Imperia Online България  
Април 27, 2024, 21:00:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банка !  (Прочетена 1656 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« -: Октомври 07, 2012, 00:48:33 »

Предлагам следното:

Да може заема от банката да се изплаща предсрочно, но не само с пълната сума по него, а и на части.
Пример тегля да речем среден заем на стойност 500 000 злато, трябва да върна 800 000, но след ден два имам да речем в мен 200 000 да мога да дам на банката тези 200 000 и да ми останат да връщам останалото. Така е по-реално. Естествено да не може да се правят частичните плащания под атака и да речем да иска определено ниво Банкерство като то да не е обвързано с точна сума, а с процент. Пример 10-то ниво банкерство да позволява частично връща в размер до 40% от оставащият заем, 11-то ниво Банкерство да позволи 45% процента от оставащото. Може и да се въведе лимит да речем броя частични плащания на ден пак в зависимост от ниво Банкерство. Пример 4-то ниво Банкерство да позволи да се изплаща до 2 пъти на ден частично, 6-то ниво Банкерство да позволява до 3 пъти на ден да се извършва частично погасяване.
За да не ви се затормозяват машините в империя онлай, нека автоматичната първоначална вноска да не си променя стойноста при всяко частично плащане, а да си остава такава каквато е определена при тегленето му.
Помислете, мисля че е добро предложение.
Активен
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 07, 2012, 23:05:04 »

Да вземете да коментирате ли ?
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 08, 2012, 20:54:25 »

 Мисля че ще се преебе играта така - взимаш заем па го върнеш отчасти
Активен

Редовен играч - 6 пъти
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2012, 16:32:23 »

не мисля,че предложението ти върви...
Къде в истинският свят го има това нещо...Коя банка ще се съгласи така днеска имаш пари връщаш 10%..утре нямаш пари не връщаш нищо.
В момента банката е перфектна не мисля, че трябва да се променя!
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 18, 2012, 17:49:32 »

не мисля,че предложението ти върви...
Къде в истинският свят го има това нещо...Коя банка ще се съгласи така днеска имаш пари връщаш 10%..утре нямаш пари не връщаш нищо.
В момента банката е перфектна не мисля, че трябва да се променя!

ами аз лично съм със заем към банката, всеки месец имам определена вноска но съм погасявал и по няколко вноски, тук е същото теглиш заем имаш вноска на час която така или иначе си върви ако можеш да внесеш частично една сума от това която трябва да се върне накуп няма да е лошо
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Endshpiel
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 18, 2012, 22:04:06 »

Къде в истинският свят го има това нещо...Коя банка ще се съгласи така днеска имаш пари връщаш 10%..утре нямаш пари не връщаш нищо.

Чети бе момче. НЯМА банка дето да не ти даде да си плащаш вноските предсрочно !!! Ти или си на 15 години или си пил нещо. Даже да ти кажа ли освен, че ти позволяват да внесеш не само предварително примерно 5 вноски, ами че и отстъпка ти правят някаква на лихвата.

Плюс тва за да ти докажа, че си на леки наркотици. Къде видя да съм написал ето това ти твърдение "Коя банка ще се съгласи така днеска имаш пари връщаш 10%..утре нямаш пари не връщаш нищо."
Кви ги дрънкаш не ми е ясно. Днеска като имам 10% ще си ги дам, а в това време вноските си ми вървят пак. Просто общата сума на заема намалява и така примерно е по-удобно за хората. А твойто недорасло и недоинформирано мнение си го дръж, докат пораснеш Smiley
Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 18, 2012, 22:12:25 »

хахаха добре бате добре....ще кажа на мама да не ми слага повече водка в млякото обещавам  Cry
говорех за съвсем друга ситуация ама както и да е...
Не съм съгласен с тва предложение и точка...няма коментирам повече!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!