Imperia Online България  
Април 19, 2024, 04:38:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сандък  (Прочетена 3767 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« -: Октомври 11, 2012, 12:22:24 »

До колкото ми е известно има и ковчеже за 4, 15, 25, 50 и 100 диаманта. Защо при мен са ограничение на 4 диаманта? Следващите не мога да ги отварям, като ми изчезна и иконата горе в ляво, която седи, а и във самия храм не ми дава да тегля друго ковчеже.
Дълбоко ме разстрой факта, че някои други отново са облагодетелствани...
Моля да бъде направена проверка по случая.

акаунт The_God, свят квалификационен

Активен

Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2012, 12:39:26 »

Защото не сте ги отключили в глобалния си акаунт.
Трябва да ги отключите всичките някъде, за да за Ви отключени навсякъде.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2012, 12:42:36 »

Защото не сте ги отключили в глобалния си акаунт.
Трябва да ги отключите всичките някъде, за да за Ви отключени навсякъде.

1. Как се отключват - с отваряне на определен брой от даден ред се отключва следващ ред ли?
2. Колко трябва да бъдат отворени, за да се отключи следващ ред?
3. Това еднократно действие ли е или ако не се повтаря ежедневно пак се заключват?
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2012, 12:44:57 »

При мен са достъпни само тия :



Какво и как трябва да отключа за да имам достъп до другите ?
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2012, 12:45:48 »

аз искам на квалификациите да ги отключа... не е добре измислено, реално някои са ощетени за сметка на други. за да ги отключа ще ми коства 204 диаманта, 194 за сандъци и 10 за да модирам акаунта отново.
Съвет. Добре е информация , като да бъде записвана някъде за да не объркват играчите.

Благодаря Ви за отговора.

п.п..: ще оставя темата оключена, поради факта, че и други играчи има подобен, ако не и същия проблем Smiley
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 11, 2012, 12:58:39 »

Защо 194 диаманта за отключване? Каква е схемата?
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2012, 13:31:52 »

Защо 194 диаманта за отключване? Каква е схемата?

за да отвориш и последния сандък от 100 диаманта, трябва да минеш по диамантената стълбица, а иманно 4,15,25,50. като общ сбор се получа 194. така аз да за да ги ползвам всички сандъци, трябва да ги отворя първо в глобалния акаунт... хубаво, че за този от 4 диаманта може да се отваря без да си го отварял никъде другаде. пак някаква утеха за незнаещите.
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2012, 13:36:39 »

за да отвориш и последния сандък от 100 диаманта, трябва да минеш по диамантената стълбица, а иманно 4,15,25,50. като общ сбор се получа 194. така аз да за да ги ползвам всички сандъци, трябва да ги отворя първо в глобалния акаунт... хубаво, че за този от 4 диаманта може да се отваря без да си го отварял никъде другаде. пак някаква утеха за незнаещите.

Трябва да ги отовориш повече от веднъш.. аз затова питах колко пъти по-горе, но отговор няма все още
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 11, 2012, 13:40:52 »

Трябва да ги отовориш повече от веднъш.. аз затова питах колко пъти по-горе, но отговор няма все още

според написаното от Отон по-горе аз разбирам, че веднъж е достатъчно стига да е направено в глобалния акаунт, а кой е този акаунт нямам представа.
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 11, 2012, 13:42:06 »

според написаното от Отон по-горе аз разбирам, че веднъж е достатъчно стига да е направено в глобалния акаунт, а кой е този акаунт нямам представа.

От опит казвам - не е достатъчно....
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 11, 2012, 13:55:12 »

не е достатъчно  .....

прежалих някой и друг диамант .... но освен по един сандък от 4 и 15 диаманта ....нищо друго не се случи  .....предполагам ,че за 6 дена трябва да отворя всички от тях до края на редичката ,за да ми даде следващиата редичка от 25 диаманта ...и така до 100 ....ама няма кой да ни каже на нас бедните Smiley  ..... мълчанието на агнетата ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 11, 2012, 13:57:55 »

не е достатъчно  .....

прежалих някой и друг диамант .... но освен по един сандък от 4 и 15 диаманта ....нищо друго не се случи  .....предполагам ,че за 6 дена трябва да отворя всички от тях до края на редичката ,за да ми даде следващиата редичка от 25 диаманта ...и така до 100 ....ама няма кой да ни каже на нас бедните Smiley  ..... мълчанието на агнетата ....
не е така, има друг проблем. на един приятел в акаунта ги има същите като теб без да е отварял друг освен безплатния. тук има някаква схема , която не мога да я разбера
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 11, 2012, 14:04:58 »

Галине .....то досега и аз не бях отварял друг освен безплатния ,но тези си стояха и ако имах желание можех да ги отварям ....просто сега реших да тествам какво ще се случи ако отворя по един от тях .....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
KAIMAKA
Лейтенант
***

Karma: +7/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 126



Профил WWW
« Отговор #13 -: Октомври 11, 2012, 14:30:22 »

Играч може да отваря по 1 безплатен подарък на ден, но ако вече е взел безплатен дар от Храма поне 3 пъти, има възможност да отвори втори подарък за деня срещу 5 диаманта. Ако вече е взел подарък за 5 диаманта поне3 пъти, има възможностда отвори трети подарък срещу15 диаманта. Ако вече е взел подарък за 15 диаманта поне 3 пъти, има възможностда отвори четвърти подарък срещу 25 диаманта. Ако вече е взел подарък за 25 диаманта поне 3 пъти, има възможност да отвори пети подарък срещу 49 диаманта. Ако вече е взел подарък за 49 диаманта поне 3 пъти, има възможност да отвори шести подарък срещу 99 диаманта.

Това го пише в речника на ИО. Но доколкото си спомням беше като отвориш 3 пъти последователно ковчег за 5 диаманта ти се отваря за 15 диаманта, като отвориш за 15 диаманта 3 дена последователно ти се отваря за 25 диаманта и т.н.
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 11, 2012, 14:46:50 »

Благодаря на KAIMAKA за изчерпателният отговор.

аритметичната прогресия не ми харесва в дадения случай и май ще мина без съндъци *freak*
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!