Imperia Online България  
Април 25, 2024, 22:04:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ера със скорост Х2 (9 бг)  (Прочетена 5787 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
angy20
Лейтенант
***

Karma: +2/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 112



Профил
« -: Октомври 18, 2012, 10:07:34 »

 *crazy* *crazy* *crazy*
някой замисли ли се че в свят със скорост Х2 трябва да има и играчи?кажете ми моля как с 1000 играча може човек да си направи нормален сейф при 6ч офлайн като най далечния от мен играч е на няма и 200 разстояние и то говорим за играч който не ми е в обхват даже?!?!?! *wall*  *hahaha*
Активен

По лошо от изкуственият интелект е естествената простотия! Wink
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2012, 15:02:03 »

Играчите не падат от небето с десетки хиляди. Светът е с отворени регистрации, но отнема време докато се понапълни.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 26, 2012, 21:06:18 »

не е само в бг9, който вече е х2
пуснах се в друг свят - който е нормален (даже се учудих, че има такива)
и там е така - липсват играчи!

това не Ви ли кара да се замислите по въпроса : Защо подяволите няма кой да играе?
и това е след рестарт - айде бг 9 е от 2 седмици някъде - а какво ще кажете за свят, който се играе вече месец ?!?
важна част от играта ( да не кажа най-важната) е да успяваш да си спасиш армията посредством т.нар сейф
и най-запаления играч не би се задържал задълго при положение, че не може да играе както изисква самата игра
винаги има кой да те набие - това всички го знят, а тези, които не го вярват има моменти, в които го разбират сами
аз лично скоро ако не намеря нов старт на нормален свят с достатъчно играчи, за да се играе "нормално" - спирам и аз

ПС
някъде видях някой беше цитирал коментар на играч, в който въпросният беше прогнозирал края на ИО до края на някоя година
аз лично вече бих се позамислил над думите му и бих предположил до края на 2013 да я няма тази игра ( за мое съжаление)
но знам ли - могат да измислят нещо по въпроса и да се оправят нещата




и накрая да попитам - е ли възможно да се слеят 2-3 свята в един поне да се съберат играчи за нормална игра на ера ?!?!?
все пак на кому са нужни Х бр светове, в които няма кой да играе
Активен

Ама иначе любезни бе..
icobg
Icobg
Лейтенант
***

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 31, 2012, 18:03:11 »

Уместен въпрос,на който все още чакаме отговор Sad
Активен

There can be no triumph without loss. No victory without suffering. No freedom without sacrifice.
angy20
Лейтенант
***

Karma: +2/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 112



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 01, 2012, 04:32:47 »

 Grin Grin Grin
отг ''Играчите не падат от небето с десетки хиляди. Светът е с отворени регистрации, но отнема време докато се понапълни.''
нали се сещаш който не му понася се изнася всичко в бг е така защо и играта да не е нали е създадена от политик ...............
Активен

По лошо от изкуственият интелект е естествената простотия! Wink
cassiopea
Редник
*

Karma: +8/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #5 -: Ноември 02, 2012, 17:25:11 »

Здравейте! Аз играя в свят 8, който е с нормална скорост и преди месец стартира новата ера, ние сме може би не повече от 300 човека и няма играчи над 100 разстояние.Преди време повдигнах въпроса, как може да се играе при това положение, но така и не ми беше отговорено. Сега прочетох, че трябва да чакаме и че не става така бързо, интересно може би трябва да чакаме до края на ерата. На всичкото отгоре и при нас беше пусната новината, че от следващата ера сме със скорост х2. Искам да попитам и да ми се отговори естествено: ЩЕ ОСТАНЕ ЛИ СВЯТ С НОРМАЛНА СКОРОСТ където да можем да играем и ако все пак се даде отговор и на въпроса дали няма възможност да се обединят два свята, за да има достатъчно играчи за нормална игра ще съм Ви много благодарна!  *rose*
Активен
icobg
Icobg
Лейтенант
***

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 03, 2012, 16:52:06 »

Здравейте! Аз играя в свят 8, който е с нормална скорост и преди месец стартира новата ера, ние сме може би не повече от 300 човека и няма играчи над 100 разстояние.Преди време повдигнах въпроса, как може да се играе при това положение, но така и не ми беше отговорено. Сега прочетох, че трябва да чакаме и че не става така бързо, интересно може би трябва да чакаме до края на ерата. На всичкото отгоре и при нас беше пусната новината, че от следващата ера сме със скорост х2. Искам да попитам и да ми се отговори естествено: ЩЕ ОСТАНЕ ЛИ СВЯТ С НОРМАЛНА СКОРОСТ където да можем да играем и ако все пак се даде отговор и на въпроса дали няма възможност да се обединят два свята, за да има достатъчно играчи за нормална игра ще съм Ви много благодарна!  *rose*
При положение че има "35" свята , как да има играчи те всички са пръснати по тези светове.Ако стане така както беше през 2009 2,3 БГ със толкова Интернационални cпоред мен играта ще добие съвсем различен вид.Та ще си почакаме още доста cassiopea докато отново не ми писне и отново не я зарежа,и не за 2 или 3 години, а завинаги!!!!!!
Активен

There can be no triumph without loss. No victory without suffering. No freedom without sacrifice.
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #7 -: Ноември 04, 2012, 20:19:33 »

А пък колко народ само се е отказал заради грабежите - нема истина.В защитно положение играта много куца.Влизат да играят и през нощта ги грабят.Трябва да се направят крепости като съюзните - големи и поемащи по много.Само така ще се напълни с хора които не искат да грабят постоянно.Иначе играта трябва да се преименува - War online Или нещо подобно.Всеки сулио на твоите нетни след 12 часа може да направи армия и да ти бутне крепоста.Е няма логика - крепост 9 се прави седмица в блиц цвят.А се бута точно за два дена.

