Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:25:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Калкулатор  (Прочетена 1229 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Октомври 11, 2012, 13:08:57 »

А кажете как да сметна правилно някоя битка ,като това което задавам в калкулатора и това което показва доклада се разминава 10 пъти като стойности на армията ....

също така от прозореца с атаката неиска да ми зарежда направо калкулатора ,а всичко трябва да го зареждам ръчно  .....цъкам на атаката на Сахо и .....ми зарежда това което съм искал да сметна от шпионина в 4-та провка Smiley ...а и там доста неизвестни в битката и несмея да тръгна  ..... крепост 3 да не мога да я бутна с 5 тарана и 1000 стрели .....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2012, 13:26:41 »

джими  :задържал си курсора на резервите затова ти изписва 300 копиеметци и 50 меча при балансирана формация точно толкова са в резерва,погледни доле вляво е цялата бройка на атакуващата армия  Wink
за калка при мен се зарежда нормално опитай да изчистиш първо старите доклади и после да вкараш наново.... *pardon*
A1L на  горния ляв ъгъл в който ти изписва бройката означава : първа линия ляв фланг...аналогично като задържиш курсора на центъра и десния ти се изписва A1R иA1C
« Последна редакция: Октомври 11, 2012, 13:31:05 от tjankurito » Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!