Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:02:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декларация от кандидат националите на България  (Прочетена 18213 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #60 -: Октомври 30, 2012, 12:41:58 »

С тази декларация се подходи малко емоционално и прибързано! След края на квалификациите вариантите са два:
1. БГ отбора не бойкотира и играе с човек по-малко. Всички подкрепили декларацията от отбора си плюят на фасона заради усилията и средствата, които са вложени в класирането им.
2. БГ отбора не играе и си спазва обещанието в декларацията (мисля че тя беше подкрепена от всички участници в топ20) Ако Бг отбора ако не играе - елиминиран е един сериозен съперник България фаворит за нова титла!
Така или иначе турчина си е свършил работата при нас! И в двата случая българите сме губещите Smiley При първия случай губим авторитет, защото не можем да отстояване позиция, при втория губим шанс да защитим титлата.
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #61 -: Октомври 30, 2012, 13:42:50 »

С тази декларация се подходи малко емоционално и прибързано! След края на квалификациите вариантите са два:
1. БГ отбора не бойкотира и играе с човек по-малко. Всички подкрепили декларацията от отбора си плюят на фасона заради усилията и средствата, които са вложени в класирането им.
2. БГ отбора не играе и си спазва обещанието в декларацията (мисля че тя беше подкрепена от всички участници в топ20) Ако Бг отбора ако не играе - елиминиран е един сериозен съперник България фаворит за нова титла!
Така или иначе турчина си е свършил работата при нас! И в двата случая българите сме губещите Smiley При първия случай губим авторитет, защото не можем да отстояване позиция, при втория губим шанс да защитим титлата.


Най-накрая някоя някой да напише нещо смислено тук...
Както искате го наричайте аз ще играя на световното. Отбор ще имаме, защото ще сме 5 човека...
Дарка е аут на третия ден. Стига организаторите на турнира да си удържат на обещанието, ако не е така на третия ден аз спирам.
Относно диамантите аз съм с над 8к на световното, ако се класирам.
Дано да вкарат резерва, да ноже да сме 15 човека, но вярвам, че ще се случи....
« Последна редакция: Октомври 30, 2012, 13:45:27 от The_God » Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #62 -: Октомври 30, 2012, 15:46:16 »

Обещание :


Изпълнено :


Квалификациите свършиха,жалко че не можаха всички от топ 15 да избутат наглия нашественик.
Сега обаче положението е много деликатно,класиралите се играчи са много объркани и раздвоени.
Има на лице декларация за бойкот ,има на лице желание за игра ,има и безхаберие от страна на екипа...
При това положение едва ли ще има БГ отбор на световното  Sad
Активен

Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #63 -: Октомври 30, 2012, 15:52:53 »

Аз не бих участвал в подобен цирк.Принципите на една игра стоят над самата игра.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #64 -: Октомври 30, 2012, 15:55:59 »

Man? Ти видя ли турския отбор с колко нетни се класират?  Grin Първия има точки колко мен, 'дето не се класирам ... 1   .A.t.a.la.n.t.e   982 934 ... а 15тия е с 300к. Тия какви пари мислиш че са похарчили в тия квалификации??? Smiley даже гледам другите държави... по-големи плащачи от нас българите няма! ... така че обяснения от рода как екипа толерира чужденци защото харчат ми се виждат неправилни... по-скоро ни мотивират нас да харчим повече.. но не ни броят за хора щото 5 пари не дават какво мислим Smiley

П.С. .. само бразилците се различават....
« Последна редакция: Октомври 30, 2012, 16:08:03 от dayoff » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #65 -: Октомври 30, 2012, 16:00:01 »

Квалификациите свършиха,жалко че не можаха всички от топ 15 да избутат наглия нашественик.
Сега обаче положението е много деликатно,класиралите се играчи са много объркани и раздвоени.
Има на лице декларация за бойкот ,има на лице желание за игра ,има и безхаберие от страна на екипа...
При това положение едва ли ще има БГ отбор на световното  Sad

който иска да играе , негов си е избора... но има и резерви, при което положение напрактика ще играем в пълен състав
http://worldcup.imperiaonline.org/?section=qualification_teams&continent=Europe&country=bg

при това положение не виждам защо да се прави бойкот, но всеки сам си решава. хубавото е, че има кой да го замести. Да се надяваме, че модула до резервите ще бъде достъпен на смаото първенство
Активен

dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #66 -: Октомври 30, 2012, 16:04:35 »

Ако имате модул с който да дърпате резерви вкарайте RayH !!!! ... да ги оправи! Smiley
Активен
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #67 -: Октомври 30, 2012, 16:10:08 »

....само не разбрах толкова ли беше трудно да отворите нова тема да не се спами поне в тази *pardon*
Поздравления на класиралите се -успех на тези  които са решили и имат желание да играят на световното.
ПС:дори и 10 човека пак ще вземем златото  Grin Wink ;D *SPITEFUL*
 *V*
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
rumen_bg6
Редник
*

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #68 -: Октомври 30, 2012, 16:31:30 »

http://worldcup.imperiaonline.org/?section=qualification_teams&continent=Europe&country=bg
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #69 -: Октомври 30, 2012, 16:46:40 »

Преди много години в тази игра имаше формулировка- Използване на пропуски в правилата , с цел изкривяване на геймплея.По старите играчи могат да кажат що народ си замина заради това.В момента нещата са същите , само дето принципите са отдавна забравени, заглушени от дрънкането на сребърниците.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
tarankoly
Сержант
**

Karma: +64/-47
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Редови крокодил от ВМС на БА


Профил WWW
« Отговор #70 -: Октомври 30, 2012, 18:04:37 »

Няма какво да дискутираме с турчето
Ако ще играем на световното още в началото го номинираме и вън от отбора а на негово място се пуска резерва
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64334.0
Активен

[img]http://s4.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=53073
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #71 -: Октомври 30, 2012, 19:37:52 »

Лично мнение ,без да ангажирам никой с него  .... аз на ваше място не бих играл и квалификацийте ,камо ли на световното ....при така демонстрираното отношение към проблема ,поставен още в началото .... пак добре ,че са решили да изменят предварително написаните правила и да допуснат резерви в състава ...все пак незнаят дали бг отбора няма да бойкотира и решиха да си вържат една тенекийка .....но това можеше да го кажат още в началото при повдигане на въпроса ,а не пак да се вкарва тихомълком в последния момент ....от тук пак личи отношението към играещите .... Ако все пак има бг отбор му желая успех в надпреварата.
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #72 -: Октомври 30, 2012, 21:53:08 »

Благодаря на екипа за волята и разума. Не вярвах, че нещо ще се промени, но разумната промяна е факт  *bravo*.
Сега от нас остава само да оправдаем очакванията. Бъдете сигурни, че ще изядем клавиатурите ако трябва  Grin.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
betonche
Сержант
**

Karma: +5/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #73 -: Октомври 30, 2012, 23:30:16 »

 *bravo* на екипа на ИО, това беше разумно решение от ваша страна
на класиралите се също БРАВО, с вас сме и вярваме че ще успеете  bgflag
Активен
zmei
Гост
« Отговор #74 -: Октомври 30, 2012, 23:38:45 »

гагаран е най-добрия.знам го от хард кор така че титлата в кърпа вързана
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!