобият пародиен утенък...

Грешката ви е, че говорите за следващото световно...докато трябва да говорите, че повече няма да влезнете в играта!!!Тогава да видим какво ще кажат от екипа
Тази грешка не е в моя телевизор... Аз играя само на турнирите, не си заслужава за постоянна игра, причините няма да ги изтъквам, не ми се пише толкова... Следващото световно ми е следващата ера  *pardon*
Активен

rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #22 -: Октомври 23, 2012, 00:17:19 »

Само да вметна едно нещо...за да направиш това ще ти трябват 3 различни интернет връзки/или изключителни хакерски способности/...с една независимо с колко устройства си с различни IP-та и каквото си искаш...външната ти връзка към интернет си остава една...тази на рутера ти Smiley
Иначе за темата...Доктора казва, че отбора не е бил същия и тем подобни....не съм бил там и не знам какви са били...обаче при положение, че играта вече не се определя от какво играчите могат или какво не...няма значение...всичко се определя от колко пари ще вкараш и дори да имаш съвсем бегла представа веднага ще влезнеш в тези 15....
Още от преди ви казвам, че тази ситуация е мното тънка за екипа на ИО..ако не го премахнат...ще има размирици в БГ и играчите от тук...ако ли се махне ще има размирици в другите страни и ще стане едно голямо мазало...
Има нещо, че хората са вече вътре с тез диаманти и на никой от екипа не му дреме вече какво се случва...докато не дойде следващият момент за вкарване на пари
Една проста сметка..от Бг отбора 14 играча ще вкарат по 400 кинта всеки...това са 5600...тва бас ловя,че ще бъдат само на двама  играчи от турския отбор..а да не говорим и за другите...
така, че всеки може да си направи сметката....
Обаче ИО не отчита нещо друго,че след такава издънка мн бг играчи ще спрат да играят въобще и в long run ще загубят много повече...
Грешката ви е, че говорите за следващото световно...докато трябва да говорите, че повече няма да влезнете в играта!!!Тогава да видим какво ще кажат от екипа

те мНго добре знаят колко съм плащал преди те не искат хора  който я разбират тя игра да са в топ20 където и да е камо ли да са нациионали 


 е да живее   сънищата ОТОНО  ВИ СТАНА ХА  РЕАЛНОСТ ДЪЖД ОТ ДИАМАНТИ УСПЕХ  Wink  
« Последна редакция: Октомври 23, 2012, 00:20:44 от rayh » Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #23 -: Октомври 23, 2012, 00:36:33 »


Грешката ви е, че говорите за следващото световно...докато трябва да говорите, че повече няма да влезнете в играта!!!Тогава да видим какво ще кажат от екипа

Повеччето от нас отдавна не влизат в играта или влизат на огромни интервали от време, за да проверят до къде е стигнала. Нека останалите видят какво ги чака, ако продължат да играят и да си правят сметка.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #24 -: Октомври 23, 2012, 02:44:42 »

Мдааа, не бях влизал година и нещо във версия 5. Влязох. Стига ми толкова. Това не прилича на игра а на нагло откровенна машина за пари. Световното да, тое за престижа на България, но останалото участие в редовен свят за мен е немислимо и мазохистично. Желая на новопостъпващите "донори" ПРИЯТНО ПРЕКАРВАНЕ Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #25 -: Октомври 23, 2012, 08:13:37 »


Една проста сметка..от Бг отбора 14 играча ще вкарат по 400 кинта всеки...това са 5600...тва бас ловя,че ще бъдат само на двама  играчи от турския отбор..а да не говорим и за другите...
така, че всеки може да си направи сметката....


Мисля че доста надценявате платежоспособността на чуждестранните потребители. Как двама турски играчи ще дадат по 2800 за един билц траещ месец? Те няма къде да ги похарчат тези диаманти ако смятаме и другите им акаунти. Все пак сандъците са 6 а не 16 и бързите строежи са вързани с добива и ресурса в тях. Колкото и диаманти да имаш ресурса свършва и чакаш новия за да продължиш да харчиш диаманти.

Не знам какви доходи имат турците, но ако са толкова високи че да дадат за някаква игра  такива пари които предполагате щяхме да емигрираме там а не на запад.

