Imperia Online България  
Април 29, 2024, 15:13:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вестник Имперец - коментари  (Прочетена 32706 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #75 -: Октомври 10, 2012, 22:45:01 »

И си орисувал целия си профил със съобщения "Ха-ха, каква изненада готвя на германците, хо-хо, колко съм хитър!... Товарищ, какво имаш предвид с това Sprichst du Deutsch, че не понимаю?"
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #76 -: Октомври 10, 2012, 22:52:11 »

И си орисувал целия си профил със съобщения "Ха-ха, каква изненада готвя на германците, хо-хо, колко съм хитър!... Товарищ, какво имаш предвид с това Sprichst du Deutsch, че не понимаю?"
Дадох само един пример ,което е много вероятно да се случи на следващото световно...
Извън темата нищо не съм рисувал ,нито готвя нещо и разбира се че говоря немски  Grin
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #77 -: Октомври 10, 2012, 22:55:26 »

Дадох само един пример ,което е много вероятно да се случи на следващото световно...
Извън темата нищо не съм рисувал ,нито готвя нещо и разбира се че говоря немски  Grin
Той и Цецо шпреха немски и дринк бира като немец та внимавайте, че шефа ще наказва ... *freak*
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #78 -: Октомври 10, 2012, 23:12:14 »

Спорът тук не е само да си чешем езиците, а да убедим екипа да вземе мерки... Ако някой евентуално предложи и решение, ще е идеално.

Но засега предлагам двете теми (Вестник Имперец и обсъждането на проблема) да бъдат разделени една от друга.

Един от вариантите е след края на квалификациите да се вземат първите 15. Те имат право на вот. Всеки от тях гласува за себе си автоматично + още 14 гласа, които да разпредели между останалите играчи от Топ 20. В крайна сметка, 15-те събрали най-много гласове играчи влизат в състава на крайния отбор. Ако за последното място има няколко човека с равен брой гласове - вземат се тези, които имат най-много нетни точки. Така поне отборът сам може да се определи, ако хората се съгласуват сами.
« Последна редакция: Октомври 10, 2012, 23:26:46 от Sheremetev » Активен

.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #79 -: Октомври 10, 2012, 23:44:25 »

Спорът тук не е само да си чешем езиците, а да убедим екипа да вземе мерки... Ако някой евентуално предложи и решение, ще е идеално.

Но засега предлагам двете теми (Вестник Имперец и обсъждането на проблема) да бъдат разделени една от друга.

Един от вариантите е след края на квалификациите да се вземат първите 15. Те имат право на вот. Всеки от тях гласува за себе си автоматично + още 14 гласа, които да разпредели между останалите играчи от Топ 20. В крайна сметка, 15-те събрали най-много гласове играчи влизат в състава на крайния отбор. Ако за последното място има няколко човека с равен брой гласове - вземат се тези, които имат най-много нетни точки. Така поне отборът сам може да се определи, ако хората се съгласуват сами.
това е абсурдно.  *stop* така м/у 15те ще се класират 15те най-популярни играча, а не 15те най-добри, които реално заслужават да отидат на световното.
« Последна редакция: Октомври 10, 2012, 23:50:50 от .vess. » Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #80 -: Октомври 11, 2012, 00:00:50 »

АЗ класирвам акк Dinkov на Световното, но този Даркслордс ако не го махнат от отбора, нема да играя на самото пъренство. За смях на дърти години нема да ставам, некой да пее кога съм блок и кога не съм и после да ми се смеят турци, румъни и бразилци и да се кефат, че са ме били  *crazy* .

Подкрепям на 100%. Ще класирам акаунта и ще бойкоторам ако го оставите.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #81 -: Октомври 11, 2012, 00:02:02 »

Абсурдно, грозно и отвратително - браво, научихте що е то демокрация.

Но все пак измежду първите 20 се класират 15 така или иначе. А първите 15 решават кой ще е полезен за отбора и кой не. Не вярвам да се наговорят и да изключат някого измежду Топ 10, стига той да не е оповестил навсякъде, че "готви изненада". Да, има възможност някой по-малко популярен играч, на 13-то или 14-то място, да бъде подменен от някоя резерва, на която й се носи славата сред останалите. Лишаваме се от един неразкрил се талант по този начин.
От една страна е гадно, от друга предоставя възможност за коректив. Представи си, че някой "алпинист" ти засмуче кабела за нета към вторични преди да си разпределиш армията за посрещане на атаката. И хайде, вече си резерва...