  Играта ме кефи,ама мисля това да са последните ери които играя.Освен ако не направят нещо съществено в защитно направление.Увеличаване на крепостните хранилища,убежища и гарнизона на крепостите.Да не говориме за здравината на самите крепости.

  Свършвам си ерата в блиц свят и няма да играя повече.Ще спя спокойно.Програмистите на империя - също.Като няма да имат работа.

  Каква е логиката да има 6 часов офлайн блок и адски слаби крепости.
 
    Следвайте си вашата политика за продаване на максимум диаманти и ще стигнете до нулата.Не може да убивате кокошката.
« Последна редакция: Ноември 04, 2012, 20:25:30 от KingMihaylov » Активен

Редовен играч - 6 пъти
bohun
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 05, 2012, 17:58:23 »

С Касиопея играем две поредни години в бг8, макар и от различни отбори и като опоненти. Вече около месец върви бг8, и както беше споменато, не само за него, няма сейф. Цъкам единствено заради младите момчета, които играят в съюза и заради контакта с тези хора. НО за мен ако 2012 година не дойде края за нормалния свят, в който живеем, за ИО ще дойде. Без номални в скоростно отношение светове, без възможност за сейф и, както спомена по-горе един колега, без иновации в защитно отношение, играта скоро няма да бъде играна от никого. Надявам се изписаното тук да бъде не само видя, прочетоно, но и взето предвид.
Активен
holly avenger
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Protect the weak


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 09, 2012, 01:28:58 »

И в БГ9 е така - малко са играчите, който могат да правят 6 часов сейв, същата работа наблъскани нагъсто един до друг като сардели - и на повече от 300 разстояние няма смисъл и да търсиш - няма никой.
При повечето играчи особенно ако са със по-малко а дори и с големи армии се получава следния парадокс - сейф от около 5 - часа но има 6 часов блок - и армията им стои по 1 час а при някои и повече безстопантвена и ти не можеш да направиш нищо с което да я защитиш, а пък особенни и ако имаш война, е тогава става мазало - правят те на мармалад. Толкова ли беше трудно да се напускат 10-ина изкуствени акаунти по картата за да могат хората да играят спокойно - според мен твърдо НЕ, но някои трябва да си мръдне малко сивото вещество и да се замисли, колко отказали се хора ще има тази ера при това положение на нещата в един момент като човек му писне да го млатят всяка седмица и си казва Баста и айде Чао. Няма да е лошо господа програмистите - знам от опит че са мързеливи хора, но да вземат другата ера да си влязат в ролята а не само да гледат умно.
Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 09, 2012, 03:16:39 »

можете да сейвате на полева в сборни пунктове на съюзи с които се разберете и те да сейват при вас
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
holly avenger
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Protect the weak


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 10, 2012, 00:18:01 »

Съвета е добър само дето има една малко подробност:
"За да основете Сборен пункт, сборът нетни точки на членовете на съюза Ви трябва да е не по-малко от 5 000 000."
А чиститу Huh? Сега кво да праим ??
Активен
DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 14, 2012, 15:02:00 »

Има много лесно решение на проблема За световете с нормална скорост офлайн блока да е 6 часа, за тези със скорост по2 - офлайна да е 3 часа, за тези по4 - час и половина, а за мегабързите да се премахне.
Ето например в конкурентната игра (********) няма офлайн блок, просто през един час системата те разлогва и се налага да се логнеш отново или преди да е изтекъм този час да потвурдиш с попълването на капча, че си на линия.
« Последна редакция: Ноември 14, 2012, 20:54:38 от house83 » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #13 -: Ноември 14, 2012, 20:54:07 »

Има много лесно решение на проблема За световете с нормална скорост офлайн блока да е 6 часа, за тези със скорост по2 - офлайна да е 3 часа, за тези по4 - час и половина, а за мегабързите да се премахне.
Ето например в конкурентната игра (********) няма офлайн блок, просто през един час системата те разлогва и се налага да се логнеш отново или преди да е изтекъм този час да потвурдиш с попълването на капча, че си на линия.

Да предположим , че си прав , то тогава значи , че ера със скорост х4 трябва да има 4 блока х1:30h.  По-точно , на всеки 6 часа да излизаш в блок за 1:30 , а в ера със скорост х2 , на всеки 12 часа да правиш блок за 3 часа. Какво да кажат хората , играещи в ера , която е със скорост х10 - там не ми се мисли какви ще са разкъсани блоковете.
Активен

Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #14 -: Ноември 14, 2012, 21:23:12 »

еми докторче то и сега си е така
при тази липса на играчи си е сто пъти по-добре да е по-кратък и 2 пъти за 24ч

така или иначе това се прави просто защото няма как, а това дразни и отказва много добро играчи
като прибавиш и ненужните украсявания, с които се налага да се свиква още по-тягостно става
не съм чак толкова против новостите
просто не им е сега времето - намерете играчи, които да им се радват, защото сега само гоните такива
а кой, ако не екипа трябва да помисли как да ги привлече, за това им се плаща предполагам
Активен

Ама иначе любезни бе..
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!