Вчера ми показаха класация на немската квалификация. първия беше с 350к втория с 110к а петнадесетия с 22к. нетни. Хората не си дават зор да харчат като нас пари за квалификации Smiley Ние сме егати сладурите Smiley
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #26 -: Октомври 23, 2012, 08:55:48 »

Вчера ми показаха класация на немската квалификация. първия беше с 350к втория с 110к а петнадесетия с 22к. нетни. Хората не си дават зор да харчат като нас пари за квалификации Smiley Ние сме егати сладурите Smiley
ето този феномен не мога да го разбера... българите даваме сумати пари за квалификациите, а като дойде световното повечето казват нямам пари за диаманти...
Активен

shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #27 -: Октомври 23, 2012, 10:53:53 »

Цитат
Общи Условия
- При регистрация се отбелязва държавата, от която е направена, и играчът автоматично започва да се състезава под съответния флаг.
- Допускат се всички потребители без служителите на Империя Онлайн.
Та сега искам да кажа нещо на уважаемите служители на ИО и на всички национали...Точно това правило,точно с този си текст е супер двусмислено нещо. Първо абсолютно всеки и малко разбиращ програмист...а дори и не програмист ами малко разбиращ човек от интернет връзки може да промени своето IP на всяка държава която си поиска...в момента аз мога да ви регистрирам акаунти по всяка точка на земята и ще ми отнеме точно 10 минутки на акаунт. Така, че това правило изобщо...ама изобщо не важи в интернет света!!!
Второ house83 говори за сравнение с олимпийски игри и тем подобни...да съгласен съм с това, обаче се забравя една мн интересна подробност...в правилата на всички национални отбори има една клауза, че даденият състезател получава гражданство на страната,за която ще се състезава и има над 6 месеца/за различните държави различни закони/ престой в дадената страна и най-важното не е участвал за друг национален отбор досега.
Искам да кажа, че в началото защитавах въпросният играч, защото бях на мнение,че случая е точно такъв...просто играч иска да спечели световното с друг отбор и решава, че България има най-голям шанс...това щеше да е добре дошло за националите, защото щеше да има мн добре платежноспособен играч в национала и щеше да е добре от гледна точка на стратегия и да има различно мнение/това винаги е градивно/ вярвах, че това е такъв случай, докато не се запознах и с още интересни факти и откритата закана, че този човек иска да съботира световното.
Мисля че доста надценявате платежоспособността на чуждестранните потребители. Как двама турски играчи ще дадат по 2800 за един билц траещ месец? Те няма къде да ги похарчат тези диаманти ако смятаме и другите им акаунти. Все пак сандъците са 6 а не 16 и бързите строежи са вързани с добива и ресурса в тях. Колкото и диаманти да имаш ресурса свършва и чакаш новия за да продължиш да харчиш диаманти.

Не знам какви доходи имат турците, но ако са толкова високи че да дадат за някаква игра  такива пари които предполагате щяхме да емигрираме там а не на запад.

Dayoff последните промени на версия 5 са именно в тази насока...няма значение, че имаш лимит на колко диаманти можеш да изхарчиш за един ден/което да ти кажа е повече от колкото си мислиш/ забравяш едно правило в играта и едни нови сандъчета с 48 часов доход....Всички неизразходени диаманти след края на световното могат да се прехвърлят в глобалните акаунти на играчите.
А за платежноспособността на турците...хайде моля ти се...и са по богати и са по луди на тема харчене на пари в игри. И в България има хора,които могат да си позволят да вложат 2-3-5 к лв за един месец и няма да ги бърка...обаче, са по малко от колкото турците/специално/
Активен
dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #28 -: Октомври 23, 2012, 11:12:26 »

В общи линии само си говорим да правим вятър!  Grin Пуснахме декларация. Единствен модератора взе някакво отношение. Администраторите пет пари не дават какво мислим ние, срещу какво се противим и какви са аргументите ни за това. Два дни го карат на принципа "кучетата лаят, кервана си върви"  Grin

Довечера си прибирам сандъците и от утре ще местя само армии до края на квалификациите. Който се класира за световното, класира. Колкото до турския играч - да е жив и здрав! За следващите квалификации ще участвам пак с друг никнейм но край Босфора. Ако случайно се класирам в техния отбор .... знаете какво ще стане!  >Grin
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!