Imperia Online България  
Април 23, 2024, 13:45:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ера със скорост Х2 (9 бг)  (Прочетена 5784 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 14, 2012, 22:06:54 »

Да предположим , че си прав , то тогава значи , че ера със скорост х4 трябва да има 4 блока х1:30h.  По-точно , на всеки 6 часа да излизаш в блок за 1:30 , а в ера със скорост х2 , на всеки 12 часа да правиш блок за 3 часа. Какво да кажат хората , играещи в ера , която е със скорост х10 - там не ми се мисли какви ще са разкъсани блоковете.
Ами тогава да се разредят малко играчите и като се стартира ерата, да ги пуска на произволно място на картата, а не в центъра всички .... щото в центъра са супер на гъсто играчите.
И в конкурентната игра преди имаше задължителен офлайн, но го махнаха .... не виждам да са изгубили от това, напротив.
Активен
Hoho_Boho
Редник
*

Karma: +17/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #16 -: Ноември 14, 2012, 22:33:55 »

DanailDR:
"Има много лесно решение ...офлайн блока ... за тези със скорост по2 ... да е 3 часа..."
--
Това означава или да спя по 3 часа или да ангажирам някой да ми бъде "бавачка", но
и двете възможности не ми харесват.

Според инките краят на света наближава... Да бъдем оптимисти! Светове много, все някой ще оцелее.
: )
Активен

Количеството интелект на планетата е константа, а населението расте.
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 14, 2012, 22:38:32 »

DanailDR:
"Има много лесно решение ...офлайн блока ... за тези със скорост по2 ... да е 3 часа..."
--
Това означава или да спя по 3 часа или да ангажирам някой да ми бъде "бавачка", но
и двете възможности не ми харесват.

Според инките краят на света наближава... Да бъдем оптимисти! Светове много, все някой ще оцелее.
: )
Ами не, не означава. Ако искаш пусни си сейф 10 часа и спи 10 часа, ако искаш пусни си 3 часа и спи 3, но в случая в световете по2 много хора нямат сейф който да е дълъг 6 часа, което значи, че ти го пускаш и той се връща час или два преди да ти е изтекъл офлайна .... това не е добра практика
Активен
KAIMAKA
Лейтенант
***

Karma: +7/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 126



Профил WWW
« Отговор #18 -: Ноември 14, 2012, 22:41:08 »

но в случая в световете по2 много хора нямат сейф който да е дълъг 6 часа, което значи, че ти го пускаш и той се връща час или два преди да ти е изтекъл офлайна
В световете x2 може да има сейф поне за 8 часа ако картографията ти е 1 лично и 0 съюзна
Активен

DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 14, 2012, 22:54:37 »

В световете x2 може да има сейф поне за 8 часа ако картографията ти е 1 лично и 0 съюзна
ако най-далечния играч ти е на 200 разстояние опцията отпада даже и с 0+0 не се връзваш.
Активен
Hoho_Boho
Редник
*

Karma: +17/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 31



Профил
« Отговор #20 -: Ноември 14, 2012, 22:54:56 »

Значи стигаме до извода, че проблемът е  не колко е офлайн блока, а колко е времето за сейф - и то не е достатъчно в светове с малко играчи.
--
Аз за картографията - за някакво по-високо и задължително проучване /не помня/ е необходима Картография 4. И това не е решение.
Активен

Количеството интелект на планетата е константа, а населението расте.
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #21 -: Ноември 14, 2012, 23:00:13 »

всъщност играчите не са малко, но просто са скупчени на едно място и то в центъра
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #22 -: Ноември 14, 2012, 23:55:42 »

може да се пръснат из картата - няма кой да се противи смятам
като не искат да съберат 2-3 свята в едно
Активен

Ама иначе любезни бе..
angy20
Лейтенант
***

Karma: +2/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 112



Профил
« Отговор #23 -: Ноември 15, 2012, 23:18:32 »

А докторе защо преди да направите цялата игра скорост х2 не помислихте?Да знам че имаше анкета но ми се струва че в тая анкета са гласували хора който не знаят какво значи скорост х2!И се чудя каква война може да се води в такъв свят в който даже нямаш нормален сейф за 6ч ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН офлайн
Активен

По лошо от изкуственият интелект е естествената простотия! Wink
cassiopea
Редник
*

Karma: +8/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #24 -: Ноември 16, 2012, 11:24:52 »

house83, значи все пак има някакво решение на този вече глобален проблем със сейфа. Мен лично това предложение ме устройва от колкото всеки ден след 4 часовия си сейф да се налага да възстановявам армия, губя желание за игра, пък да харча за диаманти още повече. На всичко отгоре не ни оставяте избор, така и никой не каза ще има ли свят с нормална скорост, ако не то тогава наистина вече голяма част от играчите ще се откажат, защото освен ИО има и работа без която няма да можем да купуваме диаманти!
Активен
cassiopea
Редник
*

Karma: +8/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #25 -: Ноември 16, 2012, 11:28:35 »

За това предложение става въпрос  Smiley

Има много лесно решение на проблема За световете с нормална скорост офлайн блока да е 6 часа, за тези със скорост по2 - офлайна да е 3 часа, за тези по4 - час и половина, а за мегабързите да се премахне.
Ето например в конкурентната игра (********) няма офлайн блок, просто през един час системата те разлогва и се налага да се логнеш отново или преди да е изтекъм този час да потвурдиш с попълването на капча, че си на линия.
Активен
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 16, 2012, 11:33:24 »

Ами накрая ще стане като с "взетите мерки"  при фарса с продажбата на замъци в края на миналата ера ..... едно голямо нищо.
Активен
joro_
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Профил
« Отговор #27 -: Ноември 18, 2012, 20:20:30 »

А в бг11 е скука и скороста си му е нормална,един съюз с 30 члена и се правят на богове,играят си с пазара и какво ли още не,а тези който искат да направят войска да си оберат собствените провки немогат,понеже видат ли армия и я унищожават,как да се играе без сейф Grin.............влизаш поглеждаш за поредната атака и излизаш,колкото да не станеш каса *freak*
Активен
holly avenger
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Protect the weak


Профил
« Отговор #28 -: Ноември 20, 2012, 02:06:10 »

... и БГ9 натам върви, пълна тъпня е и там и безхаберие от администратори и програмисти.
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #29 -: Ноември 20, 2012, 21:27:33 »

То да беше само там.......световете оредяха......ще играем без сейфове и ще се мислим за големи играчи  Grin
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!