Imperia Online България  
Април 19, 2024, 20:15:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вестник Имперец - коментари  (Прочетена 32645 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #105 -: Октомври 17, 2012, 02:26:46 »

Рязаната карабина си отваря всички ковчежета, мобилизира  всичката си войска с диаманти, пуска си редовно големия фестивал, всички сгради се активират с диаманти --- > значи е РЕДОВЕН ИГРАЧ,  НЯМА измама тука.  
Колко е редовен ,вече има една загуба в защита  Grin
Активен

shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #106 -: Октомври 17, 2012, 18:02:30 »

Колко е редовен ,вече има една загуба в защита  Grin
Тва, че има загуба в защита не го прави слаб играч...дори и мога да кажа, че тази загуба е сигурно от първия пожар и просто или е искал да си съхрани армията или както много хора се оплакваха преди това, че армиите са забили и е пропуснал момента...но както и да е...
barona111 си е много прав...наистина това световно определено не е игра на тактика или умения от страна на играчите...аз се пробвах да видя до къде мога да издържа без да дам пари и за един диамант през цялата квалификация...ами издържах до 8-та атака...без диаманти...но с малко късмет можех и нея да отблъсна...обаче нямах желанието да го правя...защото виждам на къде отиват нещата...Определено това е глупост вече и на нищо не прилича...
Вижда се, че от екипа няма да сторят нищо за "шпионина"
Уж бойкоти едно друго...ама къде са тези неща сега? Като гледам всичко е само на приказки...накрая ще си дадат парички тези които искат..ще си се класират за световното..ще напълнят хазната на ИО( в което няма нищо лошо разбира се) ще си направят едно "лигата на необикновенните" или по точно лигата на богатите и накрая ще победи този отбор,който вложи повече пари в играта,а не този който я умее по-добре...жалко наистина твърде жалко за истинските играчи
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #107 -: Октомври 17, 2012, 18:07:03 »

Не е добре ,когато в една игра 95 процента от резултата ,зависи от финансовите възможности.Особено , когато се говори за суми от порядъка на 25 лв на ден.Това надхвърля рамките на нормалността изобщо.При положение че 75 процента от хората работят за по малко на ден.Все някаква мяра трябва да има. Sad
« Последна редакция: Октомври 17, 2012, 18:10:43 от Asguard » Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #108 -: Октомври 17, 2012, 18:33:26 »

Цитат
Тва, че има загуба в защита не го прави слаб играч...дори и мога да кажа, че тази загуба е сигурно от първия пожар ...

Тва че има загуба в защита а играе с пълния комплект диаманти, тоест е отвсякъде фул наистина не го прави слаб играч,  прави го чисто и просто - некадърен играч. Играч от който нищо не става. Загубата му не е от първия пожар. Но дори и да беше, повярвай, няма такава таткика, която да обоснове в началния стадий на играта загуба на население. Толкова за "майсторството му".

Относно играта без диаманти - има начин да останеш непобеден, може би, но няма начин да се класираш.

Без диаманти си за никаде, каквито и умения да  притежаваш - тук съм съгласен с теб. Затова и не играя тази версия - играя само версия 4.
Затова и ще ви поканя там:
-Елате в свят 95, светът на можещите, умеещите, свят изпълнен с интрига и предателство, свят на доблестни битки и нескончаеми войни, свят на тотално оплюване и обругаване с една дума - СВЯТ95.
Елате и вкусете небивало изживяване. Елате вие, да не дойдем ние!!!! Grin
« Последна редакция: Октомври 17, 2012, 18:45:54 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #109 -: Октомври 17, 2012, 18:50:52 »

Всъщност някой може ли да даде точната сума ,необходима на ден , за да си равнопоставен в играта.Под равнопоставен , имам предвид да играеш с всички възможни опции,тъй като щом са налични могат да бъдат използвани.Че се носят легенди. *xxx*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #110 -: Октомври 17, 2012, 19:32:42 »

Всъщност някой може ли да даде точната сума ,необходима на ден , за да си равнопоставен в играта.Под равнопоставен , имам предвид да играеш с всички възможни опции,тъй като щом са налични могат да бъдат използвани.Че се носят легенди. *xxx*
сметни ги грубо около 1000 диаманта на ден ако отваряш екстра сандъци + мигновени строежи и проучвания
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #111 -: Октомври 17, 2012, 19:37:17 »

сметни ги грубо около 1000 диаманта на ден ако отваряш екстра сандъци + мигновени строежи и проучвания
Колко струват 1000 диаманта.Не играя тази версия.При мен в класиките играя с един смс на месец с всички възможни екстри.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #112 -: Октомври 17, 2012, 19:50:31 »

