Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:39:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение за нововъведение  (Прочетена 1156 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valldes
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Октомври 18, 2012, 13:10:11 »

Здравейте!Имам едно предложение!Разбира се уважаемите администратори ще кажат дали е изпълнимо!Има ли възможност в играта да се включи и изграждане на пристанище и военноморски флот!??Това би я направило още по интересна и би развило самата игра!Аз самия я играя отдавна, харесвам я , но бих се радвал ако има развитие като в реалния свят!Ще се радвам ако ми отговорите!
                                                                                                  С уважение:Valldes/Владимир Иванов/
Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2012, 16:28:46 »

По пътя на логиката има резон в това "продължение"
Обаче от гледна точка на геймплей,сложност и какво ли не...си мисля, че не става....
1-во ако се създаде флот и кораби и тем подобни ще се наложат страшно много ограничения,капацитет на кораби и тем подобни;
2-ро играта ще трябва да претърпи страшно много промени, ще стане много по сложна, ще трябва да се измислят съвсем нови неща и да се правят изравнявания и трябва много креативност...Реално ще се превърне в изцяло друга игра, което не мисля, че ще се понрави на много хора;
3-то за да се промени всичко това, ще трябва много време, много средства и още повече работа...което си мисля, че няма да стане никога.
И преди имаше пак такива дебати и си мисля, че екипа не се е справил още с дупката между импреци и номади...а камо ли и да се вкарват флот и тем подобни...не само, че няма да развие играта по този начин...ами и ще я развали много.
Освен това машините сега едвам се "справят" със сегашната ситуация...а какво ще се случи ако се добавят още няколко ключови компонента...като отново искам да подчертая "Справят" с изчисленията
Активен
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2012, 22:31:17 »

Абе Шикозен ти днеска май си решил да сереш на Форума. Аз като пращам СМС-та или си взимам диаманти по друг начин, къде отиват парите според теб Huh? Грам не ми дреме колко е сложно и колко не е. Давам пари искам играта да се развива, да става сложна, да става реална, да става интересна. Като си даваме парите се очаква не само да ядат и пият, а да са креативни. Мене ми се нрави предложението, друг е въпроса дали имат капацитет за тази работа, което обаче трябва те да го кажат не ти, не аз, не някой друг. Мисля, че тук трябва да се сложи един поне отговорник от екипа на Империа да чете, коментира с програмистите и да ни информира какво става с предложенията ни.
Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2012, 22:45:35 »

шшшш моля,моля...знаеш ли от кога се опитват да пробутат тази "шит" идея с тези кораби? Не знаеш...тогава да не се обаждаш неподготвен по въпросите!
Въобще знаеш ли как се прави онлайн игра? От кога се опитват с версия 5 и колко бъгава беше в началото...само и само да вкарат две различни раси...колко ери се провалиха заради не добри изчисления и отстранпване на бъгове...а сега искате и флот и вода и кво ли още не.
Да смс-и пращаме да се развива играта и всички го искаме...ама ако искате да играете игра с корабчета ходете на друго място...самата концепция на играта е съвсем друга,геймплея е създаден с точна и ясна цел...не за некви си ми корабчета, подводници...още малко ще искаме да се строят небостъргачи, хеликоптери и совалки за изследване на вселената...ае стига глупости не искам следващите 2 години да прекрам в бъгави версии и некадърни предложения  от пишлемета на по 13 години де играли цивилизация или нещо от сорта и сега искат да опропастят една от любимите ми игри!
Нема нужда моля! Екипа на ИО се справя идеално с тази задача със цялата комерсиализация...или да го нарека "печатница за доларчета или евра"
PS. Извинявам се за леко грубоватия тон...обаче ми е писнало от глупости от хора, които се опитват да изкривят самата концепция на играта и нейния досегашен геймплей!
« Последна редакция: Октомври 18, 2012, 22:51:46 от shikoznia » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!