Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:02:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко разнообразяване на версия 4  (Прочетена 6047 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« -: Октомври 20, 2012, 19:38:49 »

Преди време бях пускал тема за блиц свят на версия 4 - скорост х4, но дискусия не се състоя.

Струва ми се че ще има доста хора които биха се включили в една бърза ера за 3-4 месеца особено военно ориентираните играчи, както и ще е мотивация за играчите гонещи нетна. Правилата предполагам да ги взаимствате от свят 10 , ще се радвам ако заформим интересна и конструктивна дискусия.
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2012, 23:31:23 »

Предполагам, че както за мен, така и за доста играчи, версия 4 е една от най-сполучливите в ио. Все още поддържа доста голям капацитет играчи из световете и макар да е вече поизоставена от към развитие, един блиц би бил супер идея. Със сигурност в него ще се съберат всички играещи към момента, но за съжаление едва ли идеята ти ще бъде одобрена.  Smiley
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2012, 09:25:09 »

Няма лошо.Вече мисля да спирам с играта,но един такъв свят ще е един чудесен завършек на участието ми.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2012, 13:59:24 »

Според мен тази версия вече е в историята за Екипа.Добра идея , но няма да и обърнат внимание.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2012, 14:17:34 »

Ами да направим така че да и обърнат, сигурен съм че ако се пусне такъв свят ще има доста повече играчи отколкото в който и да е световете версия 4 в момента, което ще от финансова изгода за екипа Smiley
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 21, 2012, 15:09:36 »

Ами да направим така че да и обърнат, сигурен съм че ако се пусне такъв свят ще има доста повече играчи отколкото в който и да е световете версия 4 в момента, което ще от финансова изгода за екипа Smiley
Няма да е от финансова изгода.Най малкото блицовете са 35-45 дневни.Малко разходи за премиум и така нататък.Щом зарязват версиите с 9 месеца продължителност, тая съвсем ще им е неизгодна.Иначе пак повтарям - добра идея.Може да преработят някой свят просто.Да добавя и една идея дето ме човърка от известно време насам.А именно - световни първенства на всички версии.Но и това според мен е в рамките на илюзиите. Smiley
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #6 -: Октомври 21, 2012, 15:39:17 »

На мен също ми се струва добра идеята да има такъв свят версия 4 ,но едва ли ще обърне някой внимание  въобще на идеята.Версия 4 за екипа е отживелица ,едва ли ще спечелят много от такъв свят.Явно не му трябват пари на собсвеника щом спряха подаръците официално във версия 4,а и от ден на ден подръжката намалява ,едва ли някой ще инвестира средства и време в такъв проект  *pardon*
Активен

Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 21, 2012, 17:23:37 »

На мен също ми се струва добра идеята да има такъв свят версия 4 ,но едва ли ще обърне някой внимание  въобще на идеята.Версия 4 за екипа е отживелица ,едва ли ще спечелят много от такъв свят.Явно не му трябват пари на собсвеника щом спряха подаръците официално във версия 4,а и от ден на ден подръжката намалява ,едва ли някой ще инвестира средства и време в такъв проект  *pardon*
Аз също съм ЗА,но посочените по-горе причини ме карат да мисля ,че такъв свят няма да се състои!!
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
Kris_h
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 21, 2012, 18:05:07 »

Не бях влизал в играта от доста време, сега като разгледах ми направи впечатление че играта и по точно версия 4 е умряла.
Какви са причинете не знам ако не направят нещо значи са се отказали от версията.
Може би в 5 има играчи, за мен е пълен провал но на други играчи сигурно им харесва.
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #9 -: Октомври 21, 2012, 18:12:49 »

Не бях влизал в играта от доста време, сега като разгледах ми направи впечатление че играта и по точно версия 4 е умряла.
Какви са причинете не знам ако не направят нещо значи са се отказали от версията.
Може би в 5 има играчи, за мен е пълен провал но на други играчи сигурно им харесва.

 Grin Grin Версия 4 ако е умряла, то и ние сме умрели с нея. А като гледам, тук там мърда още някой паладин из картата. Така че докато има такива оптимисти като нас ще тлее още дълго време надявам се.  Cool
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 21, 2012, 18:14:50 »

Grin Grin Версия 4 ако е умряла, то и ние сме умрели с нея. А като гледам, тук там мърда още някой паладин из картата. Така че докато има такива оптимисти като нас ще тлее още дълго време надявам се.  Cool
аз също има какво да кажа ,но мълча,за да неизтрият темата на Миро заради СПАМ.
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
Kris_h
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 21, 2012, 18:27:54 »

Grin Grin Версия 4 ако е умряла, то и ние сме умрели с нея. А като гледам, тук там мърда още някой паладин из картата. Така че докато има такива оптимисти като нас ще тлее още дълго време надявам се.  Cool
Да има играчи но няма нищо общо с преди година и половина някъде.
Тогава като знам какво чудо беше хич не очаквах такава жалка картина.
Останали са само истинските фенове Smiley
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #12 -: Октомври 21, 2012, 20:13:25 »

При скорост по 4 или по 2 може да се заложат гилдиите да изтичат по бързо и говорим за свят който да е 3 или съответно 6 месеца, войните ще са много по-динамични, на фермерите ще им е още по-трудно да държат позиции, сейфовете ще са трудни за изпълнение както е в свят 10.

Вярвам че има доста играчи по всички светове версия 4 които ще се пуснат в един такъв блиц, колкото повече играчи толкова повече кредити, повече пари за екипа на ИО - готов съм и да разпиша бизнес кейс ако трябва  Grin
Активен
Rider_M
Skeletan
Редник
*

Karma: +141/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #13 -: Октомври 21, 2012, 20:53:59 »

Раздел "предложения" за "класическите" версии трябва да се разкара от този форум. Екипът вече и по версия пет не работи, насочили са се към версия шест. Класическите светове са на доизживяване, всякакви предложения, свързани с тях, звучат смешно.
Активен

Аз умирам и светло се раждам -
разнолика, нестройна душа,
през деня неуморно изграждам,
през нощта без пощада руша.
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 21, 2012, 21:13:29 »

Каквото и да си говорите версия 4 не е това, което беше едно време.
тази версия се държи единствено и само заради маниаци луди по класиките...които за жалост се борят доста малко на брой и стават все по-малко с всяка изминала ера.
matanasov с цялото ми уважение обаче ако направиш една бегла сметка..дори и без бизнес план...сам ще разбереш, че няма никаква полза за екипа да прави подобни неща.
Просто тази версия си отива бавно и славно в забравата и съвсем скоро очаквам да има по един два свята само. Може би наистина ако се съкратят световете във версията до 3-4 може и да се направи едно блиц-че на мястото на някой друг свят...и тогава дори и аз мога да се включа да запретна ръкави за една класическа битка.
Но не мисля,че ще стане особено с версия 6,която чука на вратата Smiley
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!