Imperia Online България  
Април 18, 2024, 19:35:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: къртиците и ние  (Прочетена 2325 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pala4t
Редник
*

Karma: +5/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« -: Октомври 14, 2012, 17:37:13 »

Здравеите на всички имам запитване към екипа за къртиците в проекто отбора на БГ. :oИндетифицирахме една вече darkswords,MALASPINA  това не е ли сръбски играч ,поне аз такъв спомен имам. Какво става като не могат по друг начин така ли ще ни бият. Е писна ми от това екипа да гледа отстрани и да потрива ръце , за постъпления .И да се класирам няма да играя в отбор  с турски национал и сръбкиня за българия , това е обречена кауза , казвам го от опит.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2012, 20:42:12 »

...това е обречена кауза , казвам го от опит.

Не , че ще подкрепя чужди акаунти в отбора , но искам само 1 разяснение. Къде и кога натрупахте опит - на колко световни имахме къртици , а и Вие бяхте в отбора ? Това е едва 2-рото световно , така , че фразата "казвам го от опит" не е вървежна.
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2012, 21:22:16 »

Не , че ще подкрепя чужди акаунти в отбора , но искам само 1 разяснение. Къде и кога натрупахте опит - на колко световни имахме къртици , а и Вие бяхте в отбора ? Това е едва 2-рото световно , така , че фразата "казвам го от опит" не е вървежна.

Аз пък искам разяснение Smiley. Какво значение има дали къртицата ти е в съюза в нормален свят или ти е в отбора на световното? Ей това не разбирам - къртицата си е къртица и последствията са фатални, особено при тези правила за ИО (в) WC ....
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
pala4t
Редник
*

Karma: +5/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 15, 2012, 07:00:41 »

Не , че ще подкрепя чужди акаунти в отбора , но искам само 1 разяснение. Къде и кога натрупахте опит - на колко световни имахме къртици , а и Вие бяхте в отбора ? Това е едва 2-рото световно , така , че фразата "казвам го от опит" не е вървежна.
  Kазвам го от опит в съюз с къртица  Докторе а и ти беше в тоя съюз по 1 време Tongue
Активен
dayoff
Редник
*

Karma: +12/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2012, 22:01:42 »

Споко хора! Не му се дразнете на darkswords. За следващото световно съм говорил с едни (българи) колеги от Истанбул да се логнем в турските квалификации. За разлика от него обаче моите хора знаят турски перфектно и няма да ни разконспирират на втория ден! Ако се класираме и 5-мата догодина (а ние ще се класираме вероятно, защото опира основно до пари) ще се очертае много интересно следващо световно  Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2012, 22:36:51 »

Споко хора! Не му се дразнете на darkswords. За следващото световно съм говорил с едни (българи) колеги от Истанбул да се логнем в турските квалификации. За разлика от него обаче моите хора знаят турски перфектно и няма да ни разконспирират на втория ден! Ако се класираме и 5-мата догодина (а ние ще се класираме вероятно, защото опира основно до пари) ще се очертае много интересно следващо световно  Grin

Само така момчета, щом официално се даде съгласие за това действайте. Те турците рано или късно ще ви разкрият и екипа ще ви банне, но вие ще сте си свършили работата и за турците ще остане удоволствието единствено да издухат супата.
Това може да се приложи и към бразилците и към ромънците и към поляците. Брат ми е в Полша, нали се сещате че ще класира акаунт, знае полски и нема ловене а инфото ще ги прати на дъното, след което той ще се изпусне че е българин.
« Последна редакция: Октомври 19, 2012, 22:39:41 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2012, 22:43:31 »

Ако всички български къртици вземат да сложат в инфото на профила си седмица преди края "Предадох този отбор, защото Екипът допусна открито предателство в българския преди година", съвсем ще се развони на социален протест. Да не изпадаме в нежелан и деструктивен за финансовите постъпления драматизъм, моля ви! Grin
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2012, 22:56:33 »

Ако всички български къртици вземат да сложат в инфото на профила си седмица преди края "Предадох този отбор, защото Екипът допусна открито предателство в българския преди година", съвсем ще се развони на социален протест. Да не изпадаме в нежелан и деструктивен за финансовите постъпления драматизъм, моля ви! Grin

Прав си, много ще се карам на брата зарад мерака му да напише точно което ти си предвидил в поста си. Лошото е че съм сигурен че ще класира акаунт там и няма как да го разобедя защото откак стана зет на къща в Ополе стана и голем националист Grin Какво ли не правят тъщите с хората.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 20, 2012, 10:32:09 »

Другите квалификации вкарвам акк при Румънците без никакъв проблем, все пак Румъния ми е на 30 минути път от Русе. И в акк ще се логват от Румъния и от България.  *crazy* . Остава да намерим човек и в Бразилия и следващото световно е готово.
Активен

един живот не стига ...
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 20, 2012, 12:19:43 »

То като е така може да си класираме по няколко акаунта в другите страни, от там да си ги източваме, напълно легално, защото няма да има засечка по АйПи или Мак адрес, или по нещо по което могат да ни засекат. Половината Румънски отбор може да е наш от там нямаме конкуренция, а даже може да ги изкарам еот първенствето, ако сме 8 човека и лидерския пост е нашш ще изгоним самите Румънци и ще си точим като банкомати хахахах.
Нека ръководството да помисли за тези сценарии.
Тава са най-леките зулуми, които ми идват на ум... Когато го правим нещо, го правим професионално Wink
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!