Моля ви, измислете някакво решение, което да изкара и екипа, и нашия отбор от тази ситуация гарантирано. И да предотврати свинщините, които се задават за следващото световно.
« Последна редакция: Октомври 11, 2012, 00:03:37 от Sheremetev » Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #82 -: Октомври 11, 2012, 00:05:08 »

То вече резерви няма - вижте правилата  - http://worldcup.imperiaonline.org/

Награди:
- Играчите, класирали са на първите 15 места в класацията, ще придобият правото да участват на световното първенство.
- Играчите, класирали са на първите 15 места в класацията, ще имат в класацията и профилите си обозначителни знаци за ‘национални състезатели’ до началото на следващото издание на турнира.
- Няма да има резерви в националните отбори.
Активен

shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #83 -: Октомври 11, 2012, 12:01:43 »

Вчера след ожесточени спорове ме упрекнахте, че само говоря без да давам конкретни предложения...
Ето едно такова...
1-во - 7 дена преди датата и часа за отчитане на класирането екипа да затвори да се купуват диаманти за всички в квалификациите...по този начин въпросният "шпионин" няма да може да се възползва да вкара допълнително пари и да изкриви класирането с влагането на още средства.
2-ро - на Всички играчи от топ 30/временно класиране разбира се/ се раздава от екипа диаманти на стойност отваряне на 7 ковчежета от всички видове с максимална сума за плащане в диаманти. Всеки от тези топ 30 преценява сам как да си ги използва.
3-то Дава се премиум пакет на всички играчи в топ 30 за 7 дена.
По този начин всички тези играчи от топ 30 ще са с равностойни шансове и късмета от ковчежетата и личната стратегия ще определят крайните 15 класирали се за световното. Като разбира се получените диаманти нямат право да се прехвърлят в други акаунти в империята. Те си остават и умират в света за квалификациите.
ИО екипа ще избегне  мега скандал, бойкоти и какво ли още не...и това няма да му струва нито стотинка./евентуално може да загубят малко приходи,но ще спечелят доверието на българските играчи,а не да посрещнат другата алтернатива на бойкот и не закупуване на диаманти на световното първенство(по-малкото зло от двете)/Играчите ще са доволни и ще имат определено голям шанс за класиране на световното и ще имат равни права да изместят господина от Турция.
Казвам играчите от топ 30/временно класиране/ защото така или иначе 7 дена преди края на ерата точно те са с най-големи шансове за класиране и в крайна сметка ще се получи така...29 играча срещу един за 15 позиции...мисля си, че това е win-win ситуация и за екипа и за играчите,които инвестират в тяхната игра!
Активен
pala4t
Редник
*

Karma: +5/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #84 -: Октомври 11, 2012, 13:02:28 »

Вчера след ожесточени спорове ме упрекнахте, че само говоря без да давам конкретни предложения...
Ето едно такова...
1-во - 7 дена преди датата и часа за отчитане на класирането екипа да затвори да се купуват диаманти за всички в квалификациите...по този начин въпросният "шпионин" няма да може да се възползва да вкара допълнително пари и да изкриви класирането с влагането на още средства.
2-ро - на Всички играчи от топ 30/временно класиране разбира се/ се раздава от екипа диаманти на стойност отваряне на 7 ковчежета от всички видове с максимална сума за плащане в диаманти. Всеки от тези топ 30 преценява сам как да си ги използва.
3-то Дава се премиум пакет на всички играчи в топ 30 за 7 дена.
По този начин всички тези играчи от топ 30 ще са с равностойни шансове и късмета от ковчежетата и личната стратегия ще определят крайните 15 класирали се за световното. Като разбира се получените диаманти нямат право да се прехвърлят в други акаунти в империята. Те си остават и умират в света за квалификациите.
ИО екипа ще избегне  мега скандал, бойкоти и какво ли още не...и това няма да му струва нито стотинка./евентуално може да загубят малко приходи,но ще спечелят доверието на българските играчи,а не да посрещнат другата алтернатива на бойкот и не закупуване на диаманти на световното първенство(по-малкото зло от двете)/Играчите ще са доволни и ще имат определено голям шанс за класиране на световното и ще имат равни права да изместят господина от Турция.
Казвам играчите от топ 30/временно класиране/ защото така или иначе 7 дена преди края на ерата точно те са с най-големи шансове за класиране и в крайна сметка ще се получи така...29 играча срещу един за 15 позиции...мисля си, че това е win-win ситуация и за екипа и за играчите,които инвестират в тяхната игра!
Те това да го видя нема го повярвам ,да раздават диаманти  Grin.ти да се беше изучил за адвокат международно право поне Grin Grin Grin.А решение има елегатно и добро както е в спорта , СЪСТЕЗАВАЛ ЛИ СИ СЕ ЗА НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР НА 1 ДЪРЖАВА 1 ПЪТ НЕ МОЖЕШ ВЕЧЕ ДА СИ НАЦИОНАЛ НА ДРУГА ДЪРЖАВА .Мсля това решава нещата без никакъв проблем така че спираме да говорим .Турският национал изчезва от нашата квалификация и това е *bgflag*Иначе работите ги виждам на бойкот и аз  *suicide*или на самоубииственна мисия
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #85 -: Октомври 11, 2012, 13:22:45 »