сметни ги грубо около 1000 диаманта на ден ако отваряш екстра сандъци + мигновени строежи и проучвания
Това в синьо е алабалисктики ,нищо подобно.
С 80лв  плащане за 1100 диаманта караме от началото до сега и още има ,не сме пропущали 10 часов или съндъци или бързи строежи  *pardon*
Активен

Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #113 -: Октомври 17, 2012, 19:52:56 »

Това в синьо е алабалисктики ,нищо подобно.
С 80лв  плащане за 1100 диаманта караме от началото до сега и още има ,не сме пропущали 10 часов или съндъци или бързи строежи  *pardon*
Въпроса е всичко, което е налично като опция ли ползвате и според вас докога ще ви стигнат тези диаманти.Идеята ми е да разбера , колко средства са нужни на ден за да се играе с всички опции.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #114 -: Октомври 17, 2012, 19:55:31 »

Въпроса е всичко, което е налично като опция ли ползвате и според вас докога ще ви стигнат тези диаманти.Идеята ми е да разбера , колко средства са нужни на ден за да се играе с всички опции.
Е ми за да останем в топ 15 ще трябват още ,грубо 200-250 лв ще идат за диаманти  за квалификациите.
Активен

Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #115 -: Октомври 17, 2012, 20:35:57 »

Всъщност някой може ли да даде точната сума ,необходима на ден , за да си равнопоставен в играта.Под равнопоставен , имам предвид да играеш с всички възможни опции,тъй като щом са налични могат да бъдат използвани.Че се носят легенди. *xxx*

Трудно е да се изчисли, при положение че от известно време може директно да се купува ресурс. Не е нужно кой знае колко да се строи проучва и съкращава време. Просто направо се купува ресурса, а ако не стигне се купува още.
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #116 -: Октомври 17, 2012, 21:00:23 »

Трудно е да се изчисли, при положение че от известно време може директно да се купува ресурс. Не е нужно кой знае колко да се строи проучва и съкращава време. Просто направо се купува ресурса, а ако не стигне се купува още.
Да разбирам ли че всъщност с реални пари под формата на диаманти може да се купува неограничено ресурс директно от пазара.Ако е така, това означава че дефактно няма разумна граница над която и уменията имат значение.Което води до изцяло обезмисляне на играта , като такава.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #117 -: Октомври 17, 2012, 21:09:00 »

Да разбирам ли че всъщност с реални пари под формата на диаманти може да се купува неограничено ресурс директно от пазара.Ако е така, това означава че дефактно няма разумна граница над която и уменията имат значение.Което води до изцяло обезмисляне на играта , като такава.

Е не точно. Но като си купуваш диаманти, получаваш бонус сандъчета с ресурс. При покупка за 200 евра получаваш 48 часов доход на максимални данъци. Сандъците се събират и можеш да си ги отваряш когато си поискаш. Сметни сега някой ако си купи 30 000 диаманта за световното, това са 5 покупки по 200 евро и ще получи 5х48 часа доход. Това е дохода за 20 дни в ера която продължава 30 дни. Ами ако човека е по-ларж и се отпусне за 10 сандъка или 20 ? За много хора 2-3 хиляди евра не са проблем. Можеш да си купуваш диаманти неограничено, съответно и ресурс...
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #118 -: Октомври 17, 2012, 21:14:00 »

Е не точно. Но като си купуваш диаманти, получаваш бонус сандъчета с ресурс. При покупка за 200 евра получаваш 48 часов доход на максимални данъци. Сандъците се събират и можеш да си ги отваряш когато си поискаш. Сметни сега някой ако си купи 30 000 диаманта за световното, това са 5 покупки по 200 евро и ще получи 5х48 часа доход. Това е дохода за 20 дни в ера която продължава 30 дни. Ами ако човека е по-ларж и се отпусне за 10 сандъка или 20 ? За много хора 2-3 хиляди евра не са проблем. Можеш да си купуваш диаманти неограничено, съответно и ресурс...
Демек точно.Единствените ограничения са финансите с които разполагаш.Това е безумно.Радвам се че не започнах версията а ме насочиха към друга.Това световно е всъщност на принципа- Продава се Световна титла на аукцион.Много благодаря на всички за отговорите. Smiley
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #119 -: Октомври 17, 2012, 21:18:22 »

 Без диаманти днес отразих атака само в едната провинция...и това май е всичко, освен ако утре в бонуса на обикновените сандъчета не ми даде мнооого камък за да пусна още една крепост 6 Huh? Huh?
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!