Imperia Online България  
Април 18, 2024, 09:21:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: спешно  (Прочетена 1876 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« -: Октомври 15, 2012, 07:19:50 »

армяита заби и сега не мога да си я наредя в провинцията.. има 7 минути преди атаката...
« Последна редакция: Октомври 15, 2012, 07:28:43 от The_God » Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2012, 07:35:24 »

това ли е начина да по опитам аз? начина раководството да откайе един от играчите ? аз лично повече тази игра няма да играя. яд ме е, че налях пари за дяманти, н осе радвам, че изчаках до днес и сега няма да ми се налага да играя само и само защото сам вкарал ооще 100 лева в тази игра. аве вие нормалните ли сте 8 минути преди битката да ми забие армяита? каде го има това? бесен съм... и дано някога да разберете как се прави бизнес, защото това прехвърли всички предели.
приятно бъгаво световно първенство и дано този път да не забравите да оправите калкулатора и ... всъшност няма аз да ви върша работата намираите си сами проблемите

п.п.: забравих загубеното време и това, че последната седмица съм спал общо 30 часа заради играта. баси подигравката
« Последна редакция: Октомври 15, 2012, 07:39:18 от The_God » Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 15, 2012, 07:46:27 »

Дам, армиите бяха забили 10 минути преди атаката... поне, може и по-рано, но нямам доказателство. Екипа - имате един единствен вариант - казва се бекъп... всичко друго би било поредната простотия
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 15, 2012, 07:51:48 »

Кофти история, армийте наистина забиха!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 15, 2012, 07:52:08 »

Дам, армиите бяха забили 10 минути преди атаката... поне, може и по-рано, но нямам доказателство. Екипа - имате един единствен вариант - казва се бекъп... всичко друго би било поредната простотия
няма да има. аз ги спрях с цената на 6 дяманта за бързо строене на армяита, явно това е начина в играта- бъгва се нещо, а и не е сигурно дали не е направено нарочно и трябва да си платиш за да го мойеш да го оправиш. неска ги спрях, а утре дали ще мога. сега обмислям дали да продълйавам ,н оне мога да видя смисъла

да попитам как е възмойно да забие армията която е пратена по независима провинция, а местещите не ? смао на мне ли ми намирисва на нарочно бъгване от страна на екипа? най-вероятно това са вапроси, които ще останат без отговор.... както винаги
Активен

danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 15, 2012, 08:06:07 »

Защо армиите забиват 10 минути преди удара ? Аре да направите един бек ъп за тази атака ! Как да се играе, армиите забиват, висят, летят, транспорта не работи  *crazy* е не знам кво да кажа ...
Активен

един живот не стига ...
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 15, 2012, 08:14:51 »

интересно е, че не се оправят и аз продълйавам да си плащам издръйката
Разходи (на час)
Издръжка на армия на цялата Империя   45 078

сега идва въпроса как ще ме компенсират след като екипа е виновен затова, което се случи при мен?
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 15, 2012, 16:24:19 »

Мен ми е интересно защо цял ден има пълно мълчание по темата?
Къде трябва да се пише, за да се обърне някакво внимание на проблемите?
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 15, 2012, 16:28:19 »

Мен ми е интересно защо цял ден има пълно мълчание по темата?
Къде трябва да се пише, за да се обърне някакво внимание на проблемите?
Щото е горещ картоф и няма какво да се каже.Проверете дали само в Бг квалификацията е така или навсякъде.Ако е само тук няма да има бекъп.А отговора ще е в рамките - не чакайте последният момент.Според мен обяснението е че по другите квалификации битките са били започнали и сървърите са забили заради изчисляването.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!