Единственото правилно рещение , е акаунта му да бъде прехвърлен към турската квалификация.И автоматично да се приеме че ако даден акаунт е участвал за една нация , без значение къде се намира за следващият турнир , акаунта му автоматично да бъде поставян в квалификациите на съответната нация.Така няма да бъде ощетен нито състезателя,който е вложил средства , нито националните отбори на съответните страни.Другото е отваряне на врата , която ще доведе до изкривяване и обезсмисляне на Турнира,още при следващото му издание.

П.П Подозирам , че Екипа си прави сметка сега да остави нещата както са , а да вземе мерки за следващата квалификация.Което ще оправдае тезата ми за заговор срещу БГ отбора , в който, ако Екипа не участва , поне съдейства с бездействието си.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
pala4t
Редник
*

Karma: +5/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #86 -: Октомври 11, 2012, 13:35:35 »

Единственото правилно рещение , е акаунта му да бъде прехвърлен към турската квалификация.И автоматично да се приеме че ако даден акаунт е участвал за една нация , без значение къде се намира за следващият турнир , акаунта му автоматично да бъде поставян в квалификациите на съответната нация.Така няма да бъде ощетен нито състезателя,който е вложил средства , нито националните отбори на съответните страни.Другото е отваряне на врата , която ще доведе до изкривяване и обезсмисляне на Турнира,още при следващото му издание.

П.П Подозирам , че Екипа си прави сметка сега да остави нещата както са , а да вземе мерки за следващата квалификация.Което ще оправдае тезата ми за заговор срещу БГ отбора , в който, ако Екипа не участва , поне съдейства с бездействието си.
И то трее се побърза с това решение щото аз не виждам смисъл да наливам средства в обречена кауза, не че ще налея нещо кой знае какво Lips Sealed Tongue  но си мислех че с лимита който си бях поставил за квалификациите щях да се класирам поне сега какво дойде това  Tongue Cool :Smiley
Активен
Tiberia
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #87 -: Октомври 11, 2012, 16:21:16 »

интересно нещо намерихме в турския форум всеки може да го интерпретира както си иска.
hakannc: Herkese selamlar,2011 yilindaki wc den sonra,bir heves ve heyecanla ilan edilir edilmez secmelere katildim,tum sene bunu bekliyordum:-) ama evdeki hesap carsiya uymadi Grin suanda bulgaristanda oldugum icin ,bulgar secmelerine kaydolmusum ip bg oldugunda dolayi otomatikman Shocked herkese basarilar dilerim,degisik bir fantazi olacak,tum dusmanlarim orda Grin Grin sanirim secmelerde basari saglayip bg takimina girersem ilk hafta atarlar Grin ama 2 gun mesajlasip onlari cildirtsam yeter bana Grin

ето и превод
здравейте на всички,2011 години след световното,с желание и развълнуваност и да се казва и да не се казва участвах в изборите,цяла година това чаках Smiley но очакванията не ми се сбъднаха,понеже съм в България,на българските избори ми е регистрирано ИП-то,понеже съм в България и е автоматично.Желая успех на всички нещо различно ще е,всичките ми врагове са там,мисле че ще пожъна успех на изборите предполагам и ако в бг отбор вляза първата седмица ще ме изгонят ама ако 2 дена си пращаме съобщение и ще ги побъркаме.

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=26604.0   това е линк към въпросната тема и всеки,който знае турски сам може да прецени.
Активен
nik0l
Гост
« Отговор #88 -: Октомври 11, 2012, 16:46:56 »

Горния пост доказва няколко основни неща:
1. Системата, така често визирана от вчера, има очевидно несъвършенство и регистрирането на акаунтите за квалификации не е според тяхната първоначална регистрация, а според това къде се намираш към момента на  записване за участие в квалификациите
2. Очевидно, вследствие на 1. въпросния индивид смята съвсем умишлено да използва това недоразумение, за да вреди на бъдещия български национален отбор.  


Изводът, който се налага е само един :
Екипът на ИО е длъжен да се намеси и да вземе мерки, доказателствата са достатъчно много и недвусмислени.
Дано намерите силите, волята и желанието да излезете достойно от тази ситуация, пожелавам го на целия екип на ИО Smiley
 
« Последна редакция: Октомври 11, 2012, 18:56:59 от nik0l » Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #89 -: Октомври 11, 2012, 17:05:42 »

И аз мисля че от тук на сетне ,наистина екипа трябва да вземе мерки ...Очевадна е злоупотреба  *pardon*
Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!