Imperia Online България  
Април 25, 2024, 01:40:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декларация от кандидат националите на България - коментари  (Прочетена 7034 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« -: Октомври 21, 2012, 21:32:26 »

Малка извадка от правилата на световното. Пълните правила може да намерите тук - http://worldcup.imperiaonline.org/

Квалификации за излъчване на национален отбор

Общи Условия
- При регистрация се отбелязва държавата, от която е направена, и играчът автоматично започва да се състезава под съответния флаг.
- Допускат се всички потребители без служителите на Империя Онлайн.


Класиране:
- Класирането е само по нетни точки.

Награди:
- Играчите, класирали са на първите 15 места в класацията, ще придобият правото да участват на световното първенство.
- Няма да има резерви в националните отбори.


По тези правила , дори екипа да уважи решението ви , няма как да премахне чужденеца. Единствения начин е , като вие самите го направите чрез класацията. Ако екипа премахне този акаунт ще има огромна вероятност да се получи международен скандал, та предполагам , че по-добре без един отбор , от колкото скандал. Нима вие предпочитате всички държави да говорят , че екипа ви помага , а не да изгоните къртицата и да спечелите с човек по-малко. Това не е отбора , който игра миналото издание - те бяха по-самоуверени и по-горди.

Надявам се да няма обидени.
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2012, 21:34:34 »

Малка извадка от правилата на световното. Пълните правила може да намерите тук - http://worldcup.imperiaonline.org/

Квалификации за излъчване на национален отбор

Общи Условия
- При регистрация се отбелязва държавата, от която е направена, и играчът автоматично започва да се състезава под съответния флаг.
- Допускат се всички потребители без служителите на Империя Онлайн.


Класиране:
- Класирането е само по нетни точки.

Награди:
- Играчите, класирали са на първите 15 места в класацията, ще придобият правото да участват на световното първенство.
- Няма да има резерви в националните отбори.


По тези правила , дори екипа да уважи решението ви , няма как да премахне чужденеца. Единствения начин е , като вие самите го направите чрез класацията. Ако екипа премахне този акаунт ще има огромна вероятност да се получи международен скандал, та предполагам , че по-добре без един отбор , от колкото скандал. Нима вие предпочитате всички държави да говорят , че екипа ви помага , а не да изгоните къртицата и да спечелите с човек по-малко. Това не е отбора , който игра миналото издание - те бяха по-самоуверени и по-горди.

Надявам се да няма обидени.
да направят да има резерви  Wink една искаме не повече.

а другата година обещавам, че ще съм бразилец  Grin Cool
« Последна редакция: Октомври 21, 2012, 21:36:27 от The_God » Активен

atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2012, 21:37:48 »

Докторе, въпроса е на база нашето решение какво ще направи екипа. Модераторите нали не сте част от екипа, нека изчакаме те да кажат  Cool
п.с. Правилата сме ги чели може би и повече пъти от доста други тук, не се налага да ни ги цитирате
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2012, 21:49:20 »


По тези правила , дори екипа да уважи решението ви , няма как да премахне чужденеца. Единствения начин е , като вие самите го направите чрез класацията.
 
Аз не съм сигурен,че ще могат всички кандидати да го минат по нетни,при тия правила при които се провеждат квалификациите.Тук не опират нещата само до стратегия,можене и знания относно ИО,моя акаунт беше на 44 позиция преди 90 часа с помоща на 1900 диаманта стана на 10-позиция -10к нетни грубо след Турчина...
Предполагаме че 15 човека яко наливат пари за диаманти минат го и той е 16 ти и реши да започне и  той  да зарежда яко диаманти ...все ще има 1 от тия 15 на който ще му писне и той пак ще си е в топ 15.
Тия сегашните правила  малко ми мязат на търг който повече даде играе,а  който даде по малко гледа как турчина е част от БГ отбора  *pardon*

Това не е отбора , който игра миналото издание - те бяха по-самоуверени и по-горди.

Надявам се да няма обидени.
П.С не ме разбирай грешно ,аз не съм бил на миналото световно и не се притеснявам от него.
Достатъчно уверен съм в себеси и в човека който играе заедно с мен акаунта ми за да го изядем  с парцалите тоя НАШЕСТВЕНИК   Tongue
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2012, 22:01:54 »

да направят да има резерви  Wink една искаме не повече.

а другата година обещавам, че ще съм бразилец  Grin Cool

- Нима БГ играчите не се сърдеха миналото световно , че е имало промяна в средата на изданието  ;D , а сега искат точно това  ;D

- Нима нямаме БГ играч в друг отбор ? Grin

П.П. Търсех да цитирам и потвърдя 2-те си твърдения , но явно не са там , където ги търсех , за което вината си е моя , понеже не съм ги преместил навреме  *pardon*
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 21, 2012, 22:17:53 »

Правилата сме ги чели може би и повече пъти от доста други тук, не се налага да ни ги цитирате

Правилата са подобни като тези , които са на олимпиада - ето новини от тази в Лондон

Българският щангист Валентин Христов, който обаче се състезава за Азербайджан, спечели бронзов медал от Олимпиадата в Лондон в категория до 56 кг на вдигане на тежести.

18-годишният талант спечели отличието с 286 килограма в двубоя.


http://www.btv.bg/sport/olimpiada/story/1316238619-Valentin_Hristov_s_bronzov_medal_ot_Olimpiadata.html
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 21, 2012, 22:20:48 »

Правилата са подобни като тези , които са на олимпиада - ето новини от тази в Лондон

Българският щангист Валентин Христов, който обаче се състезава за Азербайджан, спечели бронзов медал от Олимпиадата в Лондон в категория до 56 кг на вдигане на тежести.

18-годишният талант спечели отличието с 286 килограма в двубоя.


http://www.btv.bg/sport/olimpiada/story/1316238619-Valentin_Hristov_s_bronzov_medal_ot_Olimpiadata.html


Не, в грешка си. Изобщо не може става дума за сравненния. Мисля че бяха дадени достатъчно доказателства каква е целта на Турчина. Той си я призна дори и в Турския форум....
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #7 -: Октомври 21, 2012, 22:22:31 »

Сравняването на световното на империя онлайн с олимпиадата е като на малко патенце със совалка  Wink
Активен

Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 21, 2012, 22:25:00 »

Правилата са подобни като тези , които са на олимпиада - ето новини от тази в Лондон

Българският щангист Валентин Христов, който обаче се състезава за Азербайджан, спечели бронзов медал от Олимпиадата в Лондон в категория до 56 кг на вдигане на тежести.

18-годишният талант спечели отличието с 286 килограма в двубоя.


http://www.btv.bg/sport/olimpiada/story/1316238619-Valentin_Hristov_s_bronzov_medal_ot_Olimpiadata.html
Док , 2 малки уточнения.Валентин Христов го искат в Азербайджан.Турчина тук - не.Азербайджан е платил на федерацията за разрешение.Иначе не може да се състезава.Така че , примера не е съотносим към ситуацията.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #9 -: Октомври 21, 2012, 22:26:20 »

български щангист печели медал за Азарбейджан = турчин, който се опитва да провали играта на българския отбор

 *crazy* *crazy*

Гарга, ако се наложат действия във връзка с точка четири, май ще дойде и моето време в тази версия.
 *freak*
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 21, 2012, 22:26:39 »

Сравняването на световното на империя онлайн с олимпиадата е като на малко патенце със совалка  Wink
Дори да ги сравним има една мъничка разлика - Азербайджан иска българина .Тук никой не иска турчина.Не може  всеки да се състезава за който му хрумне. *pardon*
« Последна редакция: Октомври 21, 2012, 22:28:38 от Asguard » Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #11 -: Октомври 21, 2012, 22:29:38 »

Дори да ги сравним има една мъничка разлика - Азербайджан иска българина .Тук никой не иска турчина.Не може  всеки да се състезава за който му хрумне. *pardon*

Прави сте , но правилата към момента са на страната на Турчина.  *crazy*
Активен

Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 21, 2012, 22:34:03 »

Прави сте , но правилата към момента са на страната на Турчина.  *crazy*
Док , извинявай , ама да се позоваваш на правила , които са променяни хиляди пъти в движение въпреки протестите на играчите е несериозно.Да бяха наистина правила - да .Ама всички знаем как по средата на ерите нещата придобиват съвсем нови измерения. *pardon*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #13 -: Октомври 21, 2012, 22:38:20 »

- Нима БГ играчите не се сърдеха миналото световно , че е имало промяна в средата на изданието  ;D , а сега искат точно това  ;D

- Нима нямаме БГ играч в друг отбор ? Grin

П.П. Търсех да цитирам и потвърдя 2-те си твърдения , но явно не са там , където ги търсех , за което вината си е моя , понеже не съм ги преместил навреме  *pardon*
докторе не принасяй нещата на ниво личностно заяждане.

Аз лично за нищо не съм се сърдил и до колкото помня, като отбор бяхме най-недоволни, че награждаването не беше преместено в удобно за нас време, поради което по-голямата част го изтървахме. А за какво да сме доволни, затова че в средата на самото световно първенство калкулатора не беше сменен или, затова че накрая когато беше най-напечено румънците си държаха 5 милиона катрафракта в замъка при положение, че имат право на 3 милиона според правилата или, затова че румънците използва бъг, с който не плащаха издръжка и реално си се мандахерцаха по цял ден по картата за без пари? Да продължавам ли да изброявам? Та за какво да сме доволни хората, които играхме на миналото световно?

Не може да сравняваш участието на някой българин в друг отбор с това сега на турчина в нашия. Просто нито отбора на Англия, нито на Германия имат някакъв шанс за успех, макар и минимален, няма такова измислено число все още. И по петима българи да има там не е същото, защото те не вредят на никой. Остават си незабележими през цялото световно. А тоя турчин се заканва още от сега, че ще ни прави золуми, как да не се противим?

Май на никой не му е ясно, ако ние решим да правим мръсотии какво ще се получи? Сега имам един комп, от който си играя, но виж нещо хипотетично и кажи дали не е красиво. Оправям стария, на който му слагам само гугъл хром за цъкане на Ио, купувам си лаптоп и без друго имам нужда и него го отготвям за ИО. Реално до тука имаме трима различни играчи, които не се дублират по АйПи, мак адрес или каквото и да било. Моя акаунт е ясен къде ще бъде, вотрия мисля за Румъния да го класирам ,акто силен конкурент, втория в Бразилия ще го командировам. Румънеца го правя лидер за 200 лева при сегашните условия, а бразилеца го класирам за 40 лева или обратното. Едно никаква инвестиция за мизериите, които ще сторя. Та след като още 6-7 човека го нарпавим това упражнение взимаме надмощество в тези отбори. От там като можем да гоним изваждаме истинския бразилци и румънци и може цяло световно да си лежим по гръб. Има и по-груби варианти, но няма да си правя труда да ограмотявам аудиторията.

Относно промяната на правилата по никое време. Еми то екипа вече ги промени веднъж заради турчина. Надявам се всички да си спомнят, че в първият вариант на правилата за световно 2012 нямаше право да се гонят играчи, а сега вече има. Какъв е проблема да се даде право да имаме резерви? На кой не му е угодно?

Въпроса с комерсиализацията и това как не можем да го (турчина) изместим с игрови похвати Победителя обясни в предходен пост и няма да раздувам излишно нещата.


По тези правила , дори екипа да уважи решението ви , няма как да премахне чужденеца. Единствения начин е , като вие самите го направите чрез класацията. Ако екипа премахне този акаунт ще има огромна вероятност да се получи международен скандал, та предполагам , че по-добре без един отбор , от колкото скандал. Нима вие предпочитате всички държави да говорят , че екипа ви помага , а не да изгоните къртицата и да спечелите с човек по-малко. Това не е отбора , който игра миналото издание - те бяха по-самоуверени и по-горди.

Надявам се да няма обидени.

Да ти споделя, чесно - има обиден. Как може да кажеш, че в момента, както играта е превърната в една цъкалня и диамантена прахосмукачка ще можем да го махнем? В игра, в която нямат значения уменията на играча, а това какво ще ти се падне от храма?
Как точно, прецени дали съм горд и самоуверен? Че аз отново казвам на всички, че няма кой да ни вземе титлата. Няма как да стане просто сме прекалено добри, но не знам дали го осъзнавате. Нивото ми на гордост как точно го измери? На тема Родолюбие не искам да започвам, защото не искам да излизам от добрия тон... Нещата за бойкот тръгнаха точно от националите спечелили световно 2011. Аз лично съм прекалено ГОРД и СИ ОБИЧАМ РОДИНАТА за да понеса мисълта, че точно заради турчин ще бъдем прекацани.

п.п.: Мислех си първият ти коментар да го отмина с шеговит тон, но си ме провокира с втория... аз повече нямам какво да кажа по темата...

С уважение. Галин Господинов - The_God световен шампион на ИО за 2011 с отбора на България.
Активен

dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 21, 2012, 22:57:34 »

Не ми е ясно ако хипотезата че турчина иска да се състезава за България като някакъв наш щангист за друга държава на олимпиадата как точно ще прави това като не знае да чете и пише на български? Онзи спортист вдига железа индивидуално. Тази игра е отборна - трябва комуникация. Ясно е че освен да пречи и да саботира българския отбор друго няма да прави. Smiley

Това обаче едва ли ще остане без последствие следващата година от страна на потребителите Smiley Не мога да разбера защо екипа ви няма адекватна реакция по проблема? Нима искате да си прецакате световните първенства? По какво ще се различават те от обикновен блиц по 10 в международен сървър? Кой ще седне да играе в тях на сериозно като се допускат в тях играчи, чиято цел е да пречат и саботират?

Понеже тези игри се издържат от платените екстри не е лошо да си направите добре сметката какво може да изгубите в бъдеще за сметка на това че не сте си догледали нещата сега като сте написали правила които лесно могат да се заобикалят!? Пишете че се страхувате да не ви обвинят в пристрастност към БГ отбора. Щом това ви притеснява най-добре да няма български отбор за да нямате конфликт с чуждите ви потребители.

Реакцията на бългаските потребители ми се вижда адекватна. Един саботира българския отбор, отбора пък саботира вас. 200Е х 14 човека - 2800Е загуби. А те може и да не стигнат за световно и то блиц по 10! Ама какво са 2800Е загуби за вас? Няма и един голф на старо Smiley ... Турчина явно ви е по-изгоден да го подкрепяте въпреки че виждате как опорочава идеята за световното заобикаляйки правилата.. как беше лафа"закона е врата в полето и само баламите минават през нея" В това световно баламите ще сме ние. Следващото ще е наистина интересно! Smiley Направо няма търпение да участвам там.... ще е уникален цирк... Smiley
 
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!