Imperia Online България  
Април 16, 2024, 06:55:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сандък  (Прочетена 3755 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #15 -: Октомври 11, 2012, 15:10:41 »

то добре го пише, но явно има разминаване ....както казах, и е показано на снимката, днес за сефте взимам сандък за 4 диаманта и веднага след това взех сандък за 15 диаманта .....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #16 -: Октомври 12, 2012, 10:07:17 »

Хм...или аз съм в грешка или при мен има някакъв бъг...или при вас е проблема...
Когато отвориш безплатния и натиснещ следващ те праща на втора линия - 4 - нормален 16 за екстра....като отвориш един от този ред и дадеш следващ те праща на втора линия където са 15-нормален и 45 мисля за екстра...и от там не знам дали има трета/съответно четвърта с безплатните/
Така, че според мен и моите наблюдения ти трябват 4 диаманта да отвориш 3-та линия...и след това ако има четвърта трябва просто да си купиш сандъче от 3-тата линия и да натиснеш следващ и ще можеш да отвориш 4-та линия...ако има такава, защото до там не съм стигал все още.
Не знам как е при вас, но при мен това е алгоритъма, а и не можеш да отвориш директно 3-та линия без да си отворил предните две.
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #17 -: Октомври 13, 2012, 05:33:37 »

 за да няма неразбрали ,тествах и ето какво се получи ...

три дена отварях сандъците с по 4 и 15 диаманта и ми отвори линията със сандъци за 25 диаманта .....предполагам ,че и за следващите линий ще важи това правило ,но повече диаманти няма ,за да продължа теста Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #18 -: Октомври 13, 2012, 07:52:52 »

аз го направих с 4 диаманта линията на санцъци.. 3 дена и се отвориха тези за 15. и аз спирам , защото безплатния ми е в пъти по изгоден Smiley